Závod: VELKÁ CENA PRAHY

  
StavVýsledky
NázevVELKÁ CENA PRAHY
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu27.09.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek22.09.2015
Místo konáníPraha -Strahov
KrajČSC
PořadatelSKC Praha
Adresa pořadateleZa Strahovem 1103/27
PSČ169 00
Kontaktní osobaZAPLETAL
E-mailjara.krakovicova@caths.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2015.09.26-27-Strahov-cp-mladeze-cj-sil.pdf (7.09.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V150927-Praha-Strahov.xls (8.10.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁMRM Avalon Pro Cycling Te 
2Barbora PRŮDKOVÁNutrend Specialized Racin 
3Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
4Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
5Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2- - -CyS Žilina 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO 
7- - -KC Kooperativa SG Jablone 
8Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
9Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV 
10- - -TJ Favorit Brno 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Michal PROCHÁZKACYKLO BENDL CLUB 98 
13- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
14David ANDRLESKP DUHA FORT Lanškroun 
15Jan VONEŠTJ Favorit Brno 
16- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
17Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
18- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
19Michal ROTTERSKP DUHA FORT Lanškroun 
20Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
21- - -SKC Tufo Prostějov 
22- - -CYKLOTEAM OSTROV 
23Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO 
24Daniel MICHALSKP DUHA FORT Lanškroun 
25Albert DUSWhirlpool Author Junior t 
26Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
27Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -Profi Sport Cheb 
30- - -Finančné Centrum 
31- - -CK MTB MARATON HLINSKO 
32- - -MORAVEC TEAM 
33- - -KC Kooperativa SG Jablone 
34- - -SKC Tufo Prostějov 
35Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
36- - -Whirlpool Author Junior t 
 - - -Dike Freaks Holice 
 - - -CyS Žilina 
 - - -CyS Žilina 
 Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Tereza OBOŘILOVÁMORAVEC TEAM 
3Libuše PRCHALOVÁMG Bike Team 
4Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
5Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
6Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
7Daniela RADOVÁCykloklub Benešov 
8Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
9Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
10Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
14Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
 Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov 
2Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN 
3Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT Lanškroun 
4Kamila JANŮKH Tour Czech Cycling Tea 
5Elizabeth UNGERMANOVÁKC Kooperativa SG Jablone 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov 
8- - -Whirlpool Author Junior t 
9Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
10- - -SKC Tufo Prostějov 
11- - -CYKLOTEAM OSTROV 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CyS Žilina 
2- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
3- - -SKC Tufo Prostějov 
4Lukáš KUNTRemerx-Merida Kolín 
5Matěj PRŮDEKNutrend Specialized Racin 
6- - -SKC Tufo Prostějov 
7- - -KC Kooperativa SG Jablone 
8Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9Jiří ŠORMMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Miroslav SVATEKAC SPARTA PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13Tomáš ČAPEKVZW TIELSE - RENNERS Club 
14Jakub HRUBÝKC Kooperativa SG Jablone 
15Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -TJ Favorit Brno 
17Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
 Martin KOHOUTTJ KOVO Praha 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -SKC Tufo Prostějov 
 - - -Whirlpool Author Junior t 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CyS Žilina 
2Jan VALLSK MAXBIKE Ostrava 
3Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO 
4Filip SAMECBikeclinic Junior Team 
5Filip ČERNÝDUKLA PRAHA 
6Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
7Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
8Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
9Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
10Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
11Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
12Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
13Štěpán TELECKÝTJ Favorit Brno 
14Marek LETEVMG Bike Team 
15Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
16David ČERVÍČEKTeam Louny 
17Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
18Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Jakub KUBADUKLA PRAHA 
20Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
21David GROSSMANNCK Bítovská 
22Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
23Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SKC Tufo Prostějov 
2- - -Nutrend Specialized Racin 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Nikola BAJGEROVÁKC Kooperativa SG Jablone 
5Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
6Adéla KOCLÍŘOVÁSK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 
 - - -TJ Favorit Brno 
 Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov 
 Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3René SMÉKALSKP DUHA FORT Lanškroun 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
5Matyáš Jiří BREDLERKC Kooperativa SG Jablone 
6Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
7- - -MORAVEC TEAM 
8Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO 
9- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
10- - -Cyklotrenink.com 
11Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ 
12Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
13- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
14Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
15Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
16Jakub LETEVMG Bike Team 
17Adam ŠAFAŘÍKCK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -Profi Sport Cheb 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam ŠAFAŘÍK10047279905CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10010777084Eleven Black.ET team
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adéla KOCLÍŘOVÁ10015214634KOVO PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10010777892ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
- - -10015425408PUSKINAK.CZ
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Antonín KOSTIHA10046614241 
- - -10047253734DUKLA PRAHA
- - -10015141377 
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Daniel ČEJKA10047288591CK MTB Maraton Hlinsko
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010946331ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047261818 
- - -10014859168MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047359626ELKOV AUTHOR junior team
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
David ZADÁK10011016049ROUVY Specialized
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10015330731 
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema CETKOVSKÁ10015286271 
- - -10047314257KOVO PRAHA
- - -10015854531 
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
- - -10010605619TJ FAVORIT BRNO
Jakub HRUBÝ10014825826KCL KOOPERATIVA - Svijany
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub LETEV10047251916GHOST Team
- - -10032769614 
- - -10047230492TJ FAVORIT BRNO
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10047201291SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10048089146PROFI SPORT CHEB
- - -10046602319 
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
Jan HAUF10023561987SKP DUHA Lanškroun
- - -10047307890DUKLA PRAHA
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10015426014 
- - -10010894595 
- - -10047329415TJ FAVORIT BRNO
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10010894393KOVO PRAHA
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
- - - Maloja Pushbikers
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015426216 
- - - TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777993 
Libuše PRCHALOVÁ100473173884EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047329112FORCE TEAM JESENÍK
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LETEV10047306274TUFO CZ OTROKOVICE
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10010173462TJ FAVORIT BRNO
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
- - -10015522509 
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Michael ŠVEHLA10047280107CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047313348DUKLA PRAHA
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
- - -10015522610 
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047273033TJ FAVORIT BRNO
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nikola BAJGEROVÁ10009748278 
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
- - -10014533917PUSKINAK.CZ
- - -10009301068DUKLA PRAHA
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047212207 
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10009745753TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
- - -10046637075CYKLOTEAM OSTROV
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES
- - -10048071968KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.