Závod: ČP Prostějov

  
StavVýsledky
NázevČP Prostějov
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI / JUNIORS bodovací
JUNIOŘI / JUNIORS sprint
JUNIOŘI / JUNIORS stíhací
JUNIORKY A ŽENY bodovací
JUNIORKY A ŽENY sprint
JUNIORKY sthac
KADETI bodovac
KADETI sprint
KADETI sthac
ŽÁCI bodovací
ŽÁCI sprint
ŽÁCI stíhací
ŽÁKYNĚ A KADETKY bodovací
ŽÁKYNĚ A KADETKY sprint
ŽÁKYNĚ A KADETKY stíhací
ŽENY stíhací
Datum startu29.05.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek15.06.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

02-06-15-09-42-39V150529-Prostejov.xls (15.06.2015)

Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
3- - -  
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
6Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TEAM LOUNY 
8Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
10Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -  
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY stíhací
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
4- - -  
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -  
15Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
16- - -  
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -TJ KOVO PRAHA 
20- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -PUSKINAK.CZ 
 Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
 Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS stíhací
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19- - -  
20Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
21Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
22- - -  
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -TJ KOVO PRAHA 
25- - -TJ KOVO PRAHA 
26- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
6Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -  
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -  
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
22- - -PUSKINAK.CZ 
23Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
24- - -TEAM DUKLA PRAHA 
25- - -TJ FAVORIT BRNO 
26- - -APACHE LOKO TRUTNOV 
Výsledky v kategorii KADETI bodovac
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -SC SAMOTIŠKY 
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
7Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
8Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
9Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -ASO DUKLA BRNO 
13Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
14Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
16- - -DUKLA PRAHA 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -TEAM DUKLA PRAHA 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
 Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
3- - -SC SAMOTIŠKY 
4Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
9Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
12Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
14Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
15- - -ASO DUKLA BRNO 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
20- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
25Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii KADETI sthac
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SC SAMOTIŠKY 
2Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
3Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
9Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
10Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
11Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
22Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁCI bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
6Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
7Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
10Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
11Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Robert KOBRDUKLA PRAHA 
 Richard KOBRDUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
 Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii ŽÁCI stíhací
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
5Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
6Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
7Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
11Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
13Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Richard KOBRDUKLA PRAHA 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17Robert KOBRDUKLA PRAHA 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
20Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii ŽÁCI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
6- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
7Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
8Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
9Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
10Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
11Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Richard KOBRDUKLA PRAHA 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
15Robert KOBRDUKLA PRAHA 
16Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -TJ KOVO PRAHA 
19Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
20Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
3Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY stíhací
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
6Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
7- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
8- - -  
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -  
11Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -TEAM LOUNY 
Výsledky v kategorii JUNIORKY sthac
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
5- - -  
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
8Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam