Závod: MČR JUNIOŘI + ELITE Časovka

  
StavVýsledky
NázevMČR JUNIOŘI + ELITE Časovka
Odvětví
Silnice
Časovka jednotlivcov Juniori
Časovka jednotlivcov muži - U23
Časovka jednotlivcov muži Elite
Časovka jednotlivcov ženy
V cieli
Datum startu24.06.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek17.06.2015
Místo konáníSLOVENSKO
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

importCVcasovka.xls (21.09.2015)

Výsledky v kategorii Časovka jednotlivcov muži Elite
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan BÁRTABORA-ARGON 18 
3- - -Team Sky 
4- - -Etixx - Quick-Step 
5- - -CK Příbram Fany Gastro 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -Whirlpool Author 
10Michael BOROŠBKCP POWERPLUS 
12Martin BOUBALCK Příbram Fany Gastro 
13Václav NEŽERKALAWI - Author Team 
14Lukáš SMOLACK Příbram Fany Gastro 
15- - -LAWI - Author Team 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -NejlevnejsiPNEU cycling 
22Martin HEBÍKCK Příbram Fany Gastro 
24- - -PUSKINAK.CZ 
28Jiří BOUŠKALAWI - Author Team 
29- - -SCS MIRVA SVITAVY 
32Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
34Daniel VAJBARSPORTCOMPLEX Břeclav 
Výsledky v kategorii Časovka jednotlivcov ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NowiS TEAM 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -KOGA LADIES PROTECTIVE 
4Anežka DRAHOTOVÁTEAM LOUNY 
5- - -NowiS TEAM 
6Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
7Naďa VORÁČOVÁC.S.C. Šumperk 
8Veronika KOTALOVÁTJ Uničov 
9Elena VANÍČKOVÁRemerx-Merida Team Kolín 
10- - -Cyklotrénik - František Trkal 
11Aneta ROTTEROVÁTJ Uničov 
12- - -TJ Stadion Louny 
13Božena KUČEROVÁVelosport Domažlice 
14Tereza KORVASOVÁTEAM LOUNY 
15- - -TEAM LOUNY 
16- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
17Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
18- - -TJ Uničov 
19- - -NowiS TEAM 
20- - -TJ Kovo Praha 
21- - -SKP RAPID CYKLISTIKA 
22- - -SKC TUFO Prostějov 
Výsledky v kategorii Časovka jednotlivcov muži - U23
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef ČERNÝCCC SPRANDI POLKOWICE 
2Daniel TUREKCycling Academy p/b Sagan 
3- - -AWT GreenWay 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Adam SEKANINATJ Favorit Brno 
6Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
7- - -Whirlpool Author 
8Tomáš KALOJÍROSWhirlpool Author 
9- - -BKCP POWERPLUS 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11- - -Whirlpool Author 
12Roman LEHKÝAWT GreenWay 
13Dominik CHLUPÁČTJ Favorit Brno 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
15Luděk LICHNOVSKÝSKC TUFO Prostějov 
16- - -EX23 - Saroni factory team 
17- - -SKC TUFO Prostějov 
18Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
19Michael KUKRLETJ Favorit Brno 
20Denis RUGOVACTEAM DUKLA PRAHA 
21- - -TJ Lokomotiva Beroun 
22- - -EX23 - Saroni factory team 
23Matěj ZAHÁLKASKC TUFO Prostějov 
24Pavel GRUBERTJ Favorit Brno 
25Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
26- - -Team Forman Cinelli 
27Ivo KOBLASATJ Favorit Brno 
28- - -TJ Lokomotiva Beroun 
Výsledky v kategorii Časovka jednotlivcov Juniori
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jiří ŠORMMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
4Lukáš KUNTRemerx-Merida Team Kolín 
5- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
6- - -TJ Favorit Brno 
7- - -SKC TUFO Prostějov 
8- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
9Jakub HRUBÝKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
10- - -SKC TUFO Prostějov 
11- - -ČEZ CT Tábor 
12Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
13- - -SKC TUFO Prostějov 
14- - -TJ Kovo Praha 
15Matěj ŠTIBINGRSPKOLO LOAP SPECIALIZED 
16Martin SPUDILSPKOLO LOAP SPECIALIZED 
17Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB 
18- - -TJ Favorit Brno 
19- - -TJ ZČE cyklistika Plzeň 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -TJ Stadion Louny 
23- - -SKC TUFO Prostějov 
24Martin ŠMÍDASKC TUFO Prostějov 
25David BÁRTEKVRV TEAM 
26- - -Kola-bbm.cz 
27- - -VRV TEAM 
28- - -SKC TUFO Prostějov 
29- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
30- - -TJ Favorit Brno 
31Adam CIHLÁŘTJ Favorit Brno 
32- - -TJ Favorit Brno 
33- - -SK Favorit Bílina 
34- - -NowiS TEAM 
Výsledky v kategorii V cieli
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NowiS TEAM 
2- - -SKC TUFO Prostějov 
3- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
4Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Tereza NEUMANOVÁKovo Praha 
8Kateřina KOHOUTKOVÁTJ Kovo Praha 
9- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
10Daniela TRČKOVÁTJ Kovo Praha 
11- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
12Adéla KOCLÍŘOVÁSK Žamberk Tessuti sport 
13- - -Cyklistika pro všechny Krnov 
14- - -TJ Favorit Brno 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam