Závod: VELKÁ CENA LAWI

  
StavVýsledky
NázevVELKÁ CENA LAWI
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
ZÁCI MLADŠÍ
ZÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY a JUNIORKY
Datum startu20.09.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek15.09.2015
Místo konáníHodkovice nad Mohelkou, Nám. T. G. Masaryka
KrajČSC
PořadatelKC KOOPERATIVA SG J.n.N.
Adresa pořadateleDr.Randy 13,Jablonec n.N.
PSČ466 01
Kontaktní osobaMiloslav Hollósi
E-mailkc.jablonec@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2015.09.20-Velka-cena-LAWI.pdf (2.09.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

355e081e4efc0a1456db7cb4896df1f2.xls (21.09.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY a JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁMRM-AVALON PRO CYCLING TEAM 
2- - -LAWI AUTHOR TEAM 
3Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA SG 
4Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
5- - -TJ UNIČOV 
6Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
7- - -KC KOOPERATIVA SG 
8- - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
9Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
10Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
11- - -DUKLA PRAHA 
12Martina MIKULÁŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
13- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
14- - -BIKE 2000 
15Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Elena VANÍČKOVÁREMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -CK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
3Tomáš BÁRTASKC TUFO PROSTĚJOV 
4Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN 
5Kryštof SOLAŘREMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 
6Petr KLABOUCHVELO-CLUB CIRKL 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -KC KOOPERATIVA SG 
9- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
10Karel KUBACK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
11- - -JAROSLAV KULHAVY CYCLING TEAM 
12Michal PROCHÁZKACYKLO BENDL CLUB 98 
13Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
16Michal ROTTERSKP DUHA FORT LANŠKROUN 
17- - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
18Antonín KOSTIHACK DAKOM PHARMA KYJOV 
19Jakub PILEČEKCK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
20Daniel MICHALSKP DUHA FORT LANŠKROUN 
21Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
22Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -TJ STADION LOUNY 
26- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
27- - -CK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
28Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
29David ANDRLESKP DUHA FORT LANŠKROUN 
30Albert DUSWHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR TEAM 
31- - -BIKE FREASK HOLICE 
32- - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
33- - -KC KOOPERATIVA SG 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT LANŠKROUN 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA SG 
5Ema CETKOVSKÁSKC TUFO PROSTĚJOV 
6Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA SG 
8Natálie VALUCHOVÁSKC TUFO PROSTĚJOV 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR TEAM 
 Lucie KRUPOVÁREMERX MERIDA TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří ŠORMMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
3- - -KC KOOPERATIVA SG 
4Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5- - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7Denis CHARALAMBIDISCK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
8- - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
9Jakub HRUBÝKC KOOPERATIVA SG 
11Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
14- - -KC KOOPERATIVA SG 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Martin KUTIŠUGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT 
19- - -TJ UNIČOV 
 Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
 Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR TEAM 
 - - -CK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
 Martin ŠMÍDASKC TUFO PROSTĚJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ZÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
3Jakub BOUČEKCK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
5René SMÉKALSKP DUHA FORT LANŠKROUN 
6Tomáš JEŽEKIVAR CS-AUTHOR TEAM 
7Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA SG 
8Jakub HNÍKKAH SPORT VRCHLABÍ 
9Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN 
10Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA SG 
11David ŠULCIVAR CS-AUTHOR TEAM 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13Petr HETFLEIŠKAH SPORT VRCHLABÍ 
14- - -CK BÍTOVSKÁ 
15- - -MORAVEC TEAM 
16Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
17- - -CYKLOTRENINK COM 
18Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ 
19Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
20- - -CK BÍTOVSKÁ 
21Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ZÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VALLSK MAXBIKE OSTRAVA 
2Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Mirek MÜLLERKAH SPORT VRCHLABÍ 
4Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
5Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
6Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN 
7Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
9Jan VONDRÁČEKCK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
10Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
11Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
12Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
13- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
14Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Tereza OBOŘILOVÁMORAVEC TEAM 
2Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
3Klára VERNEROVÁIVAR CS-AUTHOR TEAM 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
5Daniela RADOVÁCYKLOKLUB BENEŠOV 
6- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
7Pavlína PLCHOVÁCYKLO BENDL CLUB 98 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634KOVO PRAHA
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10016230508BIKE 2000
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010777892ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047261818 
- - -10014859168MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047359626ELKOV AUTHOR junior team
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047340226TJ UNIČOV
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047314257KOVO PRAHA
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047341539 
- - -10015730754 
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
- - -10032769614 
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
- - -10047307890DUKLA PRAHA
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan KAŠPAR10047052155CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10045961513 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047329415TJ FAVORIT BRNO
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894393KOVO PRAHA
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047255047 
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - Maloja Pushbikers
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10047208466 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - - TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015426216 
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777993 
Kryštof SOLAŘ10015426115OPLT CYCLING
Lenka JANOVSKÁ10047205537EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin KUTIŠ10047263030KŘIŽÁK TEAM
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10015522509 
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10047332647TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT TEAM
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10047291120Bike Freaks Holice
- - -10015425913EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
- - -10047313550KOVO PRAHA
- - -10047347195EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10015208368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047226654EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10001368488TJ AŠ ML.BOLESLAV
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
- - -10009722515TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM