Závod: MČR mládeže Motol

  
StavVýsledky
NázevMČR mládeže Motol
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI
KADETI
ŽÁCI
ŽÁKYNĚ A KADETKY
ŽENY A JUNIORKY
Datum startu19.12.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek19.12.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2015-rozpis-program.pdf (3.12.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Sesit2.xls (22.12.2015)

Výsledky v kategorii ŽENY A JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA  
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA  
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA 
6Ema CETKOVSKÁSKC Tufo Prostějov  
7Božena KUČEROVÁVELOSPORT DOMAŽLICE 
8- - -SKC Tufo Prostějov 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Veronika KOTALOVÁTJ UNIČOV  
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -SKC Tufo Prostějov 
13Denisa KNAPKOVÁSuperior Brentjens MTB Team  
14Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov 
15Daniela TRČKOVÁTJ KOVO PRAHA  
 - - -TJ KOVO PRAHA  
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ A KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Kristýna BURLOVÁCOPR TJ PŘEŠTICE 
4Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO  
5Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
6- - -KOLA-BBM.CZ 
7Libuše PRCHALOVÁMG Bike Team  
8- - -CK BÍTOVSKÁ  
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA  
11Eliška DRBOHLAVOVÁBIKECLINIC JUNIOR TEAM 
12Adéla MARKOVÁDUKLA PRAHA  
13- - -DUKLA PRAHA  
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYKLOTEAM OSTROV 
2Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
3Antonín KOSTIHACK DACOM PHARMA KYJOV  
4Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
5Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov 
6Lukáš KOLAŘÍKSKC Tufo Prostějov 
7- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN  
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10David VITNERTJ PLAMEN CHODOV 
11- - -SPORTCOMPLEX BŘECLAV 
12- - -TJ PLAMEN CHODOV 
13- - -SKP DUHA FORT Lanškroun 
14Maxim MÜLLERBIKE PRO RACING 
15Milan ŠIMEKTJ FAVORIT BRNO 
16Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
17- - -TJ KOVO PRAHA  
18David GROSSMANNCK BÍTOVSKÁ 
19Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Petr KLABOUCHVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
2Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERS 
3- - -SKC Tufo Prostějov 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Martin ŠMÍDASKC Tufo Prostějov 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Daniel BABORTJ KOVO PRAHA 
8- - -SKC Tufo Prostějov  
9Tomáš BÁRTASKC Tufo Prostějov 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
12Marek DOLNÍČEKTJ FAVORIT BRNO 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
16- - -Dexter BSK racing  
17- - -CK Příbram - Fany GASTROSERVIS 
18- - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN  
Výsledky v kategorii ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TOULTJ CYKLOPRAG 
2Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV 
3Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ 
4Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ 
5Maximilian KERLAUTHOR TEAM STUPNO 
6Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
7Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
8Václav PAPÍKCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
9Filip ČERNÝDUKLA PRAHA  
10Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA  
11Karel MACÁNTJ PLAMEN CHODOV 
12Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
13Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
14Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ 
15Tomáš OBDRŽÁLEKSKC Tufo Prostějov 
16Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
17Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ 
18Jakub KUBADUKLA PRAHA  
19- - -TJ FAVORIT BRNO  
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
- - -10047263232KOVO PRAHA
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047253734DUKLA PRAHA
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
- - -10009966732TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10010894090TJ FAVORIT BRNO
Denisa KNAPKOVÁ10015073881OPLT CYCLING
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048063985TJ FAVORIT BRNO
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047314257KOVO PRAHA
- - -10010602585BIKESPORT TEAM MOHELNICE
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047329213TJ FAVORIT BRNO
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
- - -10015425711SC SAMOTIŠKY
- - -10010894292KOVO PRAHA
- - -10015528872SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10046454694TJ FAVORIT BRNO
Jiří DUŠEK10047328607TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří JEŽEK10004724284TEAM DUKLA PRAHA
- - -10010894393KOVO PRAHA
- - -10023528847ASO DUKLA BRNO
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10046667488CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010777993 
Libor ZAJÍC10011109413SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Libuše PRCHALOVÁ100473173884EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10009500829 
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ŠMÍDA10010770822TUFO PARDUS Prostějov
- - -10047309308KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10047313348DUKLA PRAHA
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Miroslav SVATEK10010980784Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10047301426SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046675572KOVO PRAHA
- - -10047209173TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Samuel NAUGHTON10047378925PROFI SPORT CHEB
- - -10047774302SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10047201695SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10015208368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
- - -10015286574 
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10010185384TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika KOTALOVÁ10009849120RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10047330728ASO DUKLA BRNO
- - - TJ FAVORIT BRNO