N1 TEAM | N1 Team z.s. | Středočeský | Zvole |
D2mont Merida cycling team | ETHIC SPORT TEAM, z.s. | Jihomoravský | Znojmo |
CYKLO KLUB ZNOJMO | Cyklo klub Znojmo, z. s. | Jihomoravský | Znojmo |
T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ | Tělocvičná jednota Sokol Zlín - Prštné | Zlínský | Zlín |
AMENITY EXTREM SPORT TEAM | AMENITY - EXTREM SPORT o.s. | Zlínský | Zlín |
FORCE KCK ZLÍN | CYKOLOTEAM Zlín, z.s. | Zlínský | Zlín |
KOLOKROUŽEK ZLÍN | KOLOKROUŽEK Zlín, z.s. | Zlínský | Zlín |
SKM ZLATÉ HORY | Zlatohorský sportovní klub mládeže, z.s. | Olomoucký | Zlaté Hory |
G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ | G. BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ, z.s. | Jihočeský | Želeč |
ROUVY Specialized | Bike klub Vimperk z.s. | Jihočeský | Zdíkov |
UTOPIA BIKES ZÁBŘEH | Utopia Bikes | Olomoucký | Zábřeh |
MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D | MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D | ČSC | xxx |
Pierre Baguette cycling | Pierre Baguette cycling | ČSC | xxx |
TREK SEGAFREDO | TREK SEGAFREDO | ČSC | xxx |
Doltcini - Watersley R+D Cycling Team | Doltcini - Watersley R+D Cycling Team | ČSC | xxx |
MBH BANK COLPACK BALLAN | MBH BANK COLPACK BALLAN | ČSC | xxx |
Development Team dsm-firmenich PostNL | Development Team dsm-firmenich PostNL | ČSC | xxx |
CICLISTICA TREVIGLIESE | CICLISTICA TREVIGLIESE | ČSC | xxx |
Caja Rural Seguros RGA | Caja Rural Seguros | ČSC | xxx |
AROMITALIA 3T VAIANO | AROMITALIA 3T VAIANO | ČSC | xxx |
Watersley Race & Development Cycling Team | Watersley R&D Cycling Team | ČSC | xxx |
LIOTTO | LIOTTO | ČSC | xx |
Primaflor Mondraker Racing Team | Primaflor Mondraker Racing Team | ČSC | xx |
Lifeplus - Wahoo | Lifeplus - Wahoo | ČSC | xx |
Mat Atom Deweloper Wrocław | Fundacja Brzezna Bentkowska | ČSC | Wroclaw |
Cyklo Bendl | Cyklo Bendl, z. s. | Pardubický | Vysoké Mýto |
Bikros Team Vyškov, z.s. | Bike Team Vyškov, z.s. | Jihomoravský | Vyškov |
SK EDIE TEAM VSETÍN | Sportovní klub EDIE team Vsetín, z.s. | Zlínský | Vsetín |
PLANET BIKES TEAM | Sportovní klub PLANET BIKES | Zlínský | Vsetín |
KAH SPORT VRCHLABÍ | Cyklistický klub KAH SPORT Vrchlabí | Královéhradecký | Vrchlabí |
ACS DRAK VRBNO | Amatérský cyklistický spolek DRAK VRBNO | Moravskoslezský | Vrbno pod Pradědem |
FANY CYCLING TEAM | FANY cycling team | Středočeský | Vestec |
CK Jihočeské naděje | Cyklistický klub Jihočeské naděje z.s. | Jihočeský | Veselí nad Lužnicí |
PRODOLI RACING TEAM | PRODOLI RACING TEAM | Jihočeský | Veselí nad Lužnicí |
Integray L27 Cycling Team | Spolek Victory Project - cycling team | Středočeský | Velké Přílepy |
KELLYS FACTORY TEAM | KELLYS FACTORY TEAM | ČSC | Veľké Orvište |
ML Tuning CykloTrener Varnsdorf | Mandavan, z.s. | Ústecký | Varnsdorf |
VRV TEAM | VRV TEAM, z.s. | Zlínský | Valašské Meziříčí |
BIKE PRO RACING | BIKE PRO RACING, z.s. | Zlínský | Valašské Meziříčí |
BB Com Cycling Team | Sportovní klub JK SPORTS z.s. | Pardubický | Ústí nad Orlicí |
ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem | Bicykl Team Ústí nad Labem z.s. | Ústecký | Ústí nad Labem |
UCC | Ústecké Centrum Cyklistiky z.s. | Ústecký | Ústí nad Labem |
UFO - RIDE.CZ | Ústecká freeridová organizace, z.s. | Ústecký | Ústí nad Labem |
BIKE TEAM UNIČOV z.s. | BIKE TEAM UNIČOV z.s. | Olomoucký | Uničov |
TJ UNIČOV | TJ Uničov z.s. | Olomoucký | Uničov |
ROHOZEC AMIX TEAM | ABT Česana Rohozec z. s. | Liberecký | Turnov |
LOKO TRUTNOV | TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. | Královéhradecký | Trutnov |
NIKO ON BIKE racing team | WING 49 CZ, z. s. | Královéhradecký | Trutnov |
Krakonošovi jezdci Spartak Tu | SPARTAK TRUTNOV, z.s. | Královéhradecký | Trutnov |
TJ TŽ TŘINEC, SPOLEK | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | Moravskoslezský | Třinec |
TJ BMX TŘINEC | Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek | Moravskoslezský | Třinec |
SK CHODSKO | SK Chodsko z.s. | Plzeňský | Trhanov |
RESTORE CYCLING | RESTORE CYCLING | ČSC | Tmaň |
CK SLAVOJ TEREZÍN | CYKLISTICKÝ KLUB SLAVOJ TEREZÍN, zapsaný spolek | Ústecký | Terezín |
RIDEON-MARATON.BIKE | RIDEON-MARATON.BIKE | ČSC | Teplička na Váhom |
KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. | "Koloshop Team.cz o.s." | Ústecký | Teplice |
DH - FR racing Tanvald | DH-FR racing Tanvald z.s. | Liberecký | Tanvald |
CTW CYCLING | CTW Society, z.s. | Jihočeský | Tábor |
CYCLING ACADEMY TÁBOR | Sportovní klub Cycling Academy, spolek | Jihočeský | Tábor |
ČEZ Cyklo Team Tábor | ČEZ Cyklo Team Tábor, spolek | Jihočeský | Tábor |
jb BRUNEX Superior Factory Racing | jb BRUNEX Superior Factory Racing | ČSC | Švýcarsko |
SÁLOVÁ CYKLISTIKA SVITÁVKA, z.s. | Sálová cyklistika Svitávka, z.s. | Jihomoravský | Svitávka |
MLÉK. OLEŠNICE CYKLO. SVITÁVKA, z.s. | Mlékarna Olešnice Cykloklub Svitávka, z.s. | Jihomoravský | Svitávka |
UKS Krupiňski Suszec | UKS Krupiňski Suszec | ČSC | Suszec |
Pierre Baguette cycling development | Pierre Baguette cycling development | ČSC | Šumvald |
Salith sport Šumperk | SK Salith sport,z.s. | Olomoucký | Šumperk |
Cyklokramo Suchdol nad Odrou | Cyklistický klub Suchdol nad Odrou, z.s. | Moravskoslezský | Suchdol nad Odrou |
ÚAMK BMX STUDÉNKA | ÚAMK - BMX STUDÉNKA | Moravskoslezský | Studénka |
Štybar Team | Štybar s.r.o. | Plzeňský | Stříbro |
CYKLO-TRIAL KLUB STŘEDNÍ ČECHY | UAMK-CYKLO-TRIAL KLUB Střední Čechy, z.s. | Středočeský | Strančice |
ON-OFF TEAM | ON-OFF Team z.s. | Moravskoslezský | Stěbořice |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí | Amatérský cyklistický klub Stará Ves nad Ondřejnicí, z.s. | Moravskoslezský | Stará Ves nad Ondřejnicí |
CYKLO TEAM KILLI | CYKLO TEAM KILLI, z. s. | Karlovarský | Sokolov |
PROOFY cycling team | ZP cykloservis cycling team, z. s. | Liberecký | Smržovka |
Team dsm-firmenich PostNL | Team dsm-firmenich PostNL | ČSC | Sittard |
TJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová | TJ Sokol Šitbořice, z.s. | Jihomoravský | Šitbořice |
Tudor Pro Cycling Team | Tudor Pro Cycling Team | ČSC | Schenkon |
BIKE TEAM SAZOVICE | BIKE TEAM SAZOVICE, z.s. | Zlínský | Sazovice |
Cyklotrénink - František Trkal | Cyklotrénink - František Trkal z.s. | Pardubický | Sázava |
LAWI Stars - GIANT | "Handicycling" | Středočeský | Sadská |
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM | Sportovní klub Rusava, z.s. | Zlínský | Rusava |
UNLIMITED KM TRADING CZ | UNLIMITED RBK, z.s. | Ústecký | Rumburk |
KOLA BRABEC RUMBURK | Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. | Ústecký | Rumburk |
RESOLUTION TEAM | RESOLUTION TEAM z.s. | Jihočeský | Rudolfov |
TJ START LUBY | "o.s. A-team" | Praha | Roztoky |
SUPERIOR RIDERS | SUPERIOR RIDERS, z.s. | Zlínský | Rožnov pod Radhoštěm |
KCR ROUDNICE N. L. | Klub cyklistů roudnických, z.s. | Ústecký | Roudnice nad Labem |
MONDRAKER Racing team | SKIBIKECENTRUM.CZ team, z.s. | Středočeský | Říčany |
Soudal - QuickStep | Josef Černý | ČSC | Raškovice 36 |
B4 TEAM | B4 TEAM, z.s. | Olomoucký | Rapotín |
CK LOKO Rakovník | CK LOKO Rakovník, z.s. | Středočeský | Rakovník |
SK Kohouti Pržno | Sportovní klub Pržno, spolek | Moravskoslezský | Pržno |
RICARDO RACING TEAM | Ricardo-Racing team z. s. | Olomoucký | Prostějov |
TUFO PARDUS Prostějov z.s. | SKC Prostějov z.s. | Olomoucký | Prostějov |
TUFO PARDUS Prostějov | Prostějov - C 1885, spol. s r.o. | Olomoucký | Prostějov |
COPR TJ PŘEŠTICE | Tělovýchovná jednota Přeštice z. s. | Plzeňský | Přeštice |
TJ SPARTAK PŘEROV | TJ SPARTAK PŘEROV, spolek | Olomoucký | Přerov |
DECATHLON CYCLING CZECH TEAM | DECASPORT s.r.o. | Praha | Praha 4 |
SK CYKLOSPORT KERN | Sportovní klub Cyklosport Kern | Praha | Praha 4 |
DOOKIE BIKE TEAM | DOOKIE BIKE TEAM | Praha | Praha 1 |