Závod: MČR silnice - Elite, U23, junior, ženy

  
StavVýsledky
NázevMČR silnice - Elite, U23, junior, ženy
Odvětví
Silnice
Elite
Junioři
ženy juniorky
Datum startu27.06.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek14.09.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

317482ba1216bb202386da8c23f4ea0e.xls (14.09.2015)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Etixx - Quick-Step 
2- - -Team Sky 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -Whirlpool Author 
5Josef ČERNÝCCC SPRANDI POLKOWICE 
6Daniel TUREKCycling Academy p/b Sagan 
7- - -BKCP POWERPLUS 
8Roman KREUZIGERTinkoff-Saxo 
9- - -AWT GreenWay 
10Michael BOROŠBKCP POWERPLUS 
11Karel HNÍKCULT ENERGY PRO CYCLING 
12Matěj ZAHÁLKASKC TUFO Prostějov 
13- - -Whirlpool Author 
14- - -PUSKINAK.CZ 
15Martin HEBÍKCK Příbram Fany Gastro 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Petr HAMPLTJ Favorit Brno 
18Pavel STÖHRACSPARTA PRAHA 
19Adam SEKANINATJ Favorit Brno 
20- - -ACSPARTA PRAHA 
21- - -PUSKINAK.CZ 
22Jan STÖHRACSPARTA PRAHA 
23- - -ACSPARTA PRAHA 
24Jan BÁRTABORA-ARGON 18 
25- - -Whirlpool Author 
26Alois KAŇKOVSKÝWhirlpool Author 
27Tomáš BUCHÁČEKWhirlpool Author 
28- - -Whirlpool Author 
29Filip ENDLERLAWI - Author Team 
30Vojtěch TOMANEX23 Saroni factory team 
31- - -SKC TUFO Prostějov 
32- - -FORCE KCK ZLÍN 
33Lukáš SMOLACK Příbram Fany Gastro 
34Dominik CHLUPÁČTJ Favorit Brno 
35Tomáš MEDEKPUSKINAK.CZ 
36- - -SKC TUFO Prostějov 
37Martin BOUBALCK Příbram Fany Gastro 
38Michael KUKRLETJ Favorit Brno 
39Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
40Dominik NEUMANTJ Favorit Brno 
41Tomáš KALOJÍROSWhirlpool Author 
42Jonáš VOJTĚCHACSPARTA PRAHA 
43Petr FIALAACSPARTA PRAHA 
44Petr LECHNERSKC TUFO Prostějov 
45- - -AWT GreenWay 
46- - -Whirlpool Author 
47Jiří DOLEŽALNejlevnejsiPNEU Cycling 
48- - -SKC TUFO Prostějov 
49Vojtěch MODLITBACK Příbram Fany Gastro 
50Václav NEŽERKALAWI - Author Team 
51- - -EX23 - Saroni factory team 
Výsledky v kategorii ženy juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -NowiS TEAM 
2- - -LAWI - Author Team 
3Barbora PRŮDKOVÁNutrend Specialized Racing 
4- - -Ghost Mitas Racing 
5- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC nN 
6Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
7Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8Jana CZECZINKAROVÁSRAM Mitas TREK 
9- - -NowiS TEAM 
10- - -NowiS TEAM 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -KOGA LADIES PROTEKTIVE 
13Martina MIKULÁŠKOVÁTJ Stadion Louny 
14Tereza NEUMANOVÁKovo Praha 
15Elena VANÍČKOVÁRemerx-Merida Team Kolín 
16Naďa VORÁČOVÁCSC Šumperk 
17- - -GBENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ 
18Nikola BAJGEROVÁKC KOOPERATIVA SG JABLONEC nN 
19- - -Nutrend Specialized Racing 
20Božena KUČEROVÁVelosport Domažlice 
21Aneta ROTTEROVÁTJ Uničov 
22- - -NowiS TEAM 
23Tereza KORVASOVÁTEAM LOUNY 
24- - -TJ Uničov 
25Kateřina KOHOUTKOVÁTJ Kovo Praha 
26Denisa BARTOŠOVÁCK EPIC Dohňany 
27- - -SKC TUFO Prostějov 
28- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC nN 
29- - -AMENITY- EXTREM SPORT TEAM 
30- - -TEAM LOUNY 
31- - -TEAM LOUNY 
32Adéla KOCLÍŘOVÁSK Žamberk Tessuti sport 
33Veronika KOTALOVÁTJ Uničov 
34Kateřina MUDŘÍKOVÁCK FESO PETŘVALD 
35- - -TJ Kovo Praha 
36Kristýna MRÁČKOVÁSKC TUFO Prostějov 
37- - -SKP RAPID CYKLISTIKA 
38- - -TJ Favorit Brno 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Jakub OTRUBAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
3Matěj ŠTIBINGRSPKOLO LOAP SPECIALIZED 
4Lukáš KUNTRemerx-Merida Team Kolín 
5Jiří ŠORMMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6Martin SPUDILSPKOLO LOAP SPECIALIZED 
7Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB 
8- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
9- - -TJ ZČE cyklistika Plzeň 
10- - -KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 
11Petr TRACHTULECCK FESO PETŘVALD 
12- - -TJ Favorit Brno 
13- - -ČEZ CT Tábor 
14- - -Oddíl cyklistiky Johnson Contr 
15- - -ČEZ CT Tábor 
16Matěj PRŮDEKNutrend Specialized Racing 
17- - -VRV TEAM 
18- - -SKC TUFO Prostějov 
19- - -SKC TUFO Prostějov 
20- - -SKC TUFO Prostějov 
21- - -CK Příbram Fany Gastro 
22- - -TJ Favorit Brno 
23- - -TJ Stadion Louny 
24- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
25David BÁRTEKVRV TEAM 
26- - -Kola-bbm.cz 
27Tomáš BAKUSČEZ CT Tábor 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -SKC TUFO Prostějov 
30Adam CIHLÁŘTJ Favorit Brno 
31- - -SKC TUFO Prostějov 
32Martin KUTIŠUGO Allivictus Čistý sport 
33- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
34- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
35Dominik PRUDEKGT bikeplac opportunity 
37- - -TJ Favorit Brno 
38- - -NowiS TEAM 
39Denis CHARALAMBIDISCK Příbram Fany Gastro 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam