Oddíl TJ STADION LOUNY

Závodníci v oddílu
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorie
Pavel PROŠEK10046972232CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanik
Milan CHROBÁK10047552010CZECH REPUBLICCyklokrospersonál-trenér
Jan BOČEK10046549169CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třída
Václav JELÍNEK10046547250CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 1.třída
Miloslav BOUDA10046548159CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenér
Pavel JINDŘICH10046370125CZECH REPUBLICSilnicekadeti
Martin SKOUPÝ10013057901CZECH REPUBLICSilniceHDC
Adam SEEMAN10056008184CZECH REPUBLICCyklokroskadeti
Jan HEZINA10047404284CZECH REPUBLICSilnicežáci starší
Václav PARMA10047404385CZECH REPUBLICSilnicežáci starší
Milan HEZINA10092749461CZECH REPUBLICSilnicekadeti
Jan PÍGL10047420957CZECH REPUBLICSilnicežáci starší
Hanka RUNTOVÁ10047448643CZECH REPUBLICSilnicekadeti
Jiří ZEDNÍK10046565842CZECH REPUBLICSilnicežáci starší
Vojtěch ČÍŽEK10047448744CZECH REPUBLICSilnicejunioři
Matyáš NOVÁČEK10047448441CZECH REPUBLICSilnicežáci starší
Otakar PARMA10065374243CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-mechanik
Milan SEEMAN10047641532CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-mechanik
Martin ČÍŽEK10046643745CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanik
Jan KRULIŠ10047563528CZECH REPUBLICSilnicežáci mladší
Prokop ŠENOLD10074034626CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladší
Milan HEZINA10047404486CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanik
Pavel RUNT10074036040CZECH REPUBLICSilnicemasters B
Petr ZEDNÍK10046473488CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanik
Gleb FOMČENKO10082740677CZECH REPUBLICSilnicežáci mladší
Jan NOŽINA10090731457CZECH REPUBLICSilnicežáci mladší
Jaroslav BOUDA10090731558CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officiel
Jan MASLEKOV10090731659CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanik
Pavel JINDŘICH10090731861CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanik
Barbora PARMOVÁ10047403981CZECH REPUBLICSilnicekadetky
Tereza PROŠKOVÁ10047404082CZECH REPUBLICSilnicekadetky
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217CZECH REPUBLICSilnicekadetky
Daniela HEZINOVÁ10090732467CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladší
Johana MASLEKOVOVÁ10090731962CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladší
Hana SVOBODOVÁ10090732265CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladší
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366CZECH REPUBLICSilnicejuniorky
Stránka: 1Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 1, celkem 36 záznamů
Datum startuZávodPořadatelStav
15.06.2019SPRINTERSKÉ DNYSK PETŘÍN PlzeňVýsledky
9.06.20197. ČP Hanácké okruhyRadomír LichnovskýVýsledky
8.06.20196. ČP Bělkovické kritériumRadomír LichnovskýVýsledky
24.05.201949.ROČNÍKU MALÉHO ZÁVODU MÍRU 2019 AVXCyklistický klub LanškrounVýsledky
18.05.20195. ČP KROMĚŘÍŽCykloteam OD MORAVAVýsledky
8.05.2019ŠKODA - CUP ROKYCANYAC Sparta PrahaVýsledky
3.05.2019Závod míru nejmladších 2019TJ CK JevíčkoVýsledky
19.04.2019ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNYTJ KOVO PRAHAVýsledky
17.04.2019Přebor Prahy na dráze MotolČeský svaz cyklistiky a Tělovýchovná jednota KOVOVýsledky
14.04.20194. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKOCK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
14.04.2019ŠKODA CUP - KYJOVSKÉ SLOVÁCKOCK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
13.04.20193. ČP KRITÉRIUM KYJOVCK DACOM PHARMA KYJOV,Výsledky
13.04.2019KRITÉRIUM MUŽI - KYJOVSKÉ SLOVÁCKOCK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
7.04.20192. ČP mládeže a žen 2019TJ Favorit BrnoVýsledky
6.04.20191. ČP KRITÉRIUM SOBĚSLAVG. BENEDIKT ŠVEC CYKLO ŽELEČVýsledky
31.03.2019ŠKODA CUP - VELKÁ BÍTEŠ - BRNO - VELKÁ BÍTEŠTJ FAVORIT BRNOVýsledky
23.01.2019Otevřený pražský pohár mládeže 2019 v dráhové cyklisticeTJ KOVO PRAHAVýsledky
22.09.20186. ČP ŽIDOVICE- mládežTJ SLAVOJ TEREZÍNVýsledky
9.09.20185. ČP mládeže Hodkovice n. MohelkouKC Kooperativa Jablonec n. NisouVýsledky
19.07.2018TURNÉ 4 DRAH 2.TJ KOVO PRAHAVýsledky
18.07.2018TURNÉ 4 DRAH 1.SK Petřín PlzeňVýsledky
8.07.2018MČR v silničním závodě jednotlivců - mládežCK Slavoj TerezínVýsledky
6.07.2018MČR - ČASOVKA DRUŽSTEV + DVOJIC mládeže, Ženy+JuniorkyCK SLAVOJ TEREZÍNVýsledky
4.07.2018MČR - časovka jednotlivců (mládež) + družstva Elite a JuniořiCK SLAVOJ TEREZÍNVýsledky
29.06.2018MČR sprintéřiSK Petřín PlzeňVýsledky
23.06.2018MČR - hromadný start - PlzeňKREUZIGER Project s.r.oVýsledky
21.06.2018MČR - časovka jednotlivců - Karlovy VaryKREUZIGER Project s.r.o.Výsledky
16.06.2018KALAS CUP - BLATNÁCK PŘÍBRAMVýsledky
15.06.2018LIDICECK PŘÍBRAMVýsledky
10.06.20184. ČP Jeseník – Vidnavské OkruhyForce GO! Jeseník, Cyklistika Jeseník, spolekVýsledky
9.06.2018OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ OLOMOUCKÉHO A MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE V SILNIČNÍ CYKLISTICEForce GO! Jeseník, Cyklistika Jeseník, spolekVýsledky
25.05.2018MALÝ ZÁVOD MÍRUCK LANŠKROUNVýsledky
13.05.20183. ČP MILEVSKOJUNIOR CYCLING PROJEK TEAMVýsledky
8.05.2018KALAS CUP - ROKYCANYAC Sparta PrahaVýsledky
4.05.2018ZÁVOD MÍRU NEJMLADŠÍCHTJ CYKLOKLUB JEVÍČKOVýsledky
26.04.2018Memoriál Josefa KřivkyLOKO PardubiceVýsledky
21.04.2018VISEGRÁDSKÁ 4ČSCVýsledky
15.04.20182. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKOCK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
8.04.20181. ČP ZBRASLAVTJ Favorit BrnoVýsledky
7.04.2018KRITÉRIUM SOBĚSLAVG. BENEDIKT ŠVEC CYKLO ŽELEČVýsledky
4.04.2018Otevřený pražský pohár mládežeTJ KOVO PRAHAVýsledky
28.03.2018Otevřený pražský pohár mládežeTJ KOVO PRAHAVýsledky
21.03.2018Otevřený pražský pohár mládežeTJ KOVO PRAHAVýsledky
28.02.2018Otevřený pražský pohár mládežeTJ KOVO PRAHAVýsledky
21.02.2018Otevřený pražský pohár mládežeTJ KOVO PRAHAVýsledky
17.02.2018Přebor Prahy na dráze MotolTJ KOVO PRAHAVýsledky
31.01.2018Otevřený pražský pohár mládežeTJ KOVO PRAHAVýsledky
24.01.2018Otevřený pražský pohár mládežeTJ KOVO PRAHAVýsledky
17.01.2018Otevřený pražský pohár mládežeTJ KOVO PRAHAVýsledky
16.12.2017MČR - OMNIUMTJ KOVO PRAHAVýsledky
2.12.2017Nulté mčr v neolympijském omniuTJ KOVO PRAHAVýsledky
26.11.2017ČP - OMNIUM 26.11.2017TJ DUKLA PRAHAVýsledky
25.11.2017MČR + ČP MAXBIKE MISTROVSTVÍ PLANETYTJ DUKLA PRAHAVýsledky
22.11.2017Přebor PrahyČSCVýsledky
19.11.2017ČP na dráze 19.11. - OMNIUMSK Petřín PlzeňVýsledky
18.11.2017ČP na dráze 18.11. - OMNIUMSK Petřín PlzeňVýsledky
11.11.2017PŘEBORY SCMTJ KOVO PRAHAVýsledky
30.09.2017ČP PLZEŇ - Mládež a ženyLuděk KubiasVýsledky
30.09.2017ČP PLZEŇ - EliteLuděk KubiasVýsledky
23.09.2017MČR MADISONSKC TUFO PROSTĚJOVVýsledky
2.09.2017ČP - OMNIUMSKC TUFO PROSTĚJOVVýsledky
27.08.2017ČP OSTRAVA - EliteSSK VÍTKOVICEVýsledky
27.08.20175. ČP OSTRAVASSK VÍTKOVICEVýsledky
16.08.2017TURNÉ 4 DRAH 4.TJ FAVORIT BRNOVýsledky
15.08.2017TURNÉ 4 DRAH 3.SKC TUFO PROSTĚJOVVýsledky
20.07.2017TURNÉ 4 DRAH 2.TJ KOVO PRAHAVýsledky
19.07.2017TURNÉ 4 DRAH 1.ZČE CYKLISTIKA PLZEŇVýsledky
15.07.2017MČR - MLÁDEŽKC KOOPERATIVA Jablonec Nad NisouVýsledky
13.07.2017MČR - DRUŽSTVA A DVOJICEKC KOOPERATIVA Jablonec Nad NisouVýsledky
11.07.2017MČR - ČASOVKA JEDNOTLIVCŮKC KOOPERATIVA Jablonec Nad NisouVýsledky
9.07.20174. ČP SMEČNOCK PŘÍBRAMVýsledky
8.07.2017ČP BLATNÁCK PŘÍBRAMVýsledky
16.06.2017Sprinterské dny PlzeňSK Petřín PlzeňVýsledky
11.06.20173. ČP MILEVSKOJUNIOR CYCLING PROJEK TEAMVýsledky
2.06.2017500+1 kolo - MLÁDEŽTJ Favorit BrnoVýsledky
19.05.2017ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNYSKC TUFO ProstějovVýsledky
8.05.2017ČP ROKYCANYAC Sparta PrahaVýsledky
21.04.2017ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNYTJ KOVO PRAHAVýsledky
15.04.20172. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKOCK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
9.04.20171. ČP ZBRASLAVTJ FAVORIT BRNOVýsledky
1.04.2017ČP VELKÁ BÍTEŠ - BRNO - VELKÁ BÍTEŠTJ FAVORIT BRNOVýsledky
1.01.2017Sprint Omnium Motol Výsledky
17.12.2016MČR DRÁHA - MOTOLTJ KOVO PRAHAVýsledky
3.12.2016MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2016ASC Dukla Praha ve spolupráci s Českým svazem cyklistikyVýsledky
19.11.2016OMNIUMSK Petřín PlzeňVýsledky
2.10.2016ČP PRAHASK PRAHA NUTREND SPECIALIZEDVýsledky
28.09.2016MČR DRUŽSTEVCK PŘÍBRAMVýsledky
24.09.20166. ČP ŽidoviceCK SLAVOJ TEREZÍNVýsledky
9.09.2016MČR sprinterské disciplíny + FRAMARTJ KOVO PRAHAVýsledky
2.09.2016MČR vytrvalostní disciplínyTJ FAVORIT BRNOVýsledky
20.08.20165. ČPM HoliceWHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR TEAMVýsledky
17.08.2016TURNÉ 4 DRAH 4.TJ FAVORIT BRNOVýsledky
31.07.2016MČRCK PŘÍBRAMVýsledky
28.07.2016MČRCK PŘÍBRAMVýsledky
23.07.2016ČP BLATNÁCK PŘÍBRAMVýsledky
6.07.2016TURNÉ 4 DRAH 2.TJ KOVO PRAHAVýsledky
6.07.2016Turné 4 drah 2. žáci Výsledky
5.07.2016TURNÉ 4 DRAH 1.ZČE CYKLISTIKA PLZEŇVýsledky
5.07.2016Turné 4 drah 1. žáci Výsledky
26.06.2016MČR MSR silnice jednotlivců ME/U23CK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
25.06.2016MČR MSR silnice jednotlivcůCK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
23.06.2016MČR MSR časovka jednotlivcůCK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
18.06.20164. ČPTJ STADION LOUNYVýsledky
9.06.2016Sprinterské dnySK PETŘÍN PLZEŇVýsledky
27.05.2016ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNYSKC TUFO PROSTĚJOVVýsledky
22.05.20163. ČP O POHÁR HOTELU ARTABANCK RBB INVESTVýsledky
21.05.2016Velká cena Popelína 2016 – veřejný závodCK RBB Invest Jindřichův HradecVýsledky
21.05.2016ČP VELKÁ CENÁ POPELÍNARBB InvestVýsledky
15.05.2016VISEGRÁDSKÁ 4HK - cyklo s.r.o.Výsledky
8.05.2016ČP ROKYCANYAC Sparta PrahaVýsledky
1.05.20162. ČP MILEVSKO Výsledky
22.04.2016ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNYTJ KOVO PRAHAVýsledky
17.04.20161. ČP MLÁDEŽE A ŽEN „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“CK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
17.04.2016ČP ELITE/U23 „Na kole regionem Kyjovské Slovácko“CK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
16.04.2016Memoriál Jakuba Mrnky cyklistické kritérium s mezinárodní účastíCK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
9.04.2016PRODOLI SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY 2016BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM Želeč, Město SoběslavVýsledky
2.04.2016ČP Velká Bíteš-Brno-Velká BítešTJ Favorit BrnoVýsledky
19.12.2015MČR mládeže Motol Výsledky
28.11.2015ČP MotolDUKLA PRAHAVýsledky
14.11.2015ČP MotolTJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇVýsledky
7.11.2015Přebor SCM MotolTJ KOVO PRAHAVýsledky
27.09.2015VELKÁ CENA PRAHYSKC PrahaVýsledky
26.09.2015VELKÁ CENA PRAHYSKC PrahaVýsledky
24.09.2015MADISONFAVORIT BRNOVýsledky
24.09.2015MADISON ženy Výsledky
20.09.2015VELKÁ CENA LAWIKC KOOPERATIVA SG J.n.N.Výsledky
19.09.2015„Okruhy Jablonecka“ , XIV. ročník memoriálu Karla BouškyKC KOOPERATIVA SG Jablonec n.N.Výsledky
19.09.201544.ročník mezinárodní Trofej RokycanAC SPARTA PRAHAVýsledky
5.09.2015FRAMAR Výsledky
29.08.2015ČP ProstějovRICARDO RACING TEAMVýsledky
22.08.2015Memoriál Jana Veselého - ČP MLÁDEŽESSK VÍTKOVICEVýsledky
22.08.201512. ročník memoriálu Christiana Battaglii Blatná - ČP 2015CK PŘÍBRAMVýsledky
7.08.2015REGIONEM ORLICKASKP DUHA FORT LANŠKROUNVýsledky
1.08.2015MČR MLÁDEŽ silniceCK Slavoj TerezínVýsledky
1.08.2015CHUDOSLAVICE ČP EliteCK SLAVOJ TEREZÍNVýsledky
30.07.2015MČR Mládež - dvojice, družstva Výsledky
28.07.2015MČR MLÁDEŽ - časovkaCK Slavoj TerezínVýsledky
13.07.2015MČR mládeže na dráze Výsledky
11.07.2015TOUR BOHEMIAHK-cyklo s.r.o.Výsledky
8.07.2015TURNÉ 4 DRAH 2.TJ KOVO PRAHAVýsledky
7.07.2015TURNÉ 4 DRAH 1.TJ ZČE CYKLISTIKA PLZEŇVýsledky
27.06.2015MČR silnice - Elite, U23, junior, ženy Výsledky
24.06.2015MČR JUNIOŘI + ELITE Časovka Výsledky
7.06.2015O POHÁR HOTELU ARTABAN Výsledky
6.06.2015VC KORES - Popelín Výsledky
5.06.2015MALÝ ZÁVOD MÍRU (ČP mládeže) Výsledky
29.05.2015ČP Prostějov Výsledky
24.05.2015VÝŠKOVSKÉ KRITÉRIUMTJ STADION LOUNYVýsledky
23.05.2015ČASOVKA DO VRCHUTJ STADION LOUNYVýsledky
16.05.2015VISEGRÁDSKÁ 4 - ČP ELITE Výsledky
8.05.2015GP Matoušek - ZMN 2015 Jevíčko (ČP) Výsledky
25.04.2015ČP Motol jaro Výsledky
19.04.2015KYJOVSKÉ SLOVÁCKOCK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
18.04.2015KYJOVSKÉ SLOVÁCKO - EliteCK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
18.04.2015KYJOVSKÉ SLOVÁCKOCK DACOM PHARMA KYJOVVýsledky
12.04.2015ČP Zbraslav mládež - oprava junioři Výsledky
12.04.2015ZBRASLAVSKÉ OKRUHYTJ FAVORIT BRNOVýsledky
11.04.2015SOBĚSLAVSKÉ OKRUHYCYKLO ŠVEC SOBĚSLAVVýsledky
5.04.2015VELKÁ CENA FANY GASTROSERVISCK PŘÍBRAMVýsledky
4.04.2015MEMORIÁL RUDOLFA SCHEJBALAZČE CYKLISTIKA PLZEŇVýsledky
4.04.2015VELKÁ BÍTEŠ - BRNO - VELKÁ BÍTEŠTJ FAVORIT BRNOVýsledky
13.12.2014MČR Motol omnium Výsledky
29.11.2014ČP Motol 29.11. Výsledky
15.11.2014ČP Motol 15.11. Výsledky
28.09.2014ČP mládeže - Mem.E.Cihláře Strahov Výsledky
27.09.2014ČP mládeže - Mem.E.Cihláře Strahov Výsledky
20.09.2014MČR Madison Výsledky
13.09.2014TOUR BOHEMIA Výsledky
13.09.2014Framar junior 72. ročník Výsledky
7.09.2014Okruhy Jablonecka Výsledky
6.09.2014Velká cena LAWI Dobrovice Výsledky
28.08.2014MCR a CP mládeže Prostějov Výsledky
23.08.201411. ročník MJV Ostrava Výsledky
19.08.2014Turné 4 drah - 2. část Výsledky
8.08.2014Regionem Orlicka Výsledky
2.08.2014MČR st.žáků, žákyň, kadetů a kadetek v sil. záv. jednotlivců Výsledky
31.07.2014MČR starších žáků, žákyň a katetek v čas. dvojic a čas. dr. kadetů Výsledky
29.07.2014MČR starších žáků a žákyň, kadetů a kadetek v časovce jednotlivců Výsledky
14.07.2014MČR dráha mládeže a Žen + Masters Výsledky
8.07.2014Turné 4 drah Výsledky
5.07.2014Rakolo Tour Výsledky
29.06.2014MČR zj Elite, U23 Výsledky
28.06.2014MČR zj Ženy, Juniorky, Junioři Výsledky
28.06.2014MČR čj Ženy, Juniorky, Junioři Výsledky
26.06.2014MČR čj Elite, U23 Výsledky
17.06.2014Prémie ČP Výsledky
13.06.2014Sprinterské dny Plzeň Výsledky
8.06.2014O pohár Hotelu Artaban Žirovnice Výsledky
7.06.2014Velká cena Kores Strmilov Výsledky
30.05.2014ČP dráha Prostějov Výsledky
30.05.2014MZM Lanškroun Výsledky
25.05.2014VELKÁ CENA SWEEPSPORTU ČP silnice Louny - Tuchořice Výsledky
24.05.2014VELKÁ CENA SWEEPSPORTU ČP čj Louny Výsledky
8.05.2014ZMN Jevíčko - GP Matoušek CZ Výsledky
25.04.2014ČP mládeže Motol Výsledky
20.04.2014Na kole regionem Kyjovské Slovácko Výsledky
19.04.2014Na kole regionem Kyjovské Slovácko - silnice Výsledky
13.04.2014ČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna Výsledky
12.04.2014ČP mládeže Soběslav Výsledky
6.04.2014Jarní cenu - Fany GASTROSERVIS Výsledky
5.04.2014Memoriál Rudolfa Schejbala Výsledky
5.04.2014Brno-Velká Bíteš-Brno Výsledky
21.12.2013MCR Omnium dráha Výsledky
13.12.2013VELKÁ CENA hl. m. PRAHY Výsledky
30.11.2013Český pohár na dráze - hala Motol Výsledky
16.11.2013ČP mládeže dráha Praha - Motol Výsledky
9.11.2013Přebory SCM Výsledky
28.09.2013MČR na dráze - Madison Výsledky
27.09.2013PŘILBA MORAVY 2013 Výsledky
22.09.2013ČP Elite, U23 a mládeže silnice - Memoriál E.Cihláře Výsledky
21.09.2013Tour Bohemia 2013 / České Budějovice - Praha Výsledky
21.09.2013ČP mládeže čj Praha-Strahov Výsledky
15.09.2013MČR časovka do vrchu Dobříš Výsledky
14.09.2013MČR časovka dvojic Březnice Výsledky
7.09.2013Framar Výsledky
1.09.2013ČP Chudoslavice časovka jed. Výsledky
31.08.2013ČP Chudoslavice Elite Výsledky
27.08.2013CP Mládež, Prostějov Výsledky
24.08.2013MČR dráha - mužů, žen a juniorek Výsledky
23.08.2013GP Prostějov - Memoriál O. Malečka 2013 Výsledky
10.08.201310 . ročník Memoriálu Jana Veselého v silniční cyklistice  Výsledky
9.08.2013Regionem Orlicka 2013 Výsledky
3.08.2013MČR mládeže závod jednotlivců Výsledky
1.08.2013MČR mládeže časovka družstev Výsledky
30.07.2013MČR mládeže časovka jednotlivců Výsledky
23.07.2013MČR mládeže - dráha 2013 - Prostějov Výsledky
6.07.2013Velká cena kraje Vysočina (ČP Elite) Výsledky
30.06.2013ČP VC LAWI Dobrovice Výsledky
29.06.2013ČP Okruhy Jablonecka Výsledky
22.06.2013MČR silnice Výsledky
14.06.2013Sprinterské dny Plzeň Výsledky
9.06.2013O pohár Hotelu Artaban Žirovnice Výsledky
8.06.2013Velká cena Kores Strmilov Výsledky
31.05.2013MZM Lanškroun Výsledky
26.05.2013Krajský přebor v závodě jednotlivců Výsledky
25.05.2013Krajský přebor v časovce jednotlivců Výsledky
18.05.20139.ročník memoriálu Christiana Battaglii - Český pohár 2013 Výsledky
17.05.2013Český pohár 2013 v dráhové cyklistice KOVO PRAHA Výsledky
10.05.2013500+1 kolo - mládež - ČP na dráze - etapový závod Výsledky
4.05.20131.závodu ČMP BMX 2013 Výsledky
3.05.2013ZMN GP Matoušek Jevíčko Výsledky
1.05.2013ČP mládeže Praha Výsledky
27.04.2013ČP Elite Jevíčko Výsledky
26.04.2013ČP dráha - Motol Výsledky
21.04.2013ČP mládeže kritérium Kyjov Výsledky
20.04.2013ČP Elite a mládeže Kyjov Výsledky
14.04.2013ČP mládeže a žen - Zbraslav u Brna Výsledky
13.04.2013ČP mládeže - Soběslavské okruhy 2013 Výsledky
7.04.2013ČP mládeže časovka jednotlivců Výsledky
6.04.2013Brno-Velká Bíteš-Brno Výsledky
6.04.2013ČP mládeže Memoriál R.Schejbala Výsledky
14.12.2012MCR Motol Výsledky
1.12.2012CP Motol Výsledky
17.11.2012ČP dráha Motol Výsledky
10.11.2012Přebor SCM na dráze Výsledky
19.10.2012CP MTB 4 Výsledky
19.10.2012CP MTB 5 Výsledky
19.10.2012CP MTB 1 Výsledky
19.10.2012MCR MTB  Výsledky
19.10.2012CP MTB 2 Výsledky
19.10.2012CP MTB 3 Výsledky
29.09.2012ČP mládeže Praha-Strahov Výsledky
24.09.20125. CP BMX Výsledky
24.09.20126. CP BMX Výsledky
24.09.20124. CP BMX Výsledky
23.09.2012MČR časovka dvojic Výsledky
22.09.2012MČR madison Prostějov Výsledky
20.09.2012Přilba Moravy Výsledky
15.09.2012FRAMAR JUNIOR 2012 Výsledky
2.09.2012Memoriál Rudolfa Schejbala Výsledky
1.09.2012COFIDIS CUP Ostrava Výsledky
28.08.2012500+1 kolo Výsledky
25.08.2012MCR, CP Prostejov Výsledky
24.08.2012Grand Prix Prostějov - Memoriál Otmara Malečka 2012  Výsledky
10.08.2012Regionem Orlicka Lanškroun 2012 Výsledky
4.08.2012MČR závod jednotlivců - mládež Výsledky
2.08.2012MČR čaovka dvojic a družstev - mládež a JUNIORŮ Výsledky
31.07.2012MČR čaovka jednotlivců - mládež Výsledky
28.07.2012GP Příbram - Cofidis cup Výsledky
16.07.2012MČR na dráze Výsledky
7.07.2012COFIDIS CUP Jihlava Výsledky
6.07.2012Mléčný závod Louny 2012 Výsledky
1.07.2012Dobrovice ČP mládeže Výsledky
30.06.2012Okruhy Jablonecka ČP mládeže Výsledky
24.06.2012MČR silnice Elite + U23 Výsledky
23.06.2012MČR silnice junioři, juniorky + ženy Výsledky
21.06.2012MČR čj Elite + U23 Výsledky
20.06.2012MČR čj junioři, juniorky a ženy Výsledky
15.06.2012Sprinterské dny Plzeň - ČP mládeže Výsledky
10.06.2012COFIDIS CUP Luhačovice Výsledky
10.06.2012O pohár Hotelu Artaban_Žirovnice Výsledky
9.06.2012Velká cena Kores_Strmilov Výsledky
1.06.2012MZM Lanškroun Výsledky
31.05.2012Lidice 2012 Výsledky
26.05.2012COFIDIS CUP Plzeň Výsledky
25.05.2012Český pohár v dráhové cyklistice Prostějov Výsledky
20.05.2012Velká cena města Olomouce - mládež Výsledky
20.05.2012COFIDIS CUP Dolany Výsledky
12.05.2012Krajské přebory Výsledky
4.05.2012GP MatoušekTJ Cykloklub Jevíčko - TJ Favorit BrnoVýsledky
28.04.2012BMX - MČR Praha Řepy 28.4. Výsledky
28.04.2012BMX - 2. ČP Výsledky
27.04.2012ČP Motol Výsledky
22.04.2012Kyjov - kritérium Výsledky
21.04.2012BMX - 1. ČP Výsledky
21.04.2012Kyjov - silnice Výsledky
15.04.2012Memoriál J. Menharta a L. Hellera Výsledky
14.04.2012ČPM v časovce jednotlivců Výsledky
12.04.2012ČP prémie mládež Výsledky
8.04.2012ČP mládeže Dlouhá Lhota Výsledky
7.04.2012Soběslavské okruhy Výsledky
31.03.2012Brno - Velká Bíteš - Brno Výsledky
15.12.2011MČR Motol Výsledky
9.12.2011VÁNOČNÍ CENA PRAHY 2011 Výsledky
3.12.2011ČP Motol II Výsledky
19.11.2011ČP Motol Výsledky
12.10.2011VELKÁ CENA PRAHY 2011 v dráhové cyklistice - omnium Výsledky
28.09.2011MČR časovka dvojic Březnice Výsledky
24.09.2011MČR dvojice na dráze Výsledky
23.09.20111 km s p.s., 500 m s p.s, scratch Výsledky
18.09.2011Čj do vrchu Bahenec Výsledky
17.09.2011O cenu města Petřvald Výsledky
11.09.2011O dlažku města Rakovníka (ČP mládeže) Výsledky
10.09.2011Kriterium Výškov Výsledky
10.09.2011XXVI. ročníku Memoriálu Vlastimila Moravce Výsledky
27.08.2011MČR dráha Elite - MČR dráha mládež Prostějov Výsledky
27.08.2011Memoriál Jana Veselého Výsledky
26.08.2011GP Prostějov - MOM Výsledky
23.08.2011Přebor SCM na dráze Výsledky
21.08.2011Přebor SCM v ČJ Výsledky
21.08.2011Velká cena města Olomouce Výsledky
20.08.2011O pohár automobilky TATRA Výsledky
20.08.2011ČP Hořice v Podkrkonoší Výsledky
12.08.2011Regionem Orlicka - Lanškroun 2011 Výsledky
6.08.2011MČR mládeže závod jednotlivců Výsledky
4.08.2011MČR mládeže časovka družstev a dvojic Výsledky
2.08.2011MČR mládeže časovka jednotlivců Výsledky
30.07.2011ČP muži Jevíčko Výsledky
20.07.2011MČR v dráhové cyklistice mládeže Výsledky
17.07.2011GP Příbram - ČP muži Výsledky
12.07.2011framar Výsledky
8.07.2011Etapový Mléčný závod Výsledky
2.07.2011Junior Tour Blovice 2011 Výsledky
1.07.2011Soutěž aktivity na ČP Výsledky
1.07.2011ČP mládeže - Etapový závod Lišov Výsledky
26.06.2011MČR zj Elite+U23 Výsledky
26.06.2011BMX - 3. závod MČR Výsledky
26.06.2011BMX - 3.závod Česko-moravského poháru Výsledky
26.06.2011MČR zj Ženy Výsledky
25.06.2011BMX - 2. závod MČR Výsledky
23.06.2011MČR čj Elite+U23 Výsledky
18.06.2011VC Plzně Výsledky
17.06.2011Sprinterské dny Plzeň Výsledky
10.06.2011ČP dráha Prostějov Výsledky
3.06.2011Haná Tour 2011 Výsledky
2.06.2011MZM Lanškroun Výsledky
29.05.2011ČD Račice Výsledky
28.05.2011ČJ Račice Výsledky
20.05.2011ČP Třebešín Výsledky
13.05.2011500 + 1 kolo VC Inženýrských staveb BrnoTJ Favorit BrnoVýsledky
6.05.2011Eatpový Jevíčko Výsledky
1.05.2011Memoriál J. Menharta a L. Hellera Výsledky
30.04.2011ČP_Memoriál Evžena Cihláře Výsledky
28.04.201136.ročník MEMORIÁL JOSEFA KŘIVKY Výsledky
24.04.2011regionem Kyjovské Slovácko Výsledky
23.04.2011Mem. Jakuba Mrnky Kyjov Výsledky
17.04.2011ČP mládeže - silnice Kynšperk nad Ohří Výsledky
16.04.2011ČJ Kynšperk n.Ohří Výsledky
10.04.2011Zbraslav u Brna Výsledky
9.04.2011Soběslavské Okruhy Výsledky
3.04.2011ČP mládeže Pičín Výsledky
2.04.2011Memoriál Rudolfa Schejbala  Výsledky
2.04.2011Brno - V.Bíteš - Brno Výsledky
6.11.20101. ČP Motol Výsledky
11.10.2010M ČR na dráze ve dnech 11.-15.10.2010 Výsledky
2.10.2010Memoriál Jana Veselého Výsledky
1.10.2010Přilba Moravy 2010 Výsledky
28.09.2010MČR časovka dvojic Březnice Výsledky
25.09.2010MČR madison Prostějov Výsledky
19.09.2010Malá cena Dukly Brno Výsledky
18.09.2010Memoriál Vlastimila Moravce Výsledky
12.09.2010Silnice Kyjov Výsledky
11.09.2010kritérium Kyjov Výsledky
5.09.2010Habartov ČP mládeže Výsledky
4.09.2010Kritérium Výškov (Louny) Výsledky
28.08.2010ČP Prostějov Výsledky
27.08.2010Memoriál Otmara Malečka Výsledky
27.08.2010POHÁR NADĚJÍ - LIŠOV 2010 Výsledky
24.08.2010Přebory SCM Výsledky
22.08.2010Na kole Nízkým Jeseníkem Výsledky
21.08.2010GP Příbram Výsledky
21.08.2010O pohár automobilky TATRA Výsledky
7.08.2010Mistrovství ČR mládeže 2010, jednotlivciSokol BenešovVýsledky
5.08.2010Mistrovství ČR mládeže 2010, časovka družstevSkol BenešovVýsledky
3.08.2010Mistrovství České republiky mládeže 2010Sokol BenešovVýsledky
30.07.2010Regionem Orlicka 2010 Výsledky
21.07.2010MČR dráha Plzeň  Výsledky
18.07.2010Silnice Rokytnice Výsledky
17.07.2010Kritérium Rokytnice Výsledky
9.07.2010Etapový 23.ročník Mléčný závod Louny Výsledky
2.07.2010Sprinterské dny - Český pohár na dráze Výsledky
27.06.2010MČR silnice jed. Elite, U23 Výsledky
26.06.2010MČR silnice jed. J, Jky, Že Výsledky
24.06.2010MČR časovka jed. elite, U23 Výsledky
24.06.2010MČR časovka družstev. J,Jky,Že Výsledky
22.06.2010MČR časovka jed. J,Jky,Že Výsledky
18.06.2010ČP dráha Plzeň Výsledky
11.06.2010ČP ProstějovSKC ProstějovVýsledky
4.06.2010Haná Tour 2010 Výsledky
4.06.2010MZM 2010 AVX Lanškroun Výsledky
30.05.2010HK časovka družstev Výsledky
29.05.2010HK časovka jednotlivců Výsledky
21.05.2010500+1 kolo - Velká cena IS Brno Výsledky
16.05.2010DOLANY U OLOMOUCE 2010 Výsledky
14.05.2010ČP dráha - Třebešín Výsledky
7.05.2010Závod míru nejmladších - GP MatoušekTJ Cykloklub Jevíčko - TJ Favorit BrnoVýsledky
2.05.2010Mistrovství Prahy, Ústeckého a Libereckého kraje v silničním závodě jednotlivců Výsledky
1.05.2010Memoriál Evžena Cihláře Výsledky
29.04.2010Memoriál Josefa Křivky Výsledky
25.04.2010Pičín - Český pohár mužů a mládeže Výsledky
24.04.2010časovka jednotlivců PříbramCK Windoor´s PříbramVýsledky
16.04.2010ČP Motol - jaro Výsledky
11.04.2010ČP mládeže a žen - Zbraslav u BrnaTJ Favorit BrnoVýsledky
10.04.2010SOBĚSLAVSKÉ OKRUHY 2010ŠVEC-CYKLO TEAM SoběslavVýsledky
4.04.2010Memoriál Rudolfa Schejbala - Plzeň Výsledky
3.04.2010VELKÁ CENA PLZNĚ, kriterium Výsledky
3.04.2010Brno - Velká Bíteš- Brno Výsledky
19.12.2009M ČR na dráze Výsledky
5.12.2009ČP Motol (5.-6. 12.) Výsledky
21.11.2009ČP OMNIUM NA DRÁZE 21.11. Výsledky
7.11.2009OMNIUM 7.11. Výsledky
9.10.2009MČR Motol - Elite, ženy Výsledky
28.09.2009Mistrovství republiky v časovce dvojic Výsledky
26.09.2009MČR na dráze bodovací závod dvojic Výsledky
20.09.2009O malou cenu DUKLY Brno Výsledky
13.09.2009Na kole regionem Kyjovské Slovácko Výsledky
12.09.2009Memoriál Jakuba Mrnky Výsledky
29.08.2009MČR Keirin, ČP mládeže v omniu Výsledky
28.08.2009GP Prostějov Výsledky
23.08.2009O cenu města Petřvald Výsledky
22.08.2009ČP O cenu Tatra Kopřivnice Výsledky
22.08.2009Velká cena Comfortu Výsledky
21.08.2009Velká cena Comfortu Výsledky
16.08.2009GRAND PRIX PŘÍBRAM Výsledky
15.08.2009VC Windoorś s.r.o. Příbram Výsledky
2.08.2009Mistrovství České republiky - časovka družstev juniořiWhirlpool-Author Junior Hradec KrálovéVýsledky
1.08.2009MČR mládeže - silniční závod jednotlivců Cheb 2009Karlovarský svaz cyklistiky, SCM ChebVýsledky
28.07.2009Mistrovství ČR mládeže - časovka jednotlivců, dvojic a družstev (Ž,K)Karlovarský svaz cyklistiky, SCM ChebVýsledky
24.07.2009REGIONEM ORLICKA, Lanškroun 2009 Výsledky
15.07.2009MČR na dráze 2009 Výsledky
12.07.2009Velká cena Orlických hor Výsledky
11.07.2009Velká cena Orlických hor Výsledky
10.07.2009Mléčný závodTJ Stadion LounyVýsledky
24.06.2009MČR a MSR na silnici Výsledky
19.06.2009Sprinterské dny Plzeň 2009TJ ZČE Cyklistika PlzeňVýsledky
14.06.2009VC Whirlpool Author Junior hradec KrálovéČP časovka družstev a dvojicVýsledky
13.06.2009O pohár města Hradce Králové-ČP-časovka jednotlivcůWhirlpool Author Junior Hradec KrálovéVýsledky
11.06.2009LIDICE 2009Cyklo-Lidice, CK Windoor´s PříbramVýsledky
5.06.2009HANÁ Tour Výsledky
5.06.200939.ročník MZM 2009 AVX Výsledky
29.05.2009ČP dráha - TřebešínTJ KOVOVýsledky
24.05.2009Oblastní přebor - průběžně doplňováno Výsledky
15.05.2009Sprinterské dny, Prostějov Výsledky
12.05.2009500 + 1 koloTJ Favorit BrnoVýsledky
8.05.2009Závod míru nejmladšíchTJ Cykloklub Jevíčko - TJ Favorit BrnoVýsledky
2.05.2009VC ČEZ EPOČTJ Stadion LounyVýsledky
1.05.200964.ročník Memoriálu Evžena Cihláře Výsledky
29.04.2009Křivkův memoriál Výsledky
24.04.2009Český pohár Motol Výsledky
19.04.2009ČP Mládeže Brno ZbraslavTJ Favorit BrnoVýsledky
18.04.2009Soběslavské okruhy 2009 Výsledky
12.04.2009Pičín - silniceCK Windoor´s PříbramVýsledky
11.04.2009Pičín - časovka jednotlivcůCK Windoor´s PříbramVýsledky
4.04.2009Velká cena hotelu Voroněž BrnoTJ Favorit BrnoVýsledky
4.04.2009ČP na dráze Memoriál Rudolfa SchejbalaTJ ZČE Cyklistika PlzeňVýsledky
20.12.2008MČR Motol - mládež Výsledky
6.12.2008ČP Motol Výsledky
22.11.2008MČR na dráze - Ženy, ČP mládeže Výsledky
8.11.2008ČP Motol Výsledky
24.10.2008MČR na dráze Výsledky
21.09.2008Kyjovské Slovácko Výsledky
6.09.2008VC ČEZ EPOČ  Výsledky
29.08.2008Grand Prix Prostějov - Memoriál Otmara MalečkaRicardo-Racing Team ve spolupráci s ASC DUKLA PrahaVýsledky
26.08.2008Přebor sportovních center mládežeTJ KOVO PrahaVýsledky
23.08.2008ORLOVSKÉ KRITERIUMSK MaxBike Orlová o.s.Výsledky
17.08.2008ČP závod do vrchu VC AS Okno Výsledky
9.08.2008Mistrovství České republiky mládeže-Silniční závod jednotlivcůMistrovství ČR mládeže-Silniční závod jednotlivcůVýsledky
7.08.2008Misrovství České republiky mládeže Lanškroun-Časovka družstev a dvojicMistrovství ČR mádeže-Časovka družstev a dvojic Výsledky
5.08.2008Mistrovství České republiky mládeže Lanškroun-Časovka jednotlivcůMistrovsrví ČR mládeže-Časovka jednotlivcůVýsledky
25.07.2008Regionem Orlicka  Výsledky
19.07.2008VELKÁ CENA ORLICKÝCH HORDT-SPECIALIZEDVýsledky
18.07.2008VELKÁ CENA ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCHDT-SPECIALIZEDVýsledky
12.07.2008ČESKÝ POHÁR MUŽŮ 2008 VC Foinia Steel Výsledky
11.07.2008Mléčný závodTělovýchovná jednota Stadion Louny, oddíl cyklistikyVýsledky
11.07.2008VELKÁ CENA COMFORTU Výsledky
3.07.2008JUNORTOUR BLOVICE 2008 Výsledky
29.06.2008Mistrovství republiky - závod jednotlivců Výsledky
28.06.2008Mistrovství republiky - závod jednotlivců juniorů juniorek a žen Výsledky
26.06.2008Mistrovství republiky Výsledky
24.06.2008Mistrovství republiky - časovka dvojic, družstev Výsledky
6.06.2008HANÁ Tour 2 0 0 8VEUS klub Vyškov a BREDASPORT s.r.o. ve spolupráci s městským úřadem Vyškov a obecními úřady Nezamyslice a BousínVýsledky
4.05.200852. ročníku cyklistického závodu OSVOBOZENÍTJ SLAVIA SČE Děčín - cyklistický oddílve spolupráci s Městským úřadem v Benešově nad PloučnicíVýsledky
3.05.2008Třebenické okruhy-ČP mužů,mlád. a ženCK Slavoj Terezín a MěÚ TřebeniceVýsledky
1.05.2008Memorial Evžena Cihláře VC AUTHOR-kr.50kmTJ CyklopragVýsledky
24.04.2008Memoriál Josefa Křivky - 33.ročníkTJ LOKO PardubiceVýsledky
18.04.2008ČP Motol Výsledky
13.04.2008VC Bohemia euroexpres internationalCykloklub Příbram B.E.I.Výsledky
12.04.2008Soběslavské okruhy - Český pohárŠvec cykloteam Soběslav, město SoběslavVýsledky
5.04.2008MotolTJ ZČE Cyklistika Plzeň ve spolupráci s ASC Dukla PrahaVýsledky
30.03.2008ČP Velká cena hotelu VoroněžTJ Favorit BrnoVýsledky
26.08.2007Závod do vrchu: Kamýk nad Vltavou Výsledky
24.09.2006Velká cena kyjovského Slovácka Výsledky
26.06.2006Mistrovství republiky - silnice (společné se SR) Výsledky
22.06.2006Mistrovství republiky - časovka (společné se SR) Výsledky
16.04.20068. ročník Memoriálu Rudolfa Schejbala Výsledky
15.04.2006Velká cena Plzně - kritériumTJ ZČE Cyklistika PlzeňVýsledky
9.04.2006Velká cena B.E.I. - Eurolines (Pičín)CK PříbramVýsledky
8.04.2006Velká cena města Soběslavi Výsledky
26.03.2006Brno - Velká Bíteš - Brno Výsledky