Závod: Mistrovství České republiky mládeže Lanškroun-Časovka jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevMistrovství České republiky mládeže Lanškroun-Časovka jednotlivců
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS
KADETKY / CADETS FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu5.08.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelMistrovsrví ČR mládeže-Časovka jednotlivců
Adresa pořadateleSKP Duha, Dukelská 423, 56301 Lanškroun
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon465324304
Fax 
Propozicelna2008_mcr.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

05-08-08-22-19-05V080805_MCR_TT.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
11- - -CYKLO ATOM 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
14- - -CT WEBER 
15- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
16- - -CK FESO PETŘVALD 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
23Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
24- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
25- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
26- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
27Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
28- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
29- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
30- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
31- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32- - -CK BÍTOVSKÁ 
33- - -TEAM LOUNY 
34- - -EX 23 SARONI factory team 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
37- - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KOLOKRÁM 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -BIKE PRO RACING 
6- - -MAX CURSOR 
7- - -ETIXX - QUICK STEP 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
13Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
14Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
17Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
18Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -JIRAPO-GIANT 
21- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -ASO DUKLA BRNO 
24- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -PUSKINAK.CZ 
28- - -TEAM DUKLA PRAHA 
29- - -AC SPARTA PRAHA 
30- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
32- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
34- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36Tomáš MEDEKCT WEBER 
37- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
38- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
39- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
40- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
41- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
42- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
43- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
44- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
47- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
48Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
49- - -KC HLINSKO 
50- - -TJ STADION LOUNY 
51- - -TJ KOVO PRAHA 
52- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
53- - -TJ FAVORIT BRNO 
54- - -TJ FAVORIT BRNO 
55- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
56- - -KC ŽAKO PARDUBICE 
57- - -TJ STADION LOUNY 
58- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADETS FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5Vendula KUNTOVÁGHOST Team 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
8- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
9- - -TJ SIGMA HRANICE 
10- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
11- - -TJ SIGMA HRANICE 
12- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -SUPERIOR RIDERS 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
8Klára TICHÁČKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007650351ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10047078528CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047122479BIKE TRIATLON MORKOVICE
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007503134CCC Team
- - -10046735186SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047169363EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006693485TOP TEN TEPLICE z.s.
- - -10046315460MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007702992BIG SHOCK TEAM z. s.
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10048097028CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10011372323KOVO PRAHA
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046312127SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007294582TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10047011739MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN