Závod: ČP Motol

  
StavVýsledky
NázevČP Motol
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
JUNIOŘI - Madison 160 á 20
JUNIORKY + ŽENY
JUNIORKY + ŽENY - Madison 120 á 20
KADETI
KADETI - Madison 120 20
ŽÁCI
ŽÁCI - Bodovací závod 40 á 5
ŽÁKYNĚ + KADETKY
ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací
Datum startu28.11.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek21.11.2015
Místo konáníMOTOL
KrajČSC
PořadatelDUKLA PRAHA
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@dukla-cycling.cz
Telefon 
Fax 
Propozicevarianta-dle-poctu-zen-a-divek.zip (18.11.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

2.xls (7.12.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO  
2Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
3Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO  
4- - -DUKLA PRAHA 
5Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERS 
6- - -SKC Tufo Prostějov 
7Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
12- - -SKC Tufo Prostějov  
13Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
14Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
15- - -BIKE 2000  
16Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
18- - -Dexter BSK racing  
19- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
20- - -CK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
21- - -SKC Tufo Prostějov 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
24Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
25- - -SKC Tufo Prostějov  
26- - -TJ FAVORIT BRNO 
27- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN  
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY - Madison 120 á 20
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
2Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN  
3- - -DUKLA PRAHA 
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
4Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
4Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
5Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
6- - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6- - -CK BÍTOVSKÁ  
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA  
9Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA  
10- - -DUKLA PRAHA  
11Adéla MARKOVÁDUKLA PRAHA  
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5- - -CK BÍTOVSKÁ  
6Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA  
7Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA  
8- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -DUKLA PRAHA  
10Adéla MARKOVÁDUKLA PRAHA  
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN  
2Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
6Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
9Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
10Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA  
11Denisa KNAPKOVÁSuperior Brentjens MTB Team  
12- - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
2Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
3- - -NO RADUNION 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
7Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
8Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
9David VITNERTJ PLAMEN CHODOV 
10- - -TJ PLAMEN CHODOV 
11- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN  
14Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
15Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
16- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
19Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ 
20Maxim MÜLLERBIKE PRO RACING 
21Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
22Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
23Matyáš JANOŠBIKROSCLUB ŘEPY  
24David GROSSMANNCK BÍTOVSKÁ 
25Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
26Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI - Madison 120 20
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
2- - -CYKLOTEAM OSTROV 
2- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
4- - -TJ PLAMEN CHODOV 
4David VITNERTJ PLAMEN CHODOV 
5Maxim MÜLLERBIKE PRO RACING 
5Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
6Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
6- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
7- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
8Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
8Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
9Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
9David GROSSMANNCK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - Madison 160 á 20
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin ČECHMANCYKLOTEAM OSTROV  
1Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO  
2Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
3- - -NO RADUNION 
4Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
4Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -SKC Tufo Prostějov 
6Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -SKC Tufo Prostějov  
7- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
9- - -CK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
 - - -SKC Tufo Prostějov  
 - - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ  
2Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
3Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
4Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
5Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
6Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN 
7Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9- - -DUKLA PRAHA  
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
12Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA  
13- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
14Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
15Jakub KUBADUKLA PRAHA  
16Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
17- - -TJ FAVORIT BRNO  
18- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
19Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
20Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
21Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov 
22- - -PROFI TEAM SPORT CHEB 
23David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
24Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - Bodovací závod 40 á 5
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ  
2Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
3Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
4Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA  
5Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7- - -DUKLA PRAHA  
8Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
10- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
11Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
12Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
13Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN 
14Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
15Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
16Jakub KUBADUKLA PRAHA  
17David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ FAVORIT BRNO  
19Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
20- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
21- - -PROFI TEAM SPORT CHEB 
22Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa KNAPKOVÁ10015073881OPLT CYCLING
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - - Maloja Pushbikers
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046418524TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047309308KOVO PRAHA
- - -10015522509 
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047378925PROFI SPORT CHEB
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015208368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015286574 
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES