Závod: ČP Motol

  
StavVýsledky
NázevČP Motol
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
JUNIOŘI dvojice
JUNIORKY + ŽENY
JUNIORKY + ŽENY dvojice
KADETI
KADETI dvojice
ŽÁCI
ŽÁCI bodovací
ŽÁKYNĚ A KADETKY
ŽÁKYNĚ A KADETKY bodoovací
Datum startu14.11.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek14.11.2015
Místo konáníMOTOL
KrajČSC
PořadatelTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceCP-Motol-14-15-11-2015.xls (5.11.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

1.xls (7.12.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO  
2Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO  
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov 
7Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -SKC Tufo Prostějov  
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
13- - -ASO DUKLA BRNO  
14Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ FAVORIT BRNO  
16- - -SKC Tufo Prostějov 
17- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19- - -SKC Tufo Prostějov  
20Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
21- - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY dvojice
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
3Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN  
4- - -DUKLA PRAHA 
4- - -ASO DUKLA BRNO  
5Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
5- - -SKC Tufo Prostějov  
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
3Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN  
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -SKC Tufo Prostějov  
7- - -DUKLA PRAHA 
8Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
9Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
12Denisa KNAPKOVÁSuperior Brentjens MTB Team  
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA  
15- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
2Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
3- - -CYKLOTEAM OSTROV 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
7Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
8Maxim MÜLLERBIKE PRO RACING 
9David VITNERTJ PLAMEN CHODOV 
10Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
11- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
12Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
13- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
15Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ 
16- - -CK BÍTOVSKÁ 
17- - -TJ PLAMEN CHODOV 
18- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
19Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO  
20Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
21- - -PROFI SPORT CHEB 
22Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
23Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25David GROSSMANNKovo Praha 
Výsledky v kategorii KADETI dvojice
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO 
1- - -CYKLOTEAM OSTROV 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
3Maxim MÜLLERBIKE PRO RACING 
3Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
4- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6- - -TJ PLAMEN CHODOV 
6David VITNERTJ PLAMEN CHODOV 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
7Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ 
8Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO  
8- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
9Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
10Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
10- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
 Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
 David GROSSMANNKovo Praha 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI dvojice
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
1- - -DUKLA PRAHA 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO  
2Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO  
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
5- - -SKC Tufo Prostějov 
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
6- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -SKC Tufo Prostějov  
8- - -SKC Tufo Prostějov  
8- - -SKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
2Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
3Filip ČERNÝDUKLA PRAHA  
4Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
5Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
6Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
7Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA  
8Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
12Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
13Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
14Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
15Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
16Samuel NAUGHTONPROFI SPORT CHEB 
17- - -TJ FAVORIT BRNO  
18Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
2Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV 
3Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
4Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
5Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA  
6Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
7Filip ČERNÝDUKLA PRAHA  
8Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
9Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
11Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
12Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
13- - -CK BÍTOVSKÁ 
14Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
15Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
16Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
17- - -TJ FAVORIT BRNO  
18Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
 Samuel NAUGHTONPROFI SPORT CHEB 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
6- - -TJ KOVO PRAHA  
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
8- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
9Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
10Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA  
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY bodoovací
PořadíJménoOddílKategorie
1Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
2- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
4- - -TJ KOVO PRAHA  
5Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA  
6- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
7Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047263232KOVO PRAHA
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa KNAPKOVÁ10015073881OPLT CYCLING
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
- - -10047314257KOVO PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10032769614 
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894393KOVO PRAHA
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
- - -10047255047 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777993 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046418524TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10047313348DUKLA PRAHA
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10009720996ASO DUKLA BRNO
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047313550KOVO PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš KONEČNÝ10001142863TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES