Závod: O POHÁR HOTELU ARTABAN

  
StavVýsledky
NázevO POHÁR HOTELU ARTABAN
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
MUŽI
ŽÁCI mladší
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu7.06.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek8.07.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

08-06-15-07-12-28V150607-Zirovnice-1.xls (8.07.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -  
2- - -  
3- - -  
4- - -  
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -  
8- - -  
9- - -  
10- - -TEAM DUKLA PRAHA 
11- - -  
12- - -  
13- - -  
14- - -  
15- - -  
16- - -  
17- - -  
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -  
20- - -  
21Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
22- - -  
23- - -  
24- - -  
25- - -  
26- - -PUSKINAK.CZ 
27- - -  
28- - -  
29- - -PARDUS TUFO Prostějov 
30- - -  
31- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
32- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
33- - -  
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35- - -LAWI Stars - GIANT 
36- - -  
37- - -  
38- - -  
39- - -  
40- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
41Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
42- - -  
43- - -  
44- - -  
45- - -  
46- - -  
47Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
48Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
49Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
50Vojtěch TOMANHR Racing Team České Budějovice 
51Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHA 
52Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -  
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
5Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -TJ UNIČOV 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -  
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Maloja Pushbikers 
2- - -  
3Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -  
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
10- - -SC SAMOTIŠKY 
11Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
12Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
16- - -  
17- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18- - -  
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Josef KUNÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
21Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
22Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
30- - -  
31- - -DUKLA PRAHA 
32- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
33- - -FORCE GO! Jeseník 
34Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
35- - -TEAM DUKLA PRAHA 
36Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
37Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
38Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
39Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
40Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
41- - -ELKOV AUTHOR junior team 
42- - -ASO DUKLA BRNO 
43- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
44David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
45- - -TJ SIGMA HRANICE 
46Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
47Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
48- - -TJ SIGMA HRANICE 
49Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
5Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
6Magdalena MIŠOŇOVÁADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
7Daniela RADOVÁSTEVENS Cykloklub Benešov 
8- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
9- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
10Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
11Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
12Pavlína PLCHOVÁFORCE GO! Jeseník 
13Veronika MIŠOŇOVÁADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
14Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
15Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
16Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
17- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -  
2- - -  
3- - -  
4- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
5- - -  
6- - -  
7Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -  
9Lukáš KUNTGHOST Team 
10- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
11- - -  
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -  
16- - -  
17- - -TEAM DUKLA PRAHA 
18Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
19- - -  
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
22- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
23Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25- - -  
26- - -  
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -  
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
32- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -TEAM FORMAN CINELLI 
35- - -TEAM DUKLA PRAHA 
36- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -  
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -  
43- - -SK FAVORIT Bílina z.s. 
44- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
47- - -  
48- - -PUSKINAK.CZ 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -  
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2- - -  
3Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -  
5- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
6- - -PUSKINAK.CZ 
7Denisa ŠVECOVÁG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
8- - -  
10Adéla KOCLÍŘOVÁTJ KOVO PRAHA 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii ŽÁCI mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Richard KOBRDUKLA PRAHA 
3Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
6Robert KOBRDUKLA PRAHA 
7Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
8Michael ŠVEHLACK DACOM PHARMA KYJOV 
9Filip ČERNÝTJ AŠ ML.BOLESLAV 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Jakub KUBABIKECLINIC JUNIOR TEAM 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
15Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
16Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam