Závod: Memoriál Jana Veselého - ČP MLÁDEŽE

  
StavVýsledky
NázevMemoriál Jana Veselého - ČP MLÁDEŽE
Odvětví
Silnice
jun
juniorky
kadeti
kadetky
žáci
žákyně
ženy
Datum startu22.08.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek19.08.2015
Místo konáníVÍTKOVICE
KrajČSC
PořadatelSSK VÍTKOVICE
Adresa pořadateleZÁVODNÍ 2891,OSTRAVA 3
PSČ70300
Kontaktní osobaZVOLÁNEK
E-mailssk.vitkovice@volny.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2015.08.22-MJV-2015-cp-mladeze.pdf (10.08.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Hynek PALIČKAACK Stará ves Nad Ondřejnicí 
2Vladimír MIKŠANÍKACK Stará ves Nad Ondřejnicí 
3- - -Dobre sklepy Rowerowe Author 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
6Kryštof SOLAŘREMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 
7- - -TJ Favorit Brno 
8Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -Dobre sklepy Rowerowe Author 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Matěj MALÝVRV Team 
15- - -Dobre sklepy Rowerowe Author 
16- - -TJ Favorit Brno 
17- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
18- - -Dobre sklepy Rowerowe Author 
19Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV 
20- - -TJ Favorit Brno 
22- - -Moravec Team 
23- - -SKC Tufo Prostějov 
24David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
25Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
26- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
27- - -SKC Tufo Prostějov 
28Jiří DUŠEKTJ Favorit Brno 
 Jan VONEŠTJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
4Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
5- - -Dobre sklepy Rowerowe Author 
6- - -Dobre sklepy Rowerowe Author 
7- - -ACS DRAK VRBNO 
8Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
10- - -SKC Tufo Prostějov 
11- - -ACS DRAK VRBNO 
Výsledky v kategorii jun
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAMapei Merida Kaňkovský 
2- - -Mapei Merida Kaňkovský 
3- - -TJ Favorit Brno 
4Petr TRACHTULECCK Feso Petřvald 
5Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov 
6David BÁRTEKVRV Team 
7- - -ACK Stará ves Nad Ondřejnicí 
9- - -VRV Team 
10Jan KRESTASK Jiří Team Ostrava 
11- - -  
12Jakub HRUBÝKC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
13- - -Mapei Merida Kaňkovský 
14- - -TJ Favorit Brno 
15Adam CIHLÁŘTJ Favorit Brno 
16- - -Dobře sklepy Rowerowe Author 
17- - -SKC Tufo Prostějov 
18- - -TJ Favorit Brno 
 - - -Mapei Merida Kaňkovský 
Výsledky v kategorii ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
2Martina KUKULOVÁSTEVENS Bikes - EMILIO SPORT 
3Kateřina MUDŘÍKOVÁCK Feso Petřvald 
4- - -MTB Silesia Rybnik 
5Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
6- - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -CK Feso Petřvald 
Výsledky v kategorii juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SKC Tufo Prostějov 
2Nikola BAJGEROVÁKC Kooperativa SG Jablonec n.N 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
5- - -Mapei Merida Kaňkovský 
6- - -TJ Favorit Brno 
7- - -MTB Silesia Rybnik 
8- - -Bike 2000 
9Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMapei Cyklo Kaňkovský 
2René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
3Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
4Lukáš KOLAŘÍKCK Tufo Prostějov 
5Erik VÁVRAACK Stará Ves Nad Ondřejnicí 
6Daniel ŽVAKBIKE PRO RACING 
7Jakub MALÝVRV Team 
8Aleš HRDLIČKAMapei Merida Kaňkovský 
9Tomáš SWACZYNACK Feso Petřvald 
10Vojtěch HURÁČCK Feso Petřvald 
11- - -ACS DRAK VRBNO 
12Vojtěch KOTRACK Feso Petřvald 
13Maxim MÜLLERBIKE PRO RACING 
14- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
15- - -Moravec Team 
16- - -TJ Favorit Brno 
17- - -Cyclotrenink.com 
18Jan ZÁTOPEKTJ Sigma Hranice 
19- - -SK BAGBIKE 
 - - -CK Orlík Orlová 
Výsledky v kategorii žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Gabriela BÁRTOVÁSKC TUFO Prostějov 
3Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
6Libuše PRCHALOVÁMG Bike Team 
7Pavlína PLCHOVÁCYKLO BENDL CLUB 98 
8Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
9- - -  
10Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
11Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
12Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
13- - -CK Orlík Orlová 
14- - -CK Orlík Orlová 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŽVAK10047227462EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
- - -10047340226TJ UNIČOV
Emil HEKELE10001515002GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047203820ACS DRAK VRBNO
- - -10015730754 
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10047966682ACS DRAK VRBNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
- - -10047307890DUKLA PRAHA
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047349926CK DACOM PHARMA KYJOV
Kryštof SOLAŘ10015426115OPLT CYCLING
Libuše PRCHALOVÁ100473173884EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
- - -10047050539ACS DRAK VRBNO
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10047263838FORCE TEAM JESENÍK
Martina KUKULOVÁ10009338353CYKLO TEAM KOLARNA
- - -10047348714SK BAGBIKE
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047825226ACS DRAK VRBNO
- - -10047203719 
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
- - -10047362050 
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047360636CK DACOM PHARMA KYJOV
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047262727ACS DRAK VRBNO
Tereza NEUMANOVÁ10010181849ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Vlastimil MLYNÁŘ10001094060ACS DRAK VRBNO
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO