Závod: Závod osvobození v Benešově nad Ploučnicí

  
StavNemá výsledky
NázevZávod osvobození v Benešově nad Ploučnicí
Odvětví
Silnice
J U N I O Ř I
K A D E T I
M U Ž I
N Á B O R
S T A R Š Í Ž Á C I
Ž Á C I - mladší
Datum startu6.05.2007
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii M U Ž I
PořadíJménoOddílKategorie
1René ANDRLETOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
3Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
4- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
5- - -SUNWEB - REVOR CYCLING TEAM 
6Aleš KESTLERYOGI RACING OSTRAVA 
7- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
8- - -LAWI Stars - GIANT 
9- - -TEAM FORMAN CINELLI 
10- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -DT - SPECIALIZED 
12- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
13- - -HAVEN TEAM 
14- - -SWEEP Ultimate Sport 
15Martin ŠŤASTNÝNorco Bicycles CZ 
16- - -KC SLAVIA PRAHA 
17- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -Bikonur Cycling Team 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22- - -KČCL 1900 
23- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
24- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
25- - -DT - SPECIALIZED 
26Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
27Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
28- - -AC SPARTA PRAHA 
29- - -Eleven Cube Riders 
30- - -YOGI RACING OSTRAVA 
31- - -KOLOKRÁM 
32- - -KC SLAVIA PRAHA 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
35- - -Cyklotrénink - František Trkal 
36Petr ČERMÁKRAPID PLZEŇ 
37- - -TJ KOVO PRAHA 
38Bedřich PRŮCHASportRaces-Isaac Team 
39Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -EXTREMERIDERS 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -MOUNTAINTIME FELT AROPEC 
 Roman HANZELÍNAUTHOR TEAM STUPNO 
 Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 René JAURISFAVORIT RACING 
 - - -PELL´S TEAM 
 Michal KESLBikonur Cycling Team 
 Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
 Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -RAPID PLZEŇ 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -PRODOLI RACING TEAM 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -MARIN - HOKOR 
 - - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BMC RACING 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -CS Specialized HK 
5Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
6- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -Klein Constantia 
9- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
10Marek VOLFCK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -EX 23 SARONI factory team 
12Jan BENEŠSymbio+CE.Energy 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -SKP DUHA Lanškroun 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
17- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
18- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -KOLOKRÁM 
20- - -KC SLAVIA PRAHA 
21- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22- - -SKP DUHA Lanškroun 
23- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
24Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
25- - -Bikonur Cycling Team 
26- - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
27- - -ACS DRAK VRBNO 
28- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
29- - -SK KOLOSERVIS SEDLČANY 
30- - -CK Příbram 
31- - -SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
32- - -EX 23 SARONI factory team 
33- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
34- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
35- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
36Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
37- - -TJ SIGMA HRANICE 
38Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
39Tomáš HAVELKATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
40Michal BEDNÁŘČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
41- - -SPOKE.CZ 
42- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
43- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
44- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
45- - -TEAM DUKLA PRAHA 
46- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CYKLO VELEŠÍN 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
Výsledky v kategorii S T A R Š Í Ž Á C I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -VEUS VYŠKOV 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11- - -CT WEBER 
12- - -CYKLOTEAM OSTROV 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TEAM CYCLING FANINI 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
17- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
18- - -AC SPARTA PRAHA 
19- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
20- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
21Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
22- - -CYKLO ATOM 
23- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
24- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
25- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
26- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -KL SPORT MOST 
29- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
30- - -TJ KOVO PRAHA 
31- - -SKP DUHA Lanškroun 
32- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
Výsledky v kategorii K A D E T I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
3- - -KERDA COLNAGO CZ 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5- - -ALLTRAINING.CZ 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -SK CYKLOSPORT KERN 
Výsledky v kategorii Ž Á C I - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii N Á B O R
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLOTEAM OSTROV 
2- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam