Závod: ČP Motol 29.11.

  
StavVýsledky
NázevČP Motol 29.11.
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
JUNIOŘI družstva
JUNIORKY A ŽENY bod
JUNIORKY A ŽENY družstva
KADETI
KADETI družstva
KADETKY A ŽÁKYNĚ bodovací
KADETKY A ŽÁKYNĚ družstva
MUŽI
MUŽI bod
MUŽI družstva
ŽÁCI bodovací
ŽÁCI družstva
Datum startu29.11.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek14.10.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Kopie-02-12-14-13-49-57V141129-Motol.xls (14.10.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA  
1Denis RUGOVACTEAM DUKLA PRAHA  
2- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM  
2- - -TEAM DUKLA PRAHA  
3- - -TEAM DUKLA PRAHA  
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA  
4Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
5- - -TEAM DUKLA PRAHA  
5Michal KOHOUTDUKLA PRAHA  
6- - -TEAM DUKLA PRAHA  
6Nicolas PIETRULADUKLA PRAHA  
7Šimon ADÁMEKDUKLA PRAHA  
7Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA  
8- - -SKC Tufo Prostějov  
8- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii MUŽI bod
PořadíJménoOddílKategorie
1Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA  
2Michal KOHOUTDUKLA PRAHA  
3Denis RUGOVACTEAM DUKLA PRAHA  
4- - -TEAM DUKLA PRAHA  
5Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA  
6Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov  
7Nicolas PIETRULADUKLA PRAHA  
8- - -TEAM DUKLA PRAHA  
9- - -TEAM DUKLA PRAHA  
10- - -TEAM DUKLA PRAHA  
11- - -SKC Tufo Prostějov  
12- - -TEAM DUKLA PRAHA  
13- - -SKC Tufo Prostějov  
14René JAURISBOHEMIA CYCLING TRACK TEAM  
15- - -SKC Tufo Prostějov  
16Jiří FANTAASO DUKLA BRNO  
17Šimon ADÁMEKDUKLA PRAHA  
18Robin WAGNERASO DUKLA BRNO  
19- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM  
20- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM  
21- - -ASO DUKLA BRNO  
22- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM  
Výsledky v kategorii MUŽI družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA  
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA  
1Nicolas PIETRULADUKLA PRAHA  
1Denis RUGOVACTEAM DUKLA PRAHA  
2Šimon ADÁMEKDUKLA PRAHA  
2- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM  
2Jiří FANTAASO DUKLA BRNO  
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO  
3- - -TEAM DUKLA PRAHA  
3- - -TEAM DUKLA PRAHA  
3- - -TEAM DUKLA PRAHA  
3Michal KOHOUTDUKLA PRAHA  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
4Luděk LICHNOVSKÝSKC Tufo Prostějov  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY bod
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
2- - -TEAM DUKLA PRAHA  
3- - -TJ KOVO PRAHA  
4Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
5- - -CTP Šimůnek  
6- - -DUKLA PRAHA  
7Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
8- - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
9Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV  
10Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
11- - -CYKLOTEAM OSTROV  
 Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
 - - -SKC Tufo Prostějov  
 - - -TJ KOVO Praha 
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA  
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
2- - -CTP Šimůnek  
2Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
2- - -TJ KOVO PRAHA  
2- - -TEAM DUKLA PRAHA  
3Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV  
3- - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
3Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
3- - -SKC Tufo Prostějov  
4- - -CYKLOTEAM OSTROV  
4Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
4- - -TJ KOVO Praha 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO  
1Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO  
2Tomáš ČAPEKTJ KOVO PRAHA  
2- - -TJ KOVO PRAHA  
3Martin SPUDILSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
3Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
4Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
5- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
6- - -TJ KOVO PRAHA  
6- - -TJ KOVO PRAHA  
7Martin ČECHMANCYKLOTEAM OSTROV  
7- - -ASO DUKLA BRNO  
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
8- - -SKC Tufo Prostějov  
9- - -SKC Tufo Prostějov  
9- - -MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ  
10Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
10- - -CK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
11- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
11- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
Výsledky v kategorii JUNIOŘI družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTJ KOVO PRAHA  
1- - -TJ KOVO PRAHA  
1- - -TJ KOVO PRAHA  
1Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
2- - -SKC Tufo Prostějov  
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
2Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov  
2- - -SKC Tufo Prostějov  
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
3- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
3- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
4Denis CHARALAMBIDISCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
4- - -MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ  
4- - -CK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
5- - -TJ KOVO PRAHA  
5- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
5- - -TJ KOVO PRAHA  
5Martin SPUDILSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
1Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
2Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
3Karel KUBACK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
3- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ  
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
4- - -CK BÍTOVSKÁ  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
5Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
6Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
6- - -CYKLOTEAM OSTROV  
7- - -SKC Tufo Prostějov  
7- - -SKC Tufo Prostějov  
 - - -TJ FAVORIT BRNO  
 Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
Výsledky v kategorii KADETI družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
1Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
1- - -CK BÍTOVSKÁ  
1Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
2Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
3- - -CYKLOTEAM OSTROV  
3- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ  
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
4Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
4Karel KUBACK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
4- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii ŽÁCI bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
2- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
3Filip ČERNÝTJ CYKLOPRAG  
4Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ  
5Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV  
6- - -CK BÍTOVSKÁ  
7Adam KŘENEKTJ Favorit Brno 
8Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV  
9Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
10David VITNERTJ PLAMEN CHODOV  
11Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
12Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ  
13Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ  
14Vojtěch KADLECTJ Favorit Brno 
15Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov  
16Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
 Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii ŽÁCI družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK BÍTOVSKÁ  
1Filip ČERNÝTJ CYKLOPRAG  
1Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ  
1Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ  
2Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
2Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV  
2Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV  
2- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
3Vojtěch KADLECTJ Favorit Brno 
3Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ  
3Adam KŘENEKTJ Favorit Brno 
3Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
4Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
4Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
4Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
Výsledky v kategorii KADETKY A ŽÁKYNĚ družstva
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
1Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
2Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA  
2- - -DUKLA PRAHA  
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA  
2- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
3- - -TJ DUKLA BRNO  
3- - -CK BÍTOVSKÁ  
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
Výsledky v kategorii KADETKY A ŽÁKYNĚ bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
2- - -TJ DUKLA BRNO  
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
4Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA  
5- - -DUKLA PRAHA  
6- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
7- - -TJ FAVORIT BRNO  
8Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA  
9- - -CK BÍTOVSKÁ  
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam