Závod: MEMORIÁL RUDOLFA SCHEJBALA

  
StavVýsledky
NázevMEMORIÁL RUDOLFA SCHEJBALA
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
MLADŠÍ ŽÁCI
Nbor
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY A JUNIORKY / WOMEN AND JUNIORS FEMINI
Datum startu4.04.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek12.06.2015
Místo konáníPLZEŇ
KrajČSC
PořadatelZČE CYKLISTIKA PLZEŇ
Adresa pořadateleLOBEZSKÁ 22, PLZEŇ
PSČ326 00
Kontaktní osobaNOVÁK
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon420 377 241 330
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

06-04-15-22-08-12V150404-Plzen.xls (12.06.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY / WOMEN AND JUNIORS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -IN - LIFE cycling team 
8Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
10Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
11Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
12- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
13Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
14- - -TEAM LOUNY 
15- - -DUKLA PRAHA 
16Božena KUČEROVÁkola-bbm.cz 
17Tereza KORVASOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
18Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
19- - -PUSKINAK.CZ 
20- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
21Anežka DRAHOTOVÁMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
23- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
24- - -TEAM LOUNY 
25- - -TJ KOVO PRAHA 
26- - -TJ UNIČOV 
27- - -VELOSPORT DOMAŽLICE 
28- - -CYKLOTEAM OSTROV 
29Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -  
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -SC SAMOTIŠKY 
8Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
9Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14- - -  
15Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
16- - -Maloja Pushbikers 
17- - -AC SPARTA PRAHA 
18- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
22- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
27- - -  
28- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
29Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30Matěj BEDRNÍKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
31- - -DUKLA PRAHA 
32- - -  
33Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
34- - -TJ SIGMA HRANICE 
35- - -  
36- - -  
37- - -  
38Martin PEŠŤÁKNorco Bicycles CZ 
39Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
42- - -TJ STADION LOUNY 
43- - -ASO DUKLA BRNO 
44- - -TJ KOVO PRAHA 
45Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
46- - -DUKLA PRAHA 
47Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
48- - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 Albert DUSRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 - - -COPR TJ PŘEŠTICE 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
4- - -  
5Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
6Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -  
14Lukáš KUNTGHOST Team 
15Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
17- - -SUPERIOR RIDERS 
18Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Jakub FRANKMS BIKE ACADEMY RACING 
21- - -TEAM FORMAN CINELLI 
22Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -AC SPARTA PRAHA 
25- - -  
26- - -TJ KOVO PRAHA 
27- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
28Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
31- - -TEAM DUKLA PRAHA 
32Tomáš FLÁMATS BOHEMIA BIKE TEAM 
33- - -  
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
37Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
38- - -PUSKINAK.CZ 
39Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
40- - -  
41- - -  
42- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
43Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
44- - -TJ UNIČOV 
45- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
46Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
47- - -TJ STADION LOUNY 
48- - -  
49- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
50- - -  
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Jan HLAVATÝBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -SK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Adéla HOLUBOVÁkola-bbm.cz 
5- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
7Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
8Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
9Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
10- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
12Jana RICHTEROVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
13Tereza CIBULKOVÁAUTHOR TEAM STUPNO 
14- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
15Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
17Šárka KŘIKAVOVÁkola-bbm.cz 
18- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
19Michaela MITRYCHOVÁkola-bbm.cz 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
5Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
6Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
11- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
12- - -  
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15- - -CYKLOTEAM OSTROV 
16- - -  
17Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Jan ŠTYCHČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
5Josef ČEKALRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
6Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
8Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
9David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
11Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
12David KAMIENBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
13Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
14David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
15- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
16Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
18- - -  
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
23Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
26Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
27- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
28Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
29Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
4Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
5Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
6Richard KOBRDUKLA PRAHA 
7Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
8Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
10Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
12Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Robert KOBRDUKLA PRAHA 
15- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
16Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
18Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
19David ČERVÍČEKDUKLA PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
22Fabian LOCHSCHMIDTTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
23Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
25Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
26Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
27- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii Nbor
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -  
2Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
3Jakub KUBABIKECLINIC JUNIOR TEAM 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -  
6- - -  
7- - -  
8- - -  
9- - -  
10- - -  
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam