Závod: MČR MLÁDEŽ - časovka

  
StavVýsledky
NázevMČR MLÁDEŽ - časovka
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu28.07.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek31.07.2015
Místo konáníChudoslavice
KrajČSC
PořadatelCK Slavoj Terezín
Adresa pořadateleŽITENICKÁ 5 LITOMĚŘICE
PSČ412 01
Kontaktní osobaHenke
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V150728-MCR-cj-Zidovice.xls (31.07.2015)

Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Anna BOHATÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
8Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -  
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Jana TESAŘOVÁETHIC SPORT 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15- - -NowiS TEAM 
16- - -TJ UNIČOV 
17- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -SC SAMOTIŠKY 
3Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -Maloja Pushbikers 
6Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
9- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16Vojtěch SEDLÁČEKCC ETUPES 
17Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
18- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
22Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
24- - -ELKOV AUTHOR junior team 
25- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
26- - -DUKLA PRAHA 
27- - -AC SPARTA PRAHA 
28- - -ASO DUKLA BRNO 
29- - -DUKLA PRAHA 
30Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
31Albert DUSRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
32- - -TJ STADION LOUNY 
33Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
35Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
36Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
37David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
38- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
39- - -TJ SIGMA HRANICE 
40Daniel ČEJKACK MTB Maraton 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
42Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
43Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
44- - -TJ KOVO PRAHA 
45Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
46Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
47Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
48- - -TJ KOVO PRAHA 
49- - -ASO DUKLA BRNO 
50- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
51Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
52- - -TEAM DUKLA PRAHA 
53- - -FORCE GO! Jeseník 
54- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
6Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
7Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Jakub KUČERAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
10Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
15Josef ČEKALRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
16David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
17René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
19Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
20Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
21- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
22David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
26- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
27Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
28Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
29Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
30Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
32- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
34Tomáš TLAMKANUTREND SPECIALIZED RACING 
35- - -TJ KOVO PRAHA 
36- - -TJ KOVO PRAHA 
37Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
38Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
39- - -HISPORT TEAM 
40Vojtěch HURÁČCK FESO PETŘVALD 
41Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
42- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
43- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
5Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
6- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
7- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
8- - -MORAVEC Team 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam