Závod: Mistrovství České republiky mládeže-Silniční závod jednotlivců

  
StavVýsledky
NázevMistrovství České republiky mládeže-Silniční závod jednotlivců
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu9.08.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelMistrovství ČR mládeže-Silniční závod jednotlivců
Adresa pořadateleSKP Duha, Dukelská 423, 56301 Lanškroun
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon465324304
Fax 
Propozicelna2008_mcr.zip (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

10-08-08-21-23-51V080809_MCR_IRR.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAX CURSOR 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -ETIXX - QUICK STEP 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
8- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -KOLOKRÁM 
11- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Tomáš PAPRSTKAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
17Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
22- - -VEUS VYŠKOV 
23- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
24- - -JIRAPO-GIANT 
25Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
28- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
29- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
31Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
32- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
33- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -AC SPARTA PRAHA 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
38- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
39- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
40Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
44- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
45Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
46Tomáš MEDEKCT WEBER 
47- - -BIKE PRO RACING 
48- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
49- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
50- - -TJ FAVORIT BRNO 
51- - -TJ STADION LOUNY 
52- - -ASO DUKLA BRNO 
53- - -DOLEKOP.COM DOWNHILL TEAM 
54- - -HEAD BIKE Opava 
55- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
56- - -TJ FAVORIT BRNO 
57- - -TJ KOVO PRAHA 
58- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
59- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
60- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
61Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
62- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
63- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
64- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
65- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC ŽAKO PARDUBICE 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
 - - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -CYKLO ATOM 
10- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
11- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
15- - -CT WEBER 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
18- - -ASO DUKLA BRNO 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
21- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
22- - -CK FESO PETŘVALD 
23- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
25Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
26- - -CK BÍTOVSKÁ 
27- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
29- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
30- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
32Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
33- - -TEAM LOUNY 
34- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
35- - -TJ KOVO PRAHA 
36- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ TŽ TŘINEC 
 - - -TJ UNIČOV 
 Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
4- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -TJ TŽ TŘINEC 
10- - -SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 
11- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
12- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
13- - -TJ SIGMA HRANICE 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
5- - -SUPERIOR RIDERS 
6- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TJ TŽ TŘINEC 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - -10047078528CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046312834MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007503134CCC Team
- - -10008988446EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046814204SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046735186SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10008707348TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047169363EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046321827ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046315460MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10046516534NOVATOP - LAPIERRE
- - -10048097028CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10006629124MAX CURSOR
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046312127SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA
- - -10046873717TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10013229063MADETA FITNESS/HAIBIKE
- - -10047011739MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10008992991 
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046725183EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10011372525HEAD PRO TEAM OPAVA