Roman Kreuziger Cycling Academy | Roman Kreuziger Cycling Academy z. s. | Plzeňský | Plzeň |
ROUVY Specialized | Bike klub Vimperk z.s. | Jihočeský | Zdíkov |
RSP - racing team | RSP 4 CROSS RACING TEAM | ČSC | 4491 Niederneukirchen |
Salith sport Šumperk | SK Salith sport,z.s. | Olomoucký | Šumperk |
SÁLOVÁ CYKLISTIKA SVITÁVKA, z.s. | Sálová cyklistika Svitávka, z.s. | Jihomoravský | Svitávka |
SC BMX Benátky nad Jizerou | SC BMX Benátky nad Jizerou v ÚAMK | Středočeský | Benátky nad Jizerou |
SCK ASTERIA DUBÍ | SCK ASTERIA DUBÍ z.s. | Ústecký | Dubí |
SK CHODSKO | SK Chodsko z.s. | Plzeňský | Trhanov |
SK CYKLOSPORT KERN | Sportovní klub Cyklosport Kern | Praha | Praha 4 |
SK EDIE TEAM VSETÍN | Sportovní klub EDIE team Vsetín, z.s. | Zlínský | Vsetín |
SK FAVORIT Bílina z.s. | SK FAVORIT Bílina z.s. | Ústecký | Bílina |
SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX | Sportovní klub JANTAR Opava, z.s. | Moravskoslezský | Opava |
SK Kohouti Pržno | Sportovní klub Pržno, spolek | Moravskoslezský | Pržno |
SK PETŘÍN PLZEŇ | SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. | Plzeňský | Plzeň |
SK PRIMA NEZAMYSLICE z.s. | SK PRIMA NEZAMYSLICE z.s. | Olomoucký | Nezamyslice |
SK SLEZAN Frýdek - Místek | Sportovní klub Slezan Frýdek-Místek, z.s. | Moravskoslezský | Frýdek-Místek |
SK STEVENS CYKLOŠVEC PÍSEK | SK BIKETIME BULLS PÍSEK ,z.s. | Jihočeský | Písek |
SK VELO PRAHA | SK VELO PRAHA, z.s. | Praha | Praha |
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | SK Žamberk, z.s. | Pardubický | Lukavice |
Ski a Bike Centrum Radotín | Ski a Bike Club Radotín z.s. | Praha | Praha |
SKP DUHA Lanškroun | Sportovní klub policie Duha Lanškroun,z.s. | Pardubický | Lanškroun |
SKP Kometa Brno | Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | Jihomoravský | Brno |
SOKOL HORNÍ HERŠPICE | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Horní Heršpice | Jihomoravský | Brno |
Soudal - QuickStep | Josef Černý | ČSC | Raškovice 36 |
SPEEDBIKE TEAM FRYŠTÁK | SPEEDBIKE TEAM FRYŠTÁK | Zlínský | Fryšták |
Špicar team Force | Cube Cyklo Špicar Jilemnice, z.s. | Liberecký | Jilemnice |
Sport Import | Sport Import s.r.o. | Jihomoravský | Ořechov |
SPORTCOMPLEX BŘECLAV | SPORTCOMPLEX z.s. | Jihomoravský | Břeclav |
Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s. | Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s. | Moravskoslezský | Ostrava |
SPORTOVNÍ KURZY.CZ | "Sportovní kurzy.cz, s.k." | Moravskoslezský | Opava |
SportRaces Cycling Team | Sport&Races z.s. | Karlovarský | Kraslice |
SPORTREG | SPORTREG, z.s. | Vysočina | Nové Město na Moravě |
Štybar Team | Štybar s.r.o. | Plzeňský | Stříbro |
SUPERIOR RIDERS | SUPERIOR RIDERS, z.s. | Zlínský | Rožnov pod Radhoštěm |
Superior Team | Superior Velsbike Team, z.s. | Jihomoravský | Brno |
SWEEP FACTORY TEAM | Sweep cycling | Ústecký | Chomutov |
T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ | Tělocvičná jednota Sokol Zlín - Prštné | Zlínský | Zlín |
TDT-Unibet CT | TDT-Unibet CT | ČSC | Holandsko |
TEAM ACTIVE TOUR | Svět pro zdraví, z.s. | Ústecký | Jiřetín pod Jedlovou |
TEAM BAHRAIN - VICTORIOUS | TEAM BAHRAIN - VICTORIOUS | ČSC | Bahrain |
Team dsm-firmenich PostNL | Team dsm-firmenich PostNL | ČSC | Sittard |
TEAM DUKLA PRAHA | Ministerstvo obrany | Praha | Praha |
Team Felt Felbermayr | Team Felt Felbermayr | ČSC | Hanušovice |
Team Forman Energetic | Sportovní klub Moravia Racing Team, z.s. | Moravskoslezský | Nový Jičín |
TEAM GRENKE - AUTO EDER | TEAM GRENKE - AUTO EDER | ČSC | Niederndorf |
Team Novo Nordisk | Team Novo Nordisk | ČSC | Holandsko |
TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC | Tělovýchovná jednota Pankrác, spolek | Praha | Praha |
TJ BMX TŘINEC | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | Moravskoslezský | Třinec |
TJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS | Tělocvičná jednota Sokol Brno - Řečkovice | Jihomoravský | Brno |
TJ CYKLOKLUB JEVÍČKO | TJ Cykloklub Jevíčko, z.s. | Pardubický | Jevíčko |
TJ DUKLA BRNO | Tělovýchovná jednota Dukla Brno, spolek | Jihomoravský | Brno |
TJ FAVORIT BRNO | Tělovýchovná jednota Favorit Brno, spolek | Jihomoravský | Brno |
TJ JISKRA JAROMĚŘ POTOCKÝ | Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z. s. | Královéhradecký | Jaroměř |
TJ LOKOMOTIVA BEROUN | TJ LOKOMOTIVA BEROUN z. s. | Středočeský | Beroun |
TJ MILO OLOMOUC odd.sál.cykl. | TJ MILO Olomouc, z.s. | Olomoucký | Olomouc |
TJ PETŘVALD - BŘEZINY | Tělovýchovná jednota Petřvald-Březiny, z.s. | Moravskoslezský | Petřvald |
TJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s. | TJ Petřvald na Moravě, z.s. | Moravskoslezský | Petřvald |
TJ PLAMEN CHODOV, z.s. | TJ Plamen Chodov, z.s. | Karlovarský | Chodov |
TJ Sigma Hranice, z.s. | Tělovýchovná jednota SIGMA Hranice, z.s. | Olomoucký | Hranice |
TJ SLOVAN BOHNICE-BMX | Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 z.s. | Praha | Praha |
TJ SOKOL HOLÉ VRCHY | TJ Sokol Holé Vrchy | Středočeský | Dobrovice |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA | Tělovýchovná jednota Sokol Plavy, spolek | Liberecký | Plavy |
TJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová | TJ Sokol Šitbořice, z.s. | Jihomoravský | Šitbořice |
TJ SPARTAK CHRASTAVA CYKLIST | TJ Spartak Chrastava, spolek | Liberecký | Chrastava |
TJ SPARTAK PŘEROV | TJ SPARTAK PŘEROV, spolek | Olomoucký | Přerov |
TJ STADION LOUNY | TJ Stadion Louny, z.s. | Ústecký | Louny |
TJ START LUBY | "o.s. A-team" | Praha | Roztoky |
TJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ | TJ START Plzeň, z.s. | Plzeňský | Plzeň |
TJ Stavební stroje Němčice | TJ Stavební stroje Němčice nad Hanou, z. s. | Olomoucký | Němčice nad Hanou |
TJ TŽ TŘINEC, SPOLEK | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | Moravskoslezský | Třinec |
TM PARACYCLING TEAM | TM PARACYCLING, z.s. | Středočeský | Dublovice |
TOP ON TRAIL DH TEAM | Sportovní klub Grafobal, z.s. | Jihomoravský | Petrov |
Training&Food | Trainig&Food | Plzeňský | Dýšina |
TREK SEGAFREDO | TREK SEGAFREDO | ČSC | xxx |
Trial klub Děčín | Trial klub Děčín z.s. | Ústecký | Děčín |
TRISPORT RAPID | SK TRISPORT RAPID CYKLISTIKA z.s. | Plzeňský | Plzeň |
TTV SPORT GROUP | "TTV Sport Group" | Olomoucký | Jeseník |
Tudor Pro Cycling Team | Tudor Pro Cycling Team | ČSC | Schenkon |
TUFÍR TEAM | BIKROS MÍKOVICE z.s. | Zlínský | Kudlovice |
TUFO CZ OTROKOVICE | TUFO CykloZákladna Otrokovice z.s. | Zlínský | Otrokovice |
TUFO PARDUS Prostějov | Prostějov - C 1885, spol. s r.o. | Olomoucký | Prostějov |
TUFO PARDUS Prostějov z.s. | SKC Prostějov z.s. | Olomoucký | Prostějov |
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM | Sportovní klub Rusava, z.s. | Zlínský | Rusava |
ÚAMK BMX STUDÉNKA | ÚAMK - BMX STUDÉNKA | Moravskoslezský | Studénka |
UCC | Ústecké Centrum Cyklistiky z.s. | Ústecký | Ústí nad Labem |
UFO - RIDE.CZ | Ústecká freeridová organizace, z.s. | Ústecký | Ústí nad Labem |
UKS Krupiňski Suszec | UKS Krupiňski Suszec | ČSC | Suszec |
UNIKOVO MTB TEAM | UNIKOVO MTB TEAM z.s. | Pardubický | Helvíkovice |
UNLIMITED KM TRADING CZ | UNLIMITED RBK, z.s. | Ústecký | Rumburk |
Uno-X Mobility Team | Uno-X Mobility Team | ČSC | Postboks 6470 Etterstad |
UTOPIA BIKES ZÁBŘEH | Utopia Bikes | Olomoucký | Zábřeh |
VELEKA TEAM | Veleka Trade s.r.o. | Praha | Praha |
VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE | Velo-Club Cirkl České Budějovice z.s. | Jihočeský | České Budějovice |
VELO AKADEMIE KLADNO | Velo Akademie z.s. | Středočeský | Kladno |
Vokolek_Cycling_Team | Vokolek-Cycling-Team, z.s. | Pardubický | Hlinsko |
Watersley Race & Development Cycling Team | Watersley R&D Cycling Team | ČSC | xxx |
WHYTE RACING TEAM | Čertovy stezky z.s. | Moravskoslezský | Nový Jičín |
Winners Znojmo | WINNERS Znojmo z.s. | Jihomoravský | Nový Šaldorf-Sedlešovice |
X - RIDE TEAM RACING LEŠNÁ | X-Ride Team Lešná, o.s. | Zlínský | Lešná |
XXX | Tyršovi horští cyklisté z.s. | Praha | Praha |