Závod: Třebenické okruhy - kritérium

  
StavNemá výsledky
NázevTřebenické okruhy - kritérium
Třída 
Odvětví
Silnice
K A D E T I
M U Ž I
S T A R Š Í Ž Á C I
Ž Á C I - mladší
Datum startu5.05.2007
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii M U Ž I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Pavel ŠUBRTAC SPARTA PRAHA 
8- - -RAPID PLZEŇ 
9Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -KC SLAVIA PRAHA 
11Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
12- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
15Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
16- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
17- - -YOGI RACING OSTRAVA 
18- - -MARIN - HOKOR 
19- - -TEAM FORMAN CINELLI 
20Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -KC SLAVIA PRAHA 
22Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
23- - -PRODOLI RACING TEAM 
24- - -TEAM DUKLA PRAHA 
25Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
26- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
27Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
28- - -TEAM DUKLA PRAHA 
29- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
31Michal KESLBikonur Cycling Team 
32- - -PELL´S TEAM 
33Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
 - - -MOUNTAINTIME FELT AROPEC 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 René JAURISFAVORIT RACING 
 Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii S T A R Š Í Ž Á C I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -CT WEBER 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
7Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -CYKLO ATOM 
12- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
19- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
20- - -KL SPORT MOST 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
Výsledky v kategorii Ž Á C I - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii K A D E T I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -LIV cycling team 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam