Závod: TURNÉ 4 DRAH 1.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 1.
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
KADETKY + JUNIORKY + ŽENY
ŽÁCI
Datum startu7.07.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek8.07.2015
Místo konáníPLZEŇ
KrajČSC
PořadatelTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V150707-Turne-4-drah-Plzen.xls (8.07.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -  
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
10Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
10- - -ASO DUKLA BRNO 
12Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
17Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
18Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
5Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
6Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
11Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
12Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
13Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
14Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
15Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
16- - -  
 - - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
 Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
 Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -  
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETKY + JUNIORKY + ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam