Závod: ČP Motol 15.11.

  
StavVýsledky
NázevČP Motol 15.11.
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
JUNIOŘI družstva
JUNIORKY A ŽENY
JUNIORKY A ŽENY družstva
KADETI
KADETI družstva
KADETKY A ŽÁKYNĚ
KADETKY A ŽÁKYNĚ družstva
ŽÁCI
ŽÁCI družstva
Datum startu15.11.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek8.10.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

26-11-14-22-26-28Kopie-V141116-Motol.xls (8.10.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTJ KOVO PRAHA  
1- - -DUKLA PRAHA  
1- - -TJ KOVO PRAHA  
1- - -TJ KOVO PRAHA  
2- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
2Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
2- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
3- - -SKC Tufo Prostějov  
3Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
3- - -SKC Tufo Prostějov  
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
4- - -TJ FAVORIT BRNO  
4Martin SPUDILSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
4- - -TJ FAVORIT BRNO  
5Tomáš FLÁMATJ UNIČOV  
5- - -MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ  
5- - -CK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO  
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO  
3Martin ČECHMANCYKLOTEAM OSTROV  
4Tomáš ČAPEKTJ KOVO PRAHA  
5- - -SKC Tufo Prostějov  
6Martin SPUDILSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
7- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
8- - -TJ FAVORIT BRNO  
9- - -TJ KOVO PRAHA  
10Miroslav SVATEKPROFI SPORT CHEB  
11Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
12- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
13Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
14- - -DUKLA PRAHA  
15- - -TJ KOVO PRAHA  
16- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
17- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
18- - -CK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
19- - -MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ  
20- - -TJ FAVORIT BRNO  
21Tomáš FLÁMATJ UNIČOV  
22- - -SKC Tufo Prostějov  
 - - -ASO DUKLA BRNO  
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
1Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
1- - -TJ KOVO PRAHA  
2- - -CYKLOTEAM OSTROV  
2- - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
2Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
2- - -SKC Tufo Prostějov  
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
3- - -TJ KOVO Praha 
3Daniela TRČKOVÁTJ SIGMA HRANICE  
3- - -TJ KOVO Praha 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
2Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
3- - -TJ KOVO PRAHA  
4- - -DUKLA PRAHA  
5- - -SKC Tufo Prostějov  
6Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
7- - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
8- - -CYKLOTEAM OSTROV  
9Daniela TRČKOVÁTJ SIGMA HRANICE  
10Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
11- - -TJ KOVO Praha 
 - - -TJ KOVO Praha 
Výsledky v kategorii KADETI družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
1Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
1- - -CK BÍTOVSKÁ  
1Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
2Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
3- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
3Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
3- - -CYKLOTEAM OSTROV  
3- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
4Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
4Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
4Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
3Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
5Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
6Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
7- - -TJ FAVORIT BRNO  
8- - -CYKLOTEAM OSTROV  
9- - -TJ FAVORIT BRNO  
10Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
11Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
12- - -CK BÍTOVSKÁ  
13- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
14- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ  
15- - -SKC Tufo Prostějov  
16Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii ŽÁCI družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ  
1Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
1- - -SP KOLO LOAD SPECIALIZED 
1Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ  
2Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ  
2Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
2- - -TJ Favorit Brno 
2Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov  
3Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
3Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV  
3- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
3Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
2- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
3Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ  
4Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV  
5Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
6- - -TJ Favorit Brno 
7Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
8- - -PROFI SPORT CHEB  
9Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
10Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ  
11Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ  
12Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov  
 Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ  
 - - -SP KOLO LOAD SPECIALIZED 
 Štěpán TELECKÝSPORTCOMPLEX BŘECLAV  
Výsledky v kategorii KADETKY A ŽÁKYNĚ družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
1Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA  
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA  
2- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
2- - -CK BÍTOVSKÁ  
Výsledky v kategorii KADETKY A ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
2Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
4- - -TJ DUKLA BRNO  
5Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
6- - -TJ FAVORIT BRNO  
7Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA  
8- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
9- - -DUKLA PRAHA  
10- - -CK BÍTOVSKÁ  
11Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA  
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam