Závod: ČP Prostějov

  
StavVýsledky
NázevČP Prostějov
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIOŘI / JUNIORS dvojice
JUNIORKY + ŽENY / F*JUNIOR + F*ELITE
JUNIORKY / F*JUNIORS
KADETI / CADETS
KADETI / CADETS dvojice
ŽÁCI / MINIME
ŽÁCI / MINIME bodovací
ŽÁKYNĚ + KADETKY / F*MINIME + F*KADET
Datum startu29.08.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek25.08.2015
Místo konáníPROSTĚJOV
KrajČSC
PořadatelRICARDO RACING TEAM
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@skcprostejov.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceDesktop.zip (11.08.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

52728aee4c191f6dd0deaffc386bedd6.xls (18.09.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO  
2Martin SPUDILSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
3- - -SKC TUFO Prostějov 
4Martin ŠMÍDASKC TUFO Prostějov 
5- - -SKC TUFO Prostějov 
6- - -TJ ZČE Cyklistika Plzeň 
7- - -Austria National Team 
8- - -TJ KOVO PRAHA  
9Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
10- - -TJ KOVO PRAHA  
11Miroslav SVATEKAC Sparta Praha 
12- - -SKC TUFO Prostějov 
13- - -RLM Wien 
14- - -TJ FAVORIT BRNO  
15- - -SKC TUFO Prostějov 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO  
17Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO  
18- - -SKC TUFO Prostějov 
19- - -TJ FAVORIT BRNO  
20- - -TJ ZČE Cyklistika Plzeň 
21- - -RLM Wien 
22- - -TJ KOVO PRAHA  
23Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO  
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS dvojice
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin SPUDILSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
1Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
2- - -Austria National Team 
2- - -RLM Wien 
3- - -SKC TUFO Prostějov 
3- - -SKC TUFO Prostějov 
4- - -TJ ZČE Cyklistika Plzeň 
4Miroslav SVATEKAC Sparta Praha 
5- - -SKC TUFO Prostějov 
5Martin ŠMÍDASKC TUFO Prostějov 
6Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO  
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO  
7- - -TJ ZČE Cyklistika Plzeň 
7- - -TJ KOVO PRAHA  
8- - -SKC TUFO Prostějov 
8- - -SKC TUFO Prostějov 
9- - -TJ KOVO PRAHA  
9- - -TJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO Praha 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Petr KLABOUCHVelo - Club Cirkl Č. Budějovice 
4Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
6- - -Nacional Austria 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO Praha 
8Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
9Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
10Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
11Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO  
12- - -Nacional Austria 
13- - -TJ ZČE Cyklistika Plzeň 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
15Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov  
16- - -SKC Tufo Prostějov  
17- - -TJ FAVORIT BRNO  
18- - -CYKLOTEAM OSTROV  
19Matěj STYBORTJ KOVO Praha 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO  
21- - -TJ FAVORIT BRNO  
22- - -SKC Tufo Prostějov  
23Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
24- - -SKP DUHA FORT Lanškroun  
25- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS dvojice
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO Praha 
1- - -TJ FAVORIT BRNO  
2Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
2- - -DUKLA PRAHA 
3Matyáš BUŠEKTJ KOVO Praha 
3Petr KLABOUCHVelo - Club Cirkl Č. Budějovice 
4Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov  
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
5- - -Nacional Austria 
5- - -Nacional Austria 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV  
6- - -TJ ZČE Cyklistika Plzeň 
7Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
7Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
8Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
8Matěj STYBORTJ KOVO Praha 
9- - -TJ FAVORIT BRNO  
9- - -TJ FAVORIT BRNO  
10- - -SKC Tufo Prostějov  
10- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Nacional Austria 
2- - -Nacional Austria 
3Lukáš KOLAŘÍKSKC TUFO Prostějov 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA  
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
6- - -Nacional Austria 
7Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany Gastro 
8Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO  
9- - -SKC Tufo Prostějov  
10- - -Nacional Austria 
11- - -Nacional Austria 
12Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
13Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO  
14Adam HOFMEISTERTJ ZČE Cyklistika Plzeň 
15Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
16Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
17Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov  
18- - -SKC Tufo Prostějov  
19- - -TJ ZČE Cyklistika Plzeň 
20Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO  
21- - -CK BÍTOVSKÁ  
22Petr VÁVRACK Bítovská 
23- - -DUKLA PRAHA  
24Daniel POLANSKÝSKC TUFO Prostějov 
25- - -DUKLA PRAHA  
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Nacional Austria 
2- - -Nacional Austria 
3Lukáš KOLAŘÍKSKC TUFO Prostějov 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
5Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany Gastro 
6Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA  
7- - -CK BÍTOVSKÁ  
8Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
9- - -SKC Tufo Prostějov  
10Daniel POLANSKÝSKC TUFO Prostějov 
11Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov  
12- - -SKC Tufo Prostějov  
13Petr VÁVRACK Bítovská 
14Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
15Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO  
16- - -DUKLA PRAHA  
17Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA  
18Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA  
19- - -TJ ZČE Cyklistika Plzeň 
20Adam HOFMEISTERTJ ZČE Cyklistika Plzeň 
21Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
22Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO  
23Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO  
24- - -Nacional Austria 
25- - -Nacional Austria 
26- - -Nacional Austria 
 - - -DUKLA PRAHA  
 Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
 - - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY / F*JUNIOR + F*ELITE
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Austria National Team 
2Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -SKC TUFO Prostějov 
5Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV  
6Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
7- - -TJ FAVORIT BRNO  
8Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Kristýna MRÁČKOVÁSKC TUFO Prostějov 
11- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii JUNIORKY / F*JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -Austria National Team 
2- - -DUKLA PRAHA  
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ Uničov 
3Ema CETKOVSKÁSKC TUFO Prostějov 
3Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
4Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
4Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO PRAHA 
5Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
6Kristýna MRÁČKOVÁSKC TUFO Prostějov 
6- - -SKC TUFO Prostějov 
7Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ + KADETKY / F*MINIME + F*KADET
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
2Ema CETKOVSKÁSKC TUFO Prostějov 
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA  
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ Uničov 
5Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
6Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
7Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA  
8- - -SKC Tufo Prostějov  
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA