Závod: VC KORES - Popelín

  
StavVýsledky
NázevVC KORES - Popelín
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
MUŽI - český pohár
ŽÁCI mladší
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu6.06.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek8.07.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V150606-Popelin-mladez-1.xls (8.07.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI - český pohár
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
20- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
23Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
25Michael KUKRLEELKOV AUTHOR cycling team 
27Václav NEŽERKALAWI Stars - GIANT 
28Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
29- - -AC SPARTA PRAHA 
30Petr LECHNERARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
31- - -LAWI Stars - GIANT 
32- - -FORCE GO! Jeseník 
33Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35Tomáš MEDEKCT WEBER 
36Dominik NEUMANTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov 
39- - -Bikonur Cycling Team 
40Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
41Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
42- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
44- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
46- - -PUSKINAK.CZ 
47- - -TEAM DUKLA PRAHA 
48Adam SEKANINATJ FAVORIT BRNO 
49Jonáš VOJTĚCHLAWI Stars - GIANT 
52- - -RAPID PLZEŇ 
56- - -TEAM DUKLA PRAHA 
59- - -TEAM DUKLA PRAHA 
65- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
66- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
67- - -TJ FAVORIT BRNO 
68Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
71- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
72Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -  
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4Denisa BARTOŠOVÁCK HOBBY Bohumín 
5- - -TJ STADION LOUNY 
6- - -LOKOMOTIVA NYMBURK 
7- - -DUKLA PRAHA 
8Kateřina MUDŘÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9- - -AMENITY - EXTREM SPORT 
10- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
11- - -TJ UNIČOV 
12- - -  
 Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3- - -Maloja Pushbikers 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -  
6- - -SC SAMOTIŠKY 
7Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10Vladimír MIKŠANÍKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
11Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
12Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -  
20- - -  
21- - -  
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25Michal PROCHÁZKATJ FAVORIT BRNO 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
27- - -ASO DUKLA BRNO 
28Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
29Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
30- - -DUKLA PRAHA 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -AC SPARTA PRAHA 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -  
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
36Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
37Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
38David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
39- - -TJ SIGMA HRANICE 
40- - -ELKOV AUTHOR junior team 
41- - -TJ SIGMA HRANICE 
42- - -ASO DUKLA BRNO 
43Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -FORCE GO! Jeseník 
 Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
4- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
6Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
7- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
8Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
9- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
10Daniela RADOVÁSTEVENS Cykloklub Benešov 
11Lenka JANOVSKÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
14Karolína ČERNÁDUKLA PRAHA 
15- - -FORCE GO! Jeseník 
16- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
16- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
17Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
21- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
22- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
23- - -TEAM DUKLA PRAHA 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
28Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
29Lukáš KUNTGHOST Team 
30- - -TEAM FORMAN CINELLI 
33- - -TJ FAVORIT BRNO 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -TEAM DUKLA PRAHA 
36- - -  
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38Martin KUTIŠSymbio+CE.Energy 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
42- - -TJ KOVO PRAHA 
43- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
44- - -TJ KOVO PRAHA 
45- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
46- - -SK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
 Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -IVT NÁCHOD 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BEPINK 
2- - -  
3Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
7- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -  
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12Adéla KOCLÍŘOVÁTJ KOVO PRAHA 
 - - -  
 Kristýna MRÁČKOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii ŽÁCI mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
3Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
6Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
7Richard KOBRDUKLA PRAHA 
8Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Robert KOBRDUKLA PRAHA 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
13Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
14Jakub KUBABIKECLINIC JUNIOR TEAM 
15Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam