Závod: FRAMAR

  
StavVýsledky
NázevFRAMAR
Odvětví
Dráha
JUNIOŘI - Keirin
JUNIOŘI sprint
JUNIORKY + ŽENY - Keirin
JUNIORKY sprint
KADETI - Keirin
KADETI sprint
KADETKY sprint
ŽÁCI - Keirin
ŽÁCI sprint
_empty_
Datum startu5.09.2015
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek3.11.2015
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cyklovysledky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V150905-Framar-cyklovysledky.xls (3.11.2015)

Výsledky v kategorii JUNIOŘI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB  
2- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
3- - -TJ KOVO PRAHA  
4- - -TJ KOVO PRAHA  
5- - -TJ KOVO PRAHA  
6- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii KADETI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
2Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
3- - -DUKLA PRAHA  
4Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov  
5- - -CYKLOTEAM OSTROV  
6Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
Výsledky v kategorii KADETI - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORTJ KOVO PRAHA  
2- - -DUKLA PRAHA  
3Jakub ŠŤASTNÝSKC Tufo Prostějov  
4- - -CYKLOTEAM OSTROV  
5Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA  
6Petr KELEMENTJ DUKLA BRNO  
Výsledky v kategorii JUNIOŘI - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Tomáš ČAPEKVZW TIELTSE RENNERSCLUB  
2- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
3- - -TJ KOVO PRAHA  
4- - -TJ KOVO PRAHA  
5- - -SKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii ŽÁCI sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
2- - -CK BÍTOVSKÁ  
3Daniel TOULTJ CYKLOPRAG  
4Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV  
5- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
6- - -CK BÍTOVSKÁ  
7Richard KOBRCK BÍTOVSKÁ  
8Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
9Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
10Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov  
11Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ  
12Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ  
13- - -CK BÍTOVSKÁ  
14Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
15Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
16Robert KOBRCK BÍTOVSKÁ  
Výsledky v kategorii ŽÁCI - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED  
2Marek LIŠKACYKLOTEAM OSTROV  
3- - -TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
4- - -CK BÍTOVSKÁ  
5Tadeáš PÁVCK BÍTOVSKÁ  
6Daniel TOULTJ CYKLOPRAG  
7- - -CK BÍTOVSKÁ  
8- - -CK BÍTOVSKÁ  
9Petr VÁVRACK BÍTOVSKÁ  
10Adam HOFMEISTERTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
11Daniel POLANSKÝSKC Tufo Prostějov  
12Jakub DOHNALCK BÍTOVSKÁ  
13Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
14Jaromír KOHOUTTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
15Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED  
16Jakub STANĚKTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇ  
Výsledky v kategorii JUNIORKY sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
2- - -DUKLA PRAHA  
3- - -DUKLA PRAHA  
4- - -TJ KOVO PRAHA  
5Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii JUNIORKY + ŽENY - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Kateřina KOHOUTKOVÁTJ KOVO PRAHA  
2- - -DUKLA PRAHA  
3- - -DUKLA PRAHA  
4- - -TJ KOVO PRAHA  
5Kristýna MRÁČKOVÁSKC Tufo Prostějov  
Výsledky v kategorii KADETKY sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN  
2- - -DUKLA PRAHA  
3- - -SKC Tufo Prostějov  
4Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
5- - -TJ KOVO PRAHA  
6- - -CK BÍTOVSKÁ  
Výsledky v kategorii _empty_
PořadíJménoOddílKategorie
1Petra ŠEVČÍKOVÁTJ LOKOMOTIVA BEROUN  
2- - -DUKLA PRAHA  
3Anna BOHATÁSKC Tufo Prostějov  
4- - -SKC Tufo Prostějov  
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam