Závod: „Okruhy Jablonecka“ , XIV. ročník memoriálu Karla Boušky

  
StavVýsledky
Název„Okruhy Jablonecka“ , XIV. ročník memoriálu Karla Boušky
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
ZÁCI MLADŠÍ
ZÁCI STARŠÍ
ŽÁKYNĚ
ŽENY a JUNIORKY
Datum startu19.09.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek15.09.2015
Místo konáníMšeno nad Nisou, Sportovní ul., lyžařský areál Břízky (asfaltové kolečko)
KrajČSC
PořadatelKC KOOPERATIVA SG Jablonec n.N.
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMiloslav Hollósi
E-mailkc.jablonec@seznam.cz
Telefon720560043
Fax 
Propozice2015.09.11-Okruhy-Jablonecka-cp-mladez-k.pdf (17.08.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

jabl.xls (20.09.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY a JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavla HAVLÍKOVÁMRM-Avalon Pro Cycling Team 
2- - -SKC Tufo Prostějov 
3- - -TJ UNIČOV 
4Martina MIKULÁŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA SG 
7Aneta ROTTEROVÁTJ UNIČOV 
8Denisa BARTOŠOVÁCK EPIC DOHŇANY 
9- - -KC KOOPERATIVA SG 
10Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
11Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
12- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
13Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
14- - -BIKE 2000 
15Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
16Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
2Petr KLABOUCHVELO-CLUB CIRKL 
3Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Tomáš BÁRTASKC TUFO PROSTĚJOV 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Jakub SCHIERLREMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 
10Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Kryštof SOLAŘREMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 
12- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Jan KAŠPARCK SLAVOJ TEREZÍN 
16David ANDRLESKP DUHA FORT LANŠKROUN 
17Antonín KOSTIHACK DAKOM PHARMA KYJOV 
18Karel KUBACK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
19- - -KC KOOPERATIVA SG 
20Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
21- - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
22- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -IVT NÁCHOD 
25Daniel MICHALSKP DUHA FORT LANŠKROUN 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
28Jakub PILEČEKCK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
29Michal ROTTERSKP DUHA FORT LANŠKROUN 
30Karel ARLTŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ 
31Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
32Martin ČECHCK SLAVOJ TEREZÍN 
33- - -TJ STADION LOUNY 
34Albert DUSWHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR TEAM 
35- - -CK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
 - - -SKC TUFO PROSTĚJOV 
 - - -KC KOOPERATIVA SG 
 - - -IVAR CS-AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -KC KOOPERATIVA SG 
2- - -KC KOOPERATIVA SG 
3Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
5- - -SKC Tufo Prostějov 
6Jonáš BŘEZINAKola-bbm.cz 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB 
9- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
10Tomáš BAKUSČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11- - -Kola-bbm.cz 
12- - -SKC Tufo Prostějov 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -SKC Tufo Prostějov 
16- - -SKC Tufo Prostějov 
17Adam CIHLÁŘTJ FAVORIT BRNO 
18Denis CHARALAMBIDISCK Příbram-Fany GASTRO 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -CK Příbram-Fany GASTRO 
21- - -TJ KOVO PRAHA 
 Martin KOHOUTTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -Whirlpool Author Junior Team 
 Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
2Tereza OBOŘILOVÁMORAVEC TEAM 
3Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
4Klára VERNEROVÁIVAR CS-AUTHOR TEAM 
5Nicole HARTYCHOVÁIVAR CS-AUTHOR TEAM 
6Kristýna ZEMANOVÁIVAR CS-AUTHOR TEAM 
7Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
8Daniela RADOVÁCYKLOKLUB BENEŠOV 
9Lenka JANOVSKÁREMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 
10Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
11- - -IVAR CS-AUTHOR TEAM 
12- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
13Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
 Pavlína PLCHOVÁCYKLO BENDL CLUB 98 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁSKC TUFO PROSTĚJOV 
2Lucie KRUPOVÁREMERX MERIDA TEAM KOLÍN 
3Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA FORT LANŠKROUN 
4Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA SG 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN 
7Celestýna SOUČKOVÁČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA SG 
9Natálie VALUCHOVÁSKC TUFO PROSTĚJOV 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR TEAM 
Výsledky v kategorii ZÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Jakub HNÍKKAH SPORT VRCHLABÍ 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
5Matyáš Jiří BREDLERKC KOOPERATIVA SG 
6Tomáš JEŽEKIVAR CS-AUTHOR TEAM 
7- - -REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN 
8Jakub BOUČEKCK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
9Jakub ŤOUPALÍKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10René SMÉKALSKP DUHA FORT LANŠKROUN 
11David ŠULCIVAR CS-AUTHOR TEAM 
12Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN 
13Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA SG 
14Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
15- - -MORAVEC TEAM 
16Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ 
17- - -CYKLOTRENINK COM 
18- - -CK BÍTOVSKÁ 
19- - -CK BÍTOVSKÁ 
20Petr HETFLEIŠKAH SPORT VRCHLABÍ 
21Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
22- - -CK BÍTOVSKÁ 
23- - -IVAR CS-AUTHOR TEAM 
24Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ZÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
2Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
3Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
4Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
5Jan VALLSK MAXBIKE Ostrava 
6Jan VONDRÁČEKCK PŘÍBRAM-FANY GASTRO 
7Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
8Martin ČEPEKCK SLAVOJ TEREZÍN 
9Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
11Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12Mirek MÜLLERKAH SPORT VRCHLABÍ 
13Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
15Jakub KUBADUKLA PRAHA 
16Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
17Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
18- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047318301TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015214735MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047263232KOVO PRAHA
- - -10016230508BIKE 2000
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010777892ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10010176795TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047288793 
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MRÁZ10018791712TJ UNIČOV
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015528569TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
- - -10047261818 
- - -10014859168MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047359626ELKOV AUTHOR junior team
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
- - -10010186903MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047340226TJ UNIČOV
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047314257KOVO PRAHA
- - -10015854531 
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047341539 
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
- - -10047340024TJ UNIČOV
- - -10015854834 
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010980481ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010605518AC SPARTA PRAHA
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10032769614 
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046602319 
Jakub SCHIERL10016518070EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10010776882KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
- - -10046516029TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
- - -10015425610 
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10047307890DUKLA PRAHA
- - -10010894292KOVO PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009745349 
- - -10045961513 
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894595 
- - -10016301741DRAHANSKÝ SPORT
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10046357290TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014533816CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047027095CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10047368720TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010894393KOVO PRAHA
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10047255047 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - Maloja Pushbikers
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10047208466 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046316167TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10014211995TJ LOKOMOTIVA BEROUN
- - -10015426216 
- - - TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777993 
Kryštof SOLAŘ10015426115OPLT CYCLING
Lenka JANOVSKÁ10047205537EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
- - -10009720895SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10004772481TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
- - -10010184778TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047337903SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10013668492 
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10059447139TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010967145 
- - -10015522509 
- - -10047299507CK Příbram - Fany GASTRO
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10010170129 
- - -10010174674ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10010901568TJ FAVORIT BRNO
- - -10047784305DRAHANSKÝ SPORT
- - -10015522610 
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622Mercedes-Benz PRAHA CYKLOSTAR Trek
- - -10048046912TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10015425913EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10015522711TJ STADION LOUNY
- - -10047313550KOVO PRAHA
- - -10047347195EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel KOPECKÝ10008706742Vysočina Cycling
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10046533308KOVO PRAHA
Petr TRACHTULEC10015956985CK FESO PETŘVALD
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10015208368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
- - -10011045654IN - LIFE cycling team
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047226654EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10001368488TJ AŠ ML.BOLESLAV
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10010894494TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047920206KOVO PRAHA
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch SEDLÁČEK10015477847CC ETUPES