Závod: Misrovství České republiky mládeže Lanškroun-Časovka družstev a dvojic

  
StavVýsledky
NázevMisrovství České republiky mládeže Lanškroun-Časovka družstev a dvojic
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu7.08.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelMistrovství ČR mádeže-Časovka družstev a dvojic
Adresa pořadateleSKP Duha, Dukelská 423, 56301 Lanškroun
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon465324304
Fax 
Propozicelna2008_mcr.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

08-08-08-13-10-38V080807TTT.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -BIKE PRO RACING 
3- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -MAX CURSOR 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
4Tomáš MEDEKCT WEBER 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
5Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -JIRAPO-GIANT 
6- - -ETIXX - QUICK STEP 
7- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
7- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
7Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
8Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -TJ STADION LOUNY 
9- - -PUSKINAK.CZ 
9- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
10Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Jiří ŠTĚPÁNÍKNUTREND SPECIALIZED RACING 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
6- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
7- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
7- - -CK FESO PETŘVALD 
8- - -CYKLO ATOM 
8- - -CT WEBER 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -DUKLA PRAHA 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
12- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
14Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
3- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
3- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
4- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
5- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -SUPERIOR RIDERS 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007650351ROUVY Specialized
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10047078528CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007503134CCC Team
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jiří ŠTĚPÁNÍK10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047169363EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046580592NOVATOP - LAPIERRE
- - -10046315460MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10046516534NOVATOP - LAPIERRE
- - -10048097028CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10046561596HEAD PRO TEAM OPAVA
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10047011739MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10011940074YOGI RACING OSTRAVA
- - -10011372525HEAD PRO TEAM OPAVA