Závod: VELKÁ CENA PRAHY

  
StavVýsledky
NázevVELKÁ CENA PRAHY
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu26.09.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek22.09.2015
Místo konáníPraha -Strahov
KrajČSC
PořadatelSKC Praha
Adresa pořadateleZa Strahovem 1103/27
PSČ169 00
Kontaktní osobaZAPLETAL
E-mailjara.krakovicova@caths.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2015.09.26-27-Strahov-cp-mladeze-cj-sil.pdf (7.09.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V150926-Praha-cj.xls (8.10.2015)

Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
6Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO 
7- - -CyS Žilina 
8Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -SKC Tufo Prostějov 
10- - -Finančné Centrum 
11Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
12Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
15Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
16Albert DUSWhirlpool Author Junior t 
17Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
18David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -TJ Favorit Brno 
21- - -CYKLOTEAM OSTROV 
22Jan VONEŠTJ Favorit Brno 
23- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
24Michal PROCHÁZKACYKLO BENDL CLUB 98 
25Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
28- - -CyS Žilina 
29Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
30Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
31- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
32Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
33- - -CyS Žilina 
34- - -MORAVEC TEAM 
35- - -TJ KOVO Praha 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4- - -Whirlpool Author Junior t 
6- - -CYKLOTEAM OSTROV 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
2Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
3Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
4- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KUNTRemerx-Merida Kolín 
2Jiří ŠORMMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -CyS Žilina 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
9Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10Tomáš ČAPEKVZW TIELSE - RENNERS Club 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12Miroslav SVATEKAC SPARTA PRAHA 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -TJ Favorit Brno 
16Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
17- - -Whirlpool Author Junior t 
18- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CyS Žilina 
2Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
3Jan VALLSK MAXBIKE Ostrava 
4Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO 
5Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
6Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
7Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
8Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
9Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
10Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
12Štěpán TELECKÝTJ Favorit Brno 
13Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
14Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
15Jakub KUBADUKLA PRAHA 
16Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
17Marek LETEVMG Bike Team 
18Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
19Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
20Vojtěch CÍRKVATJ Lokomotiva Beroun 
21David GROSSMANNCK Bítovská 
22Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
5Vojtěch BŘEZNAKC Kooperativa 
6Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
7Martin VOLTRDukla Praha 
8Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
9- - -MORAVEC TEAM 
10Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO 
11- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -Cyklotrenink.com 
13- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
14Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ 
15- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
16Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
17Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
18Jakub LETEVMG Bike Team 
19Adam ŠAFAŘÍKCK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
3Tereza OBOŘILOVÁMORAVEC TEAM 
4Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
5Libuše PRCHALOVÁMG Bike Team 
6Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
7Daniela RADOVÁCykloklub Benešov 
8Šárka KŘIKAVOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
9Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
12- - -DUKLA PRAHA 
13Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
14Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
15Adéla MARKOVÁDUKLA PRAHA 
16Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
17Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
4Adéla KOCLÍŘOVÁSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
5- - -TJ Favorit Brno 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam ŠAFAŘÍK10047279905CK DACOM PHARMA KYJOV
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634KOVO PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10010777892ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047253734DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047261818 
- - -10014859168MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047359626ELKOV AUTHOR junior team
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047340226TJ UNIČOV
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015854531TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub LETEV10047251916GHOST Team
- - -10032769614 
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
- - -10047307890DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047329415TJ FAVORIT BRNO
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894393KOVO PRAHA
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
- - - Maloja Pushbikers
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - - TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015426216 
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777993 
Libuše PRCHALOVÁ100473173884EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LETEV10047306274TUFO CZ OTROKOVICE
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
- - -10047313550KOVO PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Šárka KŘIKAVOVÁ10047312843kola-bbm.cz
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212207 
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10046637075CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES