Závod: MČR MLÁDEŽ silnice

  
StavVýsledky
NázevMČR MLÁDEŽ silnice
Odvětví
Silnice
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
Datum startu1.08.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek3.08.2015
Místo konáníŽidovice
KrajČSC
PořadatelCK Slavoj Terezín
Adresa pořadateleŽITENICKÁ 5 LITOMĚŘICE
PSČ412 01
Kontaktní osobaHenke
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V150801-MCR-silnice-Chudoslavice.xls (3.08.2015)

Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -Maloja Pushbikers 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Šimon VANÍČEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
7Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
8Kryštof SOLAŘEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -SC SAMOTIŠKY 
13Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -ELKOV AUTHOR junior team 
18Josef KUNÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21Vojtěch SEDLÁČEKCC ETUPES 
22Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
23Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
25Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
26Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
27Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
28Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
30Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
31- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
32Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34Daniel ČEJKACK MTB Maraton 
35David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
36- - -ASO DUKLA BRNO 
37Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
38- - -TEAM DUKLA PRAHA 
39Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
40Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
41Albert DUSRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
42- - -TJ FAVORIT BRNO 
43- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
44Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
45- - -TJ KOVO PRAHA 
46Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
47- - -TJ SIGMA HRANICE 
48Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
49- - -TJ STADION LOUNY 
50Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
51- - -DUKLA PRAHA 
52- - -DUKLA PRAHA 
53- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
 Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
 Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -APACHE LOKO TRUTNOV 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 Tomáš SVÍZELA4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Anna BOHATÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Jana TESAŘOVÁETHIC SPORT 
10- - -PUSKINAK.CZ 
11Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -  
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TJ UNIČOV 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
3Jakub KUČERAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
4Erik VÁVRAACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
10René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
13David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
14Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
15Tomáš SWACZYNACK FESO PETŘVALD 
16David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
19Josef ČEKALRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
20Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
21Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
22- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
23Jan SÁSKAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
24Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -TJ KOVO PRAHA 
26Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
27- - -TJ KOVO PRAHA 
28- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
29Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
30- - -ACS DRAK VRBNO 
31Tomáš TLAMKANUTREND SPECIALIZED RACING 
32- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
33Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
34František VINKLÁREK4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
35Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
36- - -TJ KOVO PRAHA 
37Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39- - -HISPORT TEAM 
40Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
41Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
42- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
 David HENDRYCHČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
 Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
 Jan ZÁTOPEKTJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
3Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Magdalena MIŠOŇOVÁADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
5Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
6Zuzana KADLECOVÁADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
7Libuše PRCHALOVÁ4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
8Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
9- - -Cyklo Bendl 
10Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
11- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
12- - -MORAVEC Team 
13Pavlína PLCHOVÁFORCE GO! Jeseník 
14Lenka JANOVSKÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
15- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam