Závod: MALÝ ZÁVOD MÍRU (ČP mládeže)

  
StavVýsledky
NázevMALÝ ZÁVOD MÍRU (ČP mládeže)
Odvětví
Silnice
final
I etapa
II etapa
III etapa
IV etapa
Datum startu5.06.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek5.08.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
PropoziceRESULTCEL.xls (5.08.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

RESULTCEL.xls (5.08.2015)

Výsledky v kategorii final
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
6Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
8Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Jakub KUČERAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
17Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
19Jan ŠTYCHČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
20Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
22- - -CYCLING ACADEMY TÁBOR 
23David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
25Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
26Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
31Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33Tereza SÁSKOVÁČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
36Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
37Petra ŠEVČÍKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
39Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
40- - -TJ FAVORIT BRNO 
41Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
42Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
44Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
49- - -TEAM DUKLA PRAHA 
50Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
55- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
57Daniel TOULTJ KOVO PRAHA 
58Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
59- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
60René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
61- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
62Jan VONDRÁČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
64Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
69- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
71- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
72David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
73- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
76Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
77Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
80Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
85Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV 
87Tomáš TLAMKANUTREND SPECIALIZED RACING 
89- - -TJ KOVO PRAHA 
90- - -PROFI SPORT CHEB 
92Natálie VALUCHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
95- - -TEAM DUKLA PRAHA 
96Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
99- - -TJ KOVO PRAHA 
103- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
105- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
109- - -TJ FAVORIT BRNO 
112- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii IV etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5Jakub BOUČEKRBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii III etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Jakub KUČERAEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
Výsledky v kategorii I etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii II etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
4Jakub ŤOUPALÍKCYCLING ACADEMY TÁBOR 
5Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam