Závod: REGIONEM ORLICKA

  
StavVýsledky
NázevREGIONEM ORLICKA
Odvětví
Silnice
celkově
Etapa 1
Etapa 2
Etapa 3
Datum startu7.08.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek4.08.2015
Místo konáníLANŠKROUN
KrajČSC
PořadatelSKP DUHA FORT LANŠKROUN
Adresa pořadateleSEIFERTOVA 465, LANŠKROUN
PSČ563 01
Kontaktní osobaBUCHÁČEK
E-mailskpduha@quick.cz
Telefon420 465 324 304
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Orliceko.xls (14.09.2015)

Výsledky v kategorii celkově
PořadíJménoOddílKategorie
3Jiří ŠORMMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
4Lukáš KUNTMIX4 - REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN  
6Martin SPUDILMIX2 - SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
9Petr KLABOUCHMIX2 - VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
11Petr TRACHTULECMIX1 - CK FESO PETŘVALD 
12- - -MIX6 - TJ FAVORIT BRNO  
13- - -MIX2 - VRV TEAM  
15- - -MIX6 - TJ FAVORIT BRNO  
19- - -MIX4 - KC KOOPERATIVA SG JABLONEC N.N 
21Matěj ŠTIBINGRMIX2 - SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
28Miroslav SVATEKMIX3 - AC SPARTA PRAHA  
29David BÁRTEKMIX2 - VRV TEAM  
30- - -MIX3 - TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
40- - -SKC TUFO PROSTĚJOV  
42- - -MIX3 - ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR  
53- - -MIX2 - SUPERIOR BRENTJENS MTB TEAM  
55- - -SKC TUFO PROSTĚJOV  
56- - -MIX1 - ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
58- - -SKC TUFO PROSTĚJOV  
62- - -MIX6 - TJ FAVORIT BRNO  
63- - -MIX3 - ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR  
64Jakub HRUBÝMIX4 - KC KOOPERATIVA SG JABLONEC N.N 
65- - -MIX4 - KC KOOPERATIVA SG JABLONEC N.N 
67Tomáš BAKUSMIX3 - ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR  
70- - -SKC TUFO PROSTĚJOV  
85- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
87- - -MIX1 - ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
92Daniel BABORMIX2 - TJ KOVO PRAHA  
97Adam CIHLÁŘMIX6 - TJ FAVORIT BRNO  
99- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
100Dominik PRUDEKMIX6 - TJ FAVORIT BRNO  
101- - -MIX3 - ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR  
106Vladimír MIKŠANÍKMIX1 - ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
109- - -MIX2 - TJ KOVO PRAHA  
111- - -MIX3 - TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
112Michal ROTTERMIX8 - SKP DUHA FORT LANŠKROUN  
115Karel KUBAMIX3 - CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO  
117Jan HAUFMIX8 - SKP DUHA FORT LANŠKROUN  
118Albert DUSMIX8 - WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR TEAM  
119Denis CHARALAMBIDISMIX3 - CK PŘÍBRAM - FANY GASTRO  
120- - -SKC TUFO PROSTĚJOV  
121Martin ČECHMIX4 - CK SLAVOJ TEREZÍN 
122Pavla HAVLÍKOVÁMIX4 - YOUNG TELENET FIDEA CYCLING  
123David ANDRLEMIX8 - SKP DUHA FORT LANŠKROUN  
Výsledky v kategorii Etapa 3
PořadíJménoOddílKategorie
2Lukáš KUNTMIX4 - REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN  
3Martin SPUDILMIX2 - SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
4Jiří ŠORMMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
Výsledky v kategorii Etapa 2
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří ŠORMMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
4Lukáš KUNTMIX4 - REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN  
Výsledky v kategorii Etapa 1
PořadíJménoOddílKategorie
5Daniel BABORMIX2 - TJ KOVO PRAHA  
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam