Závod: ČP Motol jaro

  
StavVýsledky
NázevČP Motol jaro
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI / JUNIORS stíhací
JUNIOŘI / JUNIORS bodovací
JUNIOŘI / JUNIORS sprint
JUNIORKY A ŽENY bodovací
JUNIORKY A ŽENY sprint
JUNIORKY sthac
KADETI bodovac
KADETI sprint
KADETI sthac
ŽÁCI bodovací
ŽÁCI sprint
ŽÁCI stíhací
ŽÁKYNĚ A KADETKY
ŽÁKYNĚ A KADETKY bodovací
ŽÁKYNĚ A KADETKY stíhací
ŽENY stíhací
Datum startu25.04.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek16.10.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

04-05-15-15-27-46V150526-Motol.xls (16.10.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin SPUDILSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
2Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO  
3- - -SKC Tufo Prostějov  
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
5- - -SKC Tufo Prostějov  
6Martin ČECHMANCYKLOTEAM OSTROV  
7Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov  
8- - -ASO DUKLA BRNO  
9- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
10Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
11- - -TJ KOVO PRAHA  
12- - -SKC Tufo Prostějov  
13- - -TJ KOVO PRAHA  
14- - -TJ KOVO PRAHA  
15- - -SKC Tufo Prostějov  
16- - -APACHE LOKO TRUTNOV  
17Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
18Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO  
19- - -Kola-bbm.cz  
20- - -TJ FAVORIT BRNO  
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
22- - -TJ KOVO PRAHA  
23- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
24- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
Výsledky v kategorii ŽENY stíhací
PořadíJménoOddílKategorie
1Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE  
2- - -TEAM LOUNY 
3Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
4- - -TEAM LOUNY 
5Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM LOUNY 
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
4Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE  
5- - -TJ KOVO PRAHA  
6Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
7- - -SKC Tufo Prostějov  
8- - -TEAM LOUNY 
9Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
10- - -TJ KOVO PRAHA  
11- - -ASO DUKLA BRNO  
12Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
13- - -DUKLA PRAHA  
 Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS stíhací
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin SPUDILSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
2- - -SKC Tufo Prostějov  
3- - -TJ KOVO PRAHA  
4- - -TJ KOVO PRAHA  
5- - -SKC Tufo Prostějov  
6Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
7- - -TJ KOVO PRAHA  
8- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
9- - -TJ FAVORIT BRNO  
10- - -Kola-bbm.cz  
11- - -TJ KOVO PRAHA  
12- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
14Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov  
15- - -SKC Tufo Prostějov  
16- - -SKC Tufo Prostějov  
17- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
18- - -TJ KOVO PRAHA  
19- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
20- - -Kola-bbm.cz  
Výsledky v kategorii JUNIOŘI / JUNIORS sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ KOVO PRAHA  
2- - -SKC Tufo Prostějov  
3Martin SPUDILSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
4- - -APACHE LOKO TRUTNOV  
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
6Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov  
7- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
8- - -TJ KOVO PRAHA  
9- - -SKC Tufo Prostějov  
10- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
11- - -TJ FAVORIT BRNO  
12- - -TJ KOVO PRAHA  
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
14- - -SKC Tufo Prostějov  
15- - -Kola-bbm.cz  
16- - -Kola-bbm.cz  
17Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
18- - -SKC Tufo Prostějov  
19Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO  
20Martin ČECHMANCYKLOTEAM OSTROV  
21Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO  
22- - -ASO DUKLA BRNO  
 - - -TJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii JUNIORKY A ŽENY bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
2- - -ASO DUKLA BRNO  
3- - -SKC Tufo Prostějov  
4- - -DUKLA PRAHA  
5- - -TEAM LOUNY 
6Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
7- - -TEAM LOUNY 
8Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
9- - -TJ KOVO PRAHA  
10- - -TJ FAVORIT BRNO  
11- - -DUKLA PRAHA  
12Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
13Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE  
14Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii KADETI bodovac
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
2Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
3- - -DUKLA PRAHA  
4Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
6Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
7- - -CYKLOTEAM OSTROV  
8Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
9Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
10- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
11Jan VONEŠTJ Favorit Brno 
12- - -TJ FAVORIT BRNO  
13- - -TJ KOVO PRAHA  
14Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
15- - -SKP DUHA FORT Lanškroun  
16Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
Výsledky v kategorii KADETI sthac
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
2Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
3- - -DUKLA PRAHA  
4- - -TJ FAVORIT BRNO  
5- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
6Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
7- - -CYKLOTEAM OSTROV  
8Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
9Jan VONEŠTJ Favorit Brno 
10- - -TJ FAVORIT BRNO  
11Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
12- - -TJ KOVO PRAHA  
13Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
14Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
15David ZADÁKCYKLOTEAM OSTROV  
16Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
17- - -SKP DUHA FORT Lanškroun  
Výsledky v kategorii KADETI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
2Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
3Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV  
5Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
6- - -TJ FAVORIT BRNO  
7- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
8Jan VONEŠTJ Favorit Brno 
9Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
10- - -DUKLA PRAHA  
11Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
12- - -TJ KOVO PRAHA  
13Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
14- - -SKP DUHA FORT Lanškroun  
15Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
16- - -TJ FAVORIT BRNO  
Výsledky v kategorii ŽÁCI bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
2Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
3Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
4- - -CK BÍTOVSKÁ  
5Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
6Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ  
7Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ  
8- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
9- - -CK BÍTOVSKÁ  
10Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
11Daniel TOULTJ CYKLOPRAG  
12Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ  
13Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
14Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
15Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
16Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov  
17- - -SKC TUFO PROSTĚJOV  
18- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
19Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
20Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii ŽÁCI stíhací
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
2- - -CK BÍTOVSKÁ  
3Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
4Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
5- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
6Daniel TOULTJ CYKLOPRAG  
7- - -CK BÍTOVSKÁ  
8Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ  
9Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ  
10Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
11Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
12Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov  
13Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ  
14Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
15Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
16- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
17Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
18Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
19- - -SKC TUFO PROSTĚJOV  
20Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
Výsledky v kategorii ŽÁCI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
2- - -CK BÍTOVSKÁ  
3- - -CK BÍTOVSKÁ  
4- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
5Daniel TOULTJ CYKLOPRAG  
6Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
7Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
8Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ  
9Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
10Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ  
11Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
12Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ  
13Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
14Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
15Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov  
16- - -SKC TUFO PROSTĚJOV  
17Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
18Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
19- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
20Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY bodovací
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
3Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
4Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
5- - -SKC Tufo Prostějov  
6- - -DUKLA PRAHA  
7Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
8Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY stíhací
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
2Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
3Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
4Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
5Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
6- - -TJ FAVORIT BRNO  
7- - -SKC Tufo Prostějov  
8Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
2Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
3Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
5Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
6Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA  
7- - -TJ FAVORIT BRNO  
8Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
9Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA  
10- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii JUNIORKY sthac
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO  
2- - -DUKLA PRAHA  
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
4- - -TJ KOVO PRAHA  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
6Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
7- - -SKC Tufo Prostějov  
8Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
9- - -TJ KOVO PRAHA  
10- - -CYKLOTEAM OSTROV  
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam