Závod: MČR Motol omnium

  
StavVýsledky
NázevMČR Motol omnium
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
JUNIORKY A ŽENY
KADETI
KADETKY A ŽÁKYNĚ
ŽÁCI
Datum startu13.12.2014
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek15.10.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

16-12-14-14-28-26V141214-MASR-Motol-1.xls (15.10.2015)

Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
2- - -TEAM DUKLA PRAHA  
3Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
4Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
5- - -TJ KOVO PRAHA  
6- - -DUKLA PRAHA  
7Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
8Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
9Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV  
10- - -SPORT KLUB POLICIE KOMETA BRNO 
11Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
12- - -Dexter BSK racing  
13- - -TJ KOVO Praha 
14- - -TJ KOVO Praha 
15- - -DUKLA PRAHA  
 - - -CYKLOTEAM OSTROV  
 - - -SKC Tufo Prostějov  
 - - -ASO DUKLA BRNO  
 Daniela TRČKOVÁTJ SIGMA HRANICE  
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKTJ KOVO PRAHA  
2Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO  
3Martin SPUDILSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
5Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO  
6- - -ASO DUKLA BRNO  
7Miroslav SVATEKPROFI SPORT CHEB  
8- - -TJ FAVORIT BRNO  
9- - -SKC Tufo Prostějov  
10- - -TJ KOVO PRAHA  
11Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov  
12Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
13- - -TJ KOVO PRAHA  
14Martin ČECHMANCYKLOTEAM OSTROV  
15- - -TJ KOVO PRAHA  
16- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
17- - -TJ FAVORIT BRNO  
18- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
19- - -MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ  
 - - -CK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
2Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
4- - -CYKLOTEAM OSTROV  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
7Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
8Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
9- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ  
10- - -TJ FAVORIT BRNO  
11- - -CK BÍTOVSKÁ  
12Karel KUBACK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
13- - -SKC Tufo Prostějov  
14Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
15Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
16- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
2- - -PROFI SPORT CHEB  
3- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
4Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV  
5Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
6Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
7David VITNERTJ PLAMEN CHODOV  
8Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV  
9Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ  
10- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
11Adam KŘENEKTJ Favorit Brno 
12Filip ČERNÝTJ CYKLOPRAG  
13Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ  
14Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
15Vojtěch KADLECTJ Favorit Brno 
16Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
17Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ  
18Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov  
19Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ  
Výsledky v kategorii KADETKY A ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
2- - -DUKLA PRAHA  
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
4- - -TJ DUKLA BRNO  
5Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA  
6- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
7- - -TJ FAVORIT BRNO  
8Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
9Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
10- - -CK BÍTOVSKÁ  
11Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA  
 - - -TJ FAVORIT BRNO  
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam