Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Alžběta STUNOVÁ10046956468CZECH REPUBLICSilniceženy mastersSuperior Velsbike Team
Kamila KOLÁČKOVÁ10046969202CZECH REPUBLICSilniceženy eliteCK ORLÍK ORLOVÁ
Iveta HÁJKOVÁ10047027200CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielKCR ROUDNICE N. L.
Vendula NAVRÁTILOVÁ10007654088CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteGHOST Team
Marie KANTOROVÁ10047051448CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Lucie HOCHMANN10006602246CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Hana JEŽKOVÁ10006828578CZECH REPUBLICSilniceženy eliteGT OPPORTUNITY BRNO
Petra KRTIČKOVÁ10011933004CZECH REPUBLICSilniceženy mastersHSK cycling team
Tereza KOSÍKOVÁ10047139960CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy EliteTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Michaela BERÁKOVÁ10010646338CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteFOXHOLESHOP.cz
Michaela LUŇÁČKOVÁ10047174013CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielCK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594CZECH REPUBLICDráhaženy eliteASO DUKLA BRNO
Kamila ŠTĚRBOVÁ10047201800CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Zoe LEGRO10047202103CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Dina KARÁSKOVÁ10047203517CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Kateřina HAVLÍČKOVÁ10047204325CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Helena BARTOŠÍKOVÁ10047205335CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTJ Stavební stroje Němčice
Martina KOUŘILOVÁ10047205234CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ Stavební stroje Němčice
Kateřina VOSIČKOVÁ10047205133CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Lenka JANOVSKÁ10047205537CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Anna PODSKALSKÁ10011016453CZECH REPUBLICHorská kolaRozhodčí národní CKOVO PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyTEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769CZECH REPUBLICSilnicejuniorkyTEAM DUKLA PRAHA
Daniela TRČKOVÁ10010778195CZECH REPUBLICSilniceženy eliteRESTORE CYCLING
Johana KOLAŠÍNOVÁ10009263177CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteSUPERIOR RIDERS
Natálie VALUCHOVÁ10015286372CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteCAT Trenčín
Kateřina ANTOŠOVÁ10009557413CZECH REPUBLICSilniceHDCČERNÍ KONĚ
Jana TESAŘOVÁ10023561684CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteEthic Sport cycling team
Veronika MERTOVÁ10047242519CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 2.třída BMXBMX Pardubice
Iva BENEŠOVÁ10047244135CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCYKLISTICKÝ KLUB LANŠKROUN o.s
Kamila JANŮ10023478327CZECH REPUBLICCyklokrosženy eliteČEZ Cyklo Team Tábor
Adéla SPUDILOVÁ10047253229CZECH REPUBLICSilnicejuniorkySP KOLO LOAP SPECIALIZED
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845CZECH REPUBLICDráhajuniorkyTEAM DUKLA PRAHA
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008CZECH REPUBLICCyklokrosženy eliteAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764CZECH REPUBLICSilniceženy eliteTJ FAVORIT BRNO
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Aneta NOVOTNÁ10047257471CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyADASTRA Cycling Team
Zuzana KADLECOVÁ10047257673CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyADASTRA Cycling Team
Veronika MIŠOŇOVÁ10047257774CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyADASTRA Cycling Team
Jaroslava VRÁBLOVÁ10047258178CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaCK ORLÍK ORLOVÁ
Nela VOGLOVÁ10047258885CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Anežka ZEMÁNKOVÁ10047259289CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Natálie LINDAUEROVÁ10047259390CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Zuzana ŠAFÁŘOVÁ10047264343CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteROUVY Specialized
Vlasta HÁJKOVÁ10047265252CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officielBMX & 4X TEAM BRNO
Iva KOLLNEROVÁ10047270508CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officielBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Milena CESNAKOVÁ10010663112CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteMaloja - Rocky Mountain Team
Dominika RUPOVÁ10047274144CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyFORCE TEAM JESENÍK
Adéla JANČÍKOVÁ10047274649CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíSportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Anna SMUTNÁ10047276669CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyDRAHANSKÝ SPORT
Stránka: 12...84858687888990...101102Počet na stránku: 50100Stránka 87 z 102, celkem 5061 záznamů