Závod: MČR mládeže na dráze

  
StavVýsledky
NázevMČR mládeže na dráze
Odvětví
Dráha
Junioři - 1km
Junioři - 3km celkové pořadí
Junioři - bodovací 21,5 km
Junioři - scratch
Junioři - sprint celkově
Junioři - sprint družstev
Junioři - stíhací družstev kvalifikace
Juniorky + Ženy - sprint celkově
Juniorky + Ženy - sprint družstev
Juniorky + Ženy - stíhací družstev kvalifikace
Juniorky - 2km celkové pořadí
JUNIORKY - bodovac 21,5 km
Juniorky - keirin finle
JUNIORKY - scratch
Kadeti - 2km celkové pořadí
Kadeti - 500m
Kadeti - bodovac 18 km
Kadeti - keirin finle
Kadeti - scratch
Kadeti - sprint celkově
Kadeti - sprint družstev kvalifikace
Kadeti - stíhací družstev kvalifikace
Žáci - 2km celkové pořadí
Žáci - 500m
Žáci - bodovací 14,5 km
Žáci - keirin
Žáci - scratch
Žáci - sprint celkově
Žáci - sprint družstev
Žáci - stíhací družstev kvalifikace
Žákyně + kadetky - sprint družstev
Žákyně + Kadetky - 2km celkové pořadí
Žákyně + Kadetky - 500m
Žákyně + Kadetky - bodovací 10 km
Žákyně + Kadetky - keirin finále
Žákyně + Kadetky - scratch
Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
Žákyně + Kadetky - stíhací družstev kvalifikace
Ženy + Juniorky - 500m
ŽENY - 3km celkové pořadí
ŽENY - bodovací 21,5 km
ŽENY - scratch
Datum startu13.07.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek16.10.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

18-07-15-12-28-41V150713-MCR-draha-PRAHA-1-3.xls (16.10.2015)

Výsledky v kategorii Juniorky + Ženy - stíhací družstev kvalifikace
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA  
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
1- - -ASO DUKLA BRNO  
2Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
2Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO Praha 
2Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA  
2- - -TJ KOVO PRAHA  
3Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV  
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
3Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
3- - -SKC Tufo Prostějov  
4- - -Team Louny 
4Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
4- - -Team Louny 
4- - -TJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii ŽENY - bodovací 21,5 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA  
3Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV  
4Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
5- - -Team Louny 
6- - -Team Louny 
Výsledky v kategorii ŽENY - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA  
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
3- - -Team Louny 
4Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV  
5- - -Team Louny 
6Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
Výsledky v kategorii ŽENY - 3km celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA  
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
3Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV  
4Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE  
Výsledky v kategorii Junioři - stíhací družstev kvalifikace
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SKC Tufo Prostějov  
1- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
1Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov  
1- - -SKC Tufo Prostějov  
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
3Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB  
3- - -TJ KOVO PRAHA  
3- - -TJ KOVO PRAHA  
3Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
4- - -CK Příbram - Fany Gastro 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací 21,5 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB  
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
3- - -SKC Tufo Prostějov  
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
5- - -SKC Tufo Prostějov  
6- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
7- - -TJ FAVORIT BRNO  
8Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
9- - -TJ KOVO PRAHA  
10- - -SKC Tufo Prostějov  
11- - -TJ FAVORIT BRNO  
12- - -TJ KOVO PRAHA  
13- - -TJ FAVORIT BRNO  
14- - -CK Příbram - Fany Gastro 
15Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov  
 - - -SKC Tufo Prostějov  
 - - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
 - - -TJ KOVO PRAHA  
 - - -TJ KOVO PRAHA  
 - - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii Junioři - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SKC Tufo Prostějov  
2Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB  
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
4- - -TJ KOVO PRAHA  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
6- - -TJ KOVO PRAHA  
7- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
8- - -SKC Tufo Prostějov  
9Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov  
10Matěj ŠTIBINGRSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
11- - -TJ FAVORIT BRNO  
12- - -CK Příbram - Fany Gastro 
13- - -SKC Tufo Prostějov  
14- - -SKC Tufo Prostějov  
15- - -TJ KOVO PRAHA  
16- - -TJ FAVORIT BRNO  
17- - -TJ FAVORIT BRNO  
18- - -SKC Tufo Prostějov  
 - - -SKC Tufo Prostějov  
 - - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SKC Tufo Prostějov  
2- - -SKC Tufo Prostějov  
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
4Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB  
5- - -TJ KOVO PRAHA  
6- - -TJ FAVORIT BRNO  
7- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
8- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
9- - -SKC Tufo Prostějov  
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
11Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov  
12- - -TJ KOVO PRAHA  
13- - -TJ KOVO PRAHA  
14- - -TJ FAVORIT BRNO  
15- - -SKC Tufo Prostějov  
16- - -TJ FAVORIT BRNO  
17- - -SKC Tufo Prostějov  
18- - -SKC Tufo Prostějov  
19- - -CK Příbram - Fany Gastro 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SKC Tufo Prostějov  
1Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov  
1- - -SKC Tufo Prostějov  
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2- - -SKC Tufo Prostějov  
2- - -SKC Tufo Prostějov  
3Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB  
3- - -TJ KOVO PRAHA  
3- - -TJ KOVO PRAHA  
4- - -TJ FAVORIT BRNO  
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
4- - -TJ FAVORIT BRNO  
5- - -TJ KOVO PRAHA  
5- - -TJ KOVO PRAHA  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
6- - -SKC Tufo Prostějov  
6- - -SKC Tufo Prostějov  
6- - -CK Příbram - Fany Gastro 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
2Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB  
3Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
5- - -TJ KOVO PRAHA  
6- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
7- - -TJ KOVO PRAHA  
8- - -  
9- - -TJ KOVO PRAHA  
10- - -TJ FAVORIT BRNO  
11- - -TJ FAVORIT BRNO  
12- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovac 18 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
2- - -DUKLA PRAHA  
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
4Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
5Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov  
6- - -CK Příbram - Fany Gastro 
7Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
8- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
9Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
10- - -SKP DUHA FORT Lanškroun  
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
 Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
 Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
 - - -TJ FAVORIT BRNO  
 - - -SKC Tufo Prostějov  
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
 Karel KUBACK Příbram - Fany Gastro 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV  
 - - -TJ KOVO PRAHA  
 Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov  
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii Kadeti - keirin finle
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
2Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
3Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov  
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
7Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov  
8- - -CYKLOTEAM OSTROV  
9Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
10Karel KUBACK Příbram - Fany Gastro 
11Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
12Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii Kadeti - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
2Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov  
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
5- - -DUKLA PRAHA  
6Karel KUBACK Příbram - Fany Gastro 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV  
8- - -SKC Tufo Prostějov  
9- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
12Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
13- - -TJ FAVORIT BRNO  
14Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
15- - -TJ KOVO PRAHA  
16Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
17- - -CK Příbram - Fany Gastro 
18- - -SKC Tufo Prostějov  
 Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
 Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
 Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
 - - -SKP DUHA FORT Lanškroun  
 Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov  
 Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
3Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov  
4Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
6Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov  
7- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
8- - -CYKLOTEAM OSTROV  
9Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
10- - -DUKLA PRAHA  
11Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
12Karel KUBACK Příbram - Fany Gastro 
13- - -TJ KOVO PRAHA  
14- - -TJ FAVORIT BRNO  
15- - -CK Příbram - Fany Gastro 
16- - -TJ FAVORIT BRNO  
17- - -SKP DUHA FORT Lanškroun  
18Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
19Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
20Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint družstev kvalifikace
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
1Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
1- - -CYKLOTEAM OSTROV  
2Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov  
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov  
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
4Karel KUBACK Příbram - Fany Gastro 
4- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
4- - -CK Příbram - Fany Gastro 
5- - -SKC Tufo Prostějov  
5- - -SKC Tufo Prostějov  
5Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
6Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
6Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
6- - -TJ FAVORIT BRNO  
7- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
7- - -TJ KOVO PRAHA  
7Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
3Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
4Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov  
5- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
6Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
7- - -CYKLOTEAM OSTROV  
8Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
9- - -SKC Tufo Prostějov  
10Karel KUBACK Příbram - Fany Gastro 
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
12- - -SKP DUHA FORT Lanškroun  
Výsledky v kategorii Kadeti - stíhací družstev kvalifikace
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
1Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
1Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
1- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
2Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov  
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2- - -SKC Tufo Prostějov  
2- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
3- - -DUKLA PRAHA  
3- - -TJ FAVORIT BRNO  
3Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
4Karel KUBACK Příbram - Fany Gastro 
4- - -CYKLOTEAM OSTROV  
4- - -CK Příbram - Fany Gastro 
5Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
5Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
5- - -TJ KOVO PRAHA  
5Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii Junioři - 3km celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO  
2- - -SKC Tufo Prostějov  
3- - -SKC Tufo Prostějov  
4Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB  
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
6- - -SKC Tufo Prostějov  
7- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
8- - -TJ FAVORIT BRNO  
9- - -TJ FAVORIT BRNO  
10- - -TJ KOVO PRAHA  
11- - -TJ FAVORIT BRNO  
12- - -CK Příbram - Fany Gastro 
Výsledky v kategorii Kadeti - 2km celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
2- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
3David ZADÁKCYKLOTEAM OSTROV  
4Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
5- - -DUKLA PRAHA  
6- - -SKC Tufo Prostějov  
7Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov  
8- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
9Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
10- - -CYKLOTEAM OSTROV  
11- - -CK DACOM PHARMA KYJOV  
12Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO  
13- - -CK Příbram - Fany Gastro 
14Karel KUBACK Příbram - Fany Gastro 
15- - -SKC Tufo Prostějov  
16- - -TJ FAVORIT BRNO  
17Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
18Matěj STYBORTJ KOVO PRAHA  
19- - -TJ KOVO PRAHA  
20Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO  
21Jiří DUŠEKTJ FAVORIT BRNO  
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - 2km celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
2Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
3Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN  
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
5Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
6- - -PROFI SPORT CHEB  
7Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
8- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN  
2- - -PROFI SPORT CHEB  
3- - -DUKLA PRAHA  
4Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
5Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
6Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
7Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
8- - -TJ DUKLA BRNO  
9Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
10- - -TJ KOVO PRAHA  
11- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN  
12- - -CK BÍTOVSKÁ  
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací 14,5 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
3Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany Gastro 
4- - -PROFI SPORT CHEB  
5Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO  
6Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO  
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
8- - -TJ PLAMEN CHODOV  
9- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
10- - -CK BÍTOVSKÁ  
11David VITNERTJ PLAMEN CHODOV  
12Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
13Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
14- - -CK BÍTOVSKÁ  
Výsledky v kategorii Žáci - keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
3Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany Gastro 
4- - -PROFI SPORT CHEB  
5Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO  
6- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
7- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
8- - -CK BÍTOVSKÁ  
9- - -TJ PLAMEN CHODOV  
10Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
11David VITNERTJ PLAMEN CHODOV  
12Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
Výsledky v kategorii Žáci - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
3Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
4Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO  
5- - -CK BÍTOVSKÁ  
6- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
7- - -CK BÍTOVSKÁ  
8- - -TJ PLAMEN CHODOV  
9David VITNERTJ PLAMEN CHODOV  
10- - -PROFI SPORT CHEB  
11Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO  
12Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
13Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
14- - -CK BÍTOVSKÁ  
 Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany Gastro 
Výsledky v kategorii Žáci - 2km celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
3Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany Gastro 
4- - -CK BÍTOVSKÁ  
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
6- - -PROFI SPORT CHEB  
7- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
8Daniel TOULTJ CYKLOPRAG  
9- - -TJ PLAMEN CHODOV  
10Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO  
11Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO  
12David VITNERTJ PLAMEN CHODOV  
13- - -CK BÍTOVSKÁ  
14Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
15- - -CK BÍTOVSKÁ  
16Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2- - -PROFI SPORT CHEB  
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
4Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany Gastro 
5Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
6- - -CK BÍTOVSKÁ  
7- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
8Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO  
9Daniel TOULTJ CYKLOPRAG  
10- - -CK BÍTOVSKÁ  
11Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
12David VITNERTJ PLAMEN CHODOV  
13Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
14Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO  
15- - -TJ PLAMEN CHODOV  
16- - -CK BÍTOVSKÁ  
Výsledky v kategorii Žáci - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK BÍTOVSKÁ  
1- - -CK BÍTOVSKÁ  
1- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
2Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO  
2Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO  
3- - -PROFI SPORT CHEB  
3Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
3- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
4Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany Gastro 
4- - -TJ PLAMEN CHODOV  
4David VITNERTJ PLAMEN CHODOV  
5- - -CK BÍTOVSKÁ  
5Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
5Daniel TOULTJ CYKLOPRAG  
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ  
2- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
3- - -PROFI SPORT CHEB  
4- - -CK BÍTOVSKÁ  
5Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
6- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
7Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany Gastro 
8David VITNERTJ PLAMEN CHODOV  
9- - -CK BÍTOVSKÁ  
10Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
11Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO  
12Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
Výsledky v kategorii Juniorky - keirin finle
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO  
2Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO Praha 
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
4Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
5- - -TJ KOVO PRAHA  
6Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii JUNIORKY - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
2Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO Praha 
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
4- - -ASO DUKLA BRNO  
5Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
6- - -SKC Tufo Prostějov  
7- - -TJ FAVORIT BRNO  
8Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA  
 - - -TJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii Ženy + Juniorky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO  
2Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO Praha 
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
4- - -Team Louny 
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
6- - -TJ KOVO PRAHA  
7- - -DUKLA PRAHA  
8Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
9- - -TJ KOVO PRAHA  
10Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii Juniorky + Ženy - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
1- - -ASO DUKLA BRNO  
2- - -TJ FAVORIT BRNO  
2- - -Team Louny 
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
3Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO Praha 
4Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
5Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA  
5- - -TJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii Juniorky + Ženy - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO  
2Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO Praha 
3- - -Team Louny 
4- - -TJ KOVO PRAHA  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
6Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
7- - -DUKLA PRAHA  
8Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - stíhací družstev kvalifikace
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
1- - -DUKLA PRAHA  
1Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
1Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
2Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
2- - -SKC Tufo Prostějov  
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - bodovací 10 km
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN  
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
3Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
4- - -DUKLA PRAHA  
5Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
6Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
7Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA  
8- - -TJ KOVO PRAHA  
9Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
10- - -SKC Tufo Prostějov  
11- - -CK BÍTOVSKÁ  
12- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN  
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - scratch
PořadíJménoOddílKategorie
1Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
2Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN  
3Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
4Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
5Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
6Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
7- - -DUKLA PRAHA  
8- - -TJ DUKLA BRNO  
9Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA  
10- - -TJ KOVO PRAHA  
 - - -SKC Tufo Prostějov  
 - - -CK BÍTOVSKÁ  
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN  
Výsledky v kategorii Žákyně + kadetky - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
1Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
2- - -DUKLA PRAHA  
2Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
3- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN  
3Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN  
4Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
5- - -TJ DUKLA BRNO  
5Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
6- - -TJ KOVO PRAHA  
6- - -CK BÍTOVSKÁ  
Výsledky v kategorii JUNIORKY - bodovac 21,5 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
2- - -SKC Tufo Prostějov  
3Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
4Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
5- - -TJ FAVORIT BRNO  
6- - -TJ KOVO PRAHA  
7- - -TJ KOVO PRAHA  
 Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO Praha 
 Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii Žáci - stíhací družstev kvalifikace
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ PLAMEN CHODOV  
1- - -PROFI SPORT CHEB  
1- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
1David VITNERTJ PLAMEN CHODOV  
2Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
2Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO  
2Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov  
2Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO  
3- - -CK BÍTOVSKÁ  
3Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
3Daniel TOULTJ CYKLOPRAG  
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - keirin finále
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
2Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN  
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
5- - -SKC Tufo Prostějov  
6- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN  
7Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
8- - -TJ KOVO PRAHA  
9- - -CK BÍTOVSKÁ  
Výsledky v kategorii Žákyně + Kadetky - sprint Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
2Natálie VALUCHOVÁSKC Tufo Prostějov  
3Hana HEŘMANOVSKÁTJ UNIČOV  
4Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
5Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
6- - -SKC Tufo Prostějov  
7- - -TJ DUKLA BRNO  
Výsledky v kategorii Juniorky - 2km celkové pořadí
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA  
2Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
3Tereza NEUMANOVÁTJ KOVO Praha 
4- - -SKC Tufo Prostějov  
5Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA  
6- - -TJ KOVO PRAHA  
7- - -TJ KOVO PRAHA  
8- - -TJ FAVORIT BRNO  
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam