Závod: MČR Mládež - dvojice, družstva

  
StavVýsledky
NázevMČR Mládež - dvojice, družstva
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI / JUNIORS
JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
KADETI / CADETS
KADETKY / CADET FEMINI
ŽÁCI / MINIME
ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
ŽENY / ELITE FEMINI
Datum startu30.07.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek3.08.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceV150730 MČR čd Židovice.xls (31.07.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V150730-MCR-cd-Zidovice.xls (3.08.2015)

Výsledky v kategorii KADETKY / CADET FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
1Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Lucie KRUPOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
2- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
3Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
4Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Anna BOHATÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PUSKINAK.CZ 
6Jana TESAŘOVÁETHIC SPORT 
7- - -TJ UNIČOV 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub HRUBÝKCL KOOPERATIVA - Svijany 
1Lukáš KUNTGHOST Team 
1- - -ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 
1- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling team 
2Jiří ŠORMTJ FAVORIT BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
4Martin SPUDILTEAM DUKLA PRAHA 
4Matěj ŠTIBINGRTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5Dominik PRUDEKETHIC SPORT 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
Výsledky v kategorii KADETI / CADETS
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš BÁRTAPARDUS TUFO Prostějov 
1- - -SC SAMOTIŠKY 
1Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
2- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
2David ZADÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Samuel JIROUŠČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
3Karel KUBACK Příbram - Fany GASTRO 
3Vojtěch SEDLÁČEKCC ETUPES 
3- - -Maloja Pushbikers 
4David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
4- - -ELKOV AUTHOR junior team 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Martin ČECHKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -FORCE GO! Jeseník 
7Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
7Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
8- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
8- - -DUKLA PRAHA 
9Daniel ČEJKACK MTB Maraton 
9Albert DUSRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9Jan HAUFSKP DUHA Lanškroun 
9Daniel MICHALSKP DUHA Lanškroun 
10Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
10Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
11Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO 
11- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY / ELITE FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
2Aneta ROTTEROVÁSKP DUHA Lanškroun 
3Veronika KOTALOVÁPUSKINAK.CZ 
3Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
4- - -BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem 
4- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI / MINIME
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
3Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Jakub KUČERAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
5- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
5David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
6Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7Josef ČEKALRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
8Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
8David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
10Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
11Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
12Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
12Tomáš TLAMKANUTREND SPECIALIZED RACING 
13- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
13- - -HISPORT TEAM 
14- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
14René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
15- - -TJ KOVO PRAHA 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
16Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
17- - -TJ KOVO PRAHA 
17Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIORKY / JUNIOR FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -BEPINK 
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -BIKESPORT TEAM MOHELNICE 
3Tereza NEUMANOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
4Kateřina KOHOUTKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PUSKINAK.CZ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ / MINIME FEMINI
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
1Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
2- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
2Klára VERNEROVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
3- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
4Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
4- - -MORAVEC Team 
5- - -Cyklo Bendl 
5- - -FORCE GO! Jeseník 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam