Závod: TURNÉ 4 DRAH 2.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 2.
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - 72 á 6 kol/laps
KADETI - 60 6 kol/laps
ŽÁCI - 48 á 6 kol/laps
ŽENY - 48 á 6 kol/laps
Datum startu8.07.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek8.07.2015
Místo konáníPRAHA
KrajČSC
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V150707-Turne-4drah-Praha.xls (8.07.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI - 72 á 6 kol/laps
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
5Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii KADETI - 60 6 kol/laps
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -  
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
13Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
16Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
17Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI - 48 á 6 kol/laps
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
2Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
5David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -  
9Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
11Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
12Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
13Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
14Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
15Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
16Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
17Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
18Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽENY - 48 á 6 kol/laps
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TEAM LOUNY 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10- - -  
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam