Závod: Přebor SCM Motol

  
StavVýsledky
NázevPřebor SCM Motol
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
JUNIORKY A ŽENY
KADETI
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ A KADETKY
Datum startu7.11.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek7.11.2015
Místo konáníMOTOL
KrajČSC
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice1107-SCM-Motol.doc (29.10.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V151108-SCM.xls (16.11.2015)

Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
7Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
8- - -DUKLA PRAHA  
9- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
10Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA  
11Markéta MACÁNOVÁTJ PLAMEN CHODOV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
4Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Denisa KNAPKOVÁSuperior Brentjens MTB Team  
8- - -SKC Tufo Prostějov 
9Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA  
10- - -TJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
2- - -CYKLOTEAM OSTROV 
3Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
4Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
5Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA  
6Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
7David VITNERTJ PLAMEN CHODOV 
8- - -PROFI SPORT CHEB 
9Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ 
10- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
11Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
15Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
16Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
17Maxim MÜLLERBIKE PRO RACING 
18Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
19Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
20- - -TJ PLAMEN CHODOV 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
5Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
8- - -SKC Tufo Prostějov  
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO  
13Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -SKC Tufo Prostějov 
16Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
2Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV 
3Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
4Filip ČERNÝDUKLA PRAHA  
5Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
6Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
8Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA  
9Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
10Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
11Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
12Jakub KUBADUKLA PRAHA  
13Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
14Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
15Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
16Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
17- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
18David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
19- - -TJ FAVORIT BRNO  
20Adam MATĚJKASP KOLO LOAP SPECIALIZED 
21Martin ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046714069KOVO PRAHA
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
- - -10047314257KOVO PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10015854834 
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047307890DUKLA PRAHA
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10048006795DUKLA PRAHA
- - -10010894393KOVO PRAHA
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777993 
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10046418524TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10047313348DUKLA PRAHA
- - -10047313752CK BÍTOVSKÁ
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047313550KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
- - -10048095412DUKLA PRAHA
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
- - - TJ FAVORIT BRNO