Řazení: Země | |||||
---|---|---|---|---|---|
Jméno a příjmení | UCI ID | Země | Disciplína | Kategorie | Oddíl |
Čestmír KALAŠ | 10046941819 | CZECH REPUBLIC | Cyklokros | Funkcionář-officiel | ČEZ Cyklo Team Tábor |
Michal VOLF | 10048211711 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | CK SLAVOJ TEREZÍN |
Jan KREJČÍ | 10012839952 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ |
Filip Rolland ZATLOUKAL | 10047967894 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | |
Jan VASTL | 10007995410 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | elite | N1 TEAM |
Petr KLABOUCH | 10048005785 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | |
Michal KOHOUT | 10009502748 | CZECH REPUBLIC | Dráha | elite | |
Jiří LANDT | 10015165528 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ |
Pavel LANDT | 10046444792 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | Rozhodčí sálová cyklistika | T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ |
Jiří ONDLEVEC | 10047993156 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | Rozhodčí sálová cyklistika | T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ |
Ludvík PÍSEK | 10015165427 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | TJ FAVORIT BRNO |
Martin STRUHAŘ | 10012840053 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ |
Miloslav URBANEC | 10047612735 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ |
Vojtěch KMÍNEK | 10048006694 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | Club ciclista Padronés |
Zdeněk JÍLEK | 10008723819 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | LAWI Stars - GIANT |
Tadeáš KŘÍŽ | 10048173921 | CZECH REPUBLIC | Trial | ELITE 20" | AVZO KYJOV |
Václav ZELENKA | 10047648000 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters E | SK CYKLOSPORT KERN |
Vlastimil HYNČICA | 10003774189 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters B | TOP ON TRAIL DH TEAM |
Ladislav MACEK | 10047682857 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | TJ FAVORIT BRNO |
Miroslav BERGER | 10047622637 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | TJ FAVORIT BRNO |
Stanislav BAMBULA | 10000809932 | CZECH REPUBLIC | Cyklokros | personál-trenér II. | ČEZ Cyklo Team Tábor |
Jiří STRNAD | 10046307780 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters D | KCL KOOPERATIVA - Svijany |
Dominik PRUDEK | 10010777185 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | elite | Pierre Baguette cycling development |
Adam HOFMEISTER | 10048179880 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | |
Jiří KEISLER | 10014147937 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | elite | |
Ondřej PŠENIČKA | 10047650929 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters C | CK LOVOSICE |
Oldřich ROKYTA | 10047813506 | CZECH REPUBLIC | Silnice | CYKLISTIKA PRO VŠECHNY | CK ENERGETIK CHVALETICE |
Milan KREMLA | 10047813405 | CZECH REPUBLIC | Silnice | CYKLISTIKA PRO VŠECHNY | CK ENERGETIK CHVALETICE |
Václav TRSEK | 10047580403 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters E | Kbely cycling team |
Miloslav HOLLÓSI | 10046862906 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | personál sportovní ředitel | LAWI junior team |
Karel OBALIL | 10048114408 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-trenér II. | K.C. VPŘED PRAHA |
Stanislav SEHNAL | 10007710571 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | elite | KELLYS FACTORY TEAM |
Adam ŤOUPALÍK | 10008624593 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | TDT-Unibet CT |
Jakub ŘÍMAN | 10023478933 | CZECH REPUBLIC | Cyklokros | elite | Pierre Baguette cycling |
Jiří LINHART | 10003884125 | CZECH REPUBLIC | Bikros | Funkcionář-officiel | BIKE TEAM UNIČOV z.s. |
Zdeněk JANDA | 10046859468 | CZECH REPUBLIC | Silnice | Rozhodčí nad 65 let | ČSC Praha |
Jan HÁJEK | 10047164717 | CZECH REPUBLIC | Silnice | Funkcionář-officiel | RBB INVEST JINDŘ. HRADEC |
Daniel HORÁK | 10003762671 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters C | dhCYCLING Team |
Pavel BURÁŇ | 10001347169 | CZECH REPUBLIC | Dráha | personál-trenér I. | TJ DUKLA BRNO |
Miloslav ŠUSTR | 10047639815 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters E | RICOHIMPROMAT TÁBOR z.s. |
Martin BENEŠ | 10048208879 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | |
David PAGÁČ | 10046312632 | CZECH REPUBLIC | Dráha | U23 | |
Jakub FRKAL | 10008708863 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | |
Filip SKOČOVSKÝ | 10046394575 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | CYKLO ATOM |
Ondřej KYDLÍČEK | 10012979388 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | TJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ |
Tomáš SLAVÍK | 10004177549 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | elite | RSP - racing team |
Břetislav KOTULÁN | 10047679625 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | TJ FAVORIT BRNO |
Miroslav PEČENKA | 10047845434 | CZECH REPUBLIC | Silnice | Rozhodčí národní B | TRISPORT RAPID |
Silvestr MATAS | 10047750252 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál sportovní ředitel | CK FESO PETŘVALD |
Michal RICHTR | 10048092378 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | SÁLOVÁ CYKLISTIKA SVITÁVKA, z.s. |
Radek STRNADEL | 10145572227 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | personál-trenér III. | KOLOKROUŽEK ZLÍN |
Marek SMÉKAL | 10046655162 | CZECH REPUBLIC | Bikros | M 17/24 | |
Antonín LANT | 10013583519 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | |
František MUDŘÍK | 10046443681 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | Rozhodčí sálová cyklistika | T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ |
Jindřich MUDŘÍK | 10046442570 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | Rozhodčí sálová cyklistika | T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ |
Ladislav NAVRÁTIL | 10046445705 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | Rozhodčí sálová cyklistika | T.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ |
Vladimír JELÍNEK | 10046697602 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters D | SK CYKLOSPORT KERN |
Oldřich DOLEŽAL | 10047525132 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters E | KCL KOOPERATIVA - Svijany |
Jaroslav KERN | 10047568174 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters D | SK CYKLOSPORT KERN |
Oldřich JEŘÁBEK | 10046666478 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | U23 | |
Marek JURÁK | 10046677289 | CZECH REPUBLIC | Bikros | M 17/24 | TUFÍR TEAM |
Štěpán HLADÍK | 10046681232 | CZECH REPUBLIC | Bikros | M 17/24 | |
Petr NOVOTNÝ | 10046692447 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters B | PHKOVO.cz |
Dalibor ROŽNÍK | 10047621526 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | TJ FAVORIT BRNO |
Luboš NĚMEC | 10047727115 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters B | Vokolek_Cycling_Team |
Jaroslav HRABÍK | 10047643552 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters B | TRISPORT RAPID |
Tomáš ROUS | 10046301114 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters D | CYKLOSERVEX |
Petr SULZBACHER | 10004213117 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters B | PÍTRS BIKES TEAM |
Roman BRANDÝS | 10047169767 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-mechanik | CYKLO TEAM KOLARNA |
Petr ŠŤASTNÝ | 10009024822 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters A | |
Radek MELŠA | 10046714675 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | elite | LOKOMOTIVA NYMBURK |
Jiří HINDR | 10008499810 | CZECH REPUBLIC | Silnice | HDC T1 | SPASTIC HANDICAP |
Petr LECHNER | 10002722347 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters B | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
Luboš JEŘÁBEK | 10046858559 | CZECH REPUBLIC | Silnice | Rozhodčí národní C | Cyklisti Slavia Děčín |
Karel ŠVEC | 10047810775 | CZECH REPUBLIC | Silnice | Funkcionář-officiel | GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS |
Václav KOPECKÝ | 10047687406 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters E | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s. |
Josef KRCH | 10046921308 | CZECH REPUBLIC | Cyklokros | Funkcionář-officiel | ČEZ Cyklo Team Tábor |
Martin ŠEBEK | 10014341230 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | TJ MILO OLOMOUC odd.sál.cykl. |
Pavel BITTNER | 10046718517 | CZECH REPUBLIC | Silnice | U23 | Team dsm-firmenich PostNL |
Martin JANČÍK | 10046719830 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | U23 | |
Pavel MACHANEC | 10046726294 | CZECH REPUBLIC | Bikros | M 17/24 | |
Karel ARLT | 10023478731 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | |
Zdeněk FOUS | 10046857650 | CZECH REPUBLIC | Silnice | Rozhodčí národní B | ČSC Praha |
Tomáš TRUNSCHKA | 10001514695 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters B | KL SPORT MOST |
Pavel LINET | 10002128324 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters B | KL SPORT MOST |
Martin BERÁK | 10046293333 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters C | FOXHOLESHOP.cz |
Jiří ZEMAN | 10047190985 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | LOKOMOTIVA LIBEREC |
Petr LIŠKA | 10047835936 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | TRISPORT RAPID |
Jan FRIEDE | 10046734782 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-mechanik | BORA - hansgrohe |
Lukáš KUNT | 10009335222 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | |
Vojtěch STANĚK | 10046750647 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-masér | |
Petr PŘIKRYL | 10047507348 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | SK PRIMA NEZAMYSLICE z.s. |
Ondřej PŘIKRYL | 10047361343 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | SK PRIMA NEZAMYSLICE z.s. |
Vojtěch BERAN | 10003007889 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters B | ALLTRAINING.CZ |
Tomáš ČER | 10047750757 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs |
Roman ORAL | 10046754687 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | TJ SPARTAK PŘEROV |
Přemek TEJCHMAN | 10005589103 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | elite | N1 TEAM |
Jakub DUŘT | 10046812483 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-mechanik | |
Roman PAPRSTKA | 10046834513 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | personál-mechanik | |
Radoslav FABIÁN | 10008499204 | CZECH REPUBLIC | Silnice | HDC | ČERNÍ KONĚ |
Stránka: 1234567...8990Počet na stránku: 50100Stránka 4 z 90, celkem 8932 záznamů |