Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Berenika DRHOVÁ10060080770CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíLYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Natálie KŘÍŽOVÁ10009219226CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Anna KAŠPAROVÁ10060092187CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíKROSS Bike Ranch team
Kristina KOSCOVÁ10014094989SLOVAKIAHorská kolaženy mastersTS BOHEMIA BIKE TEAM
Anna SLANCOVÁ10060162919CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteZPcyklo PROOFY Corratec team
Zdena HUSIČKOVÁ10060656811CZECH REPUBLICSilniceženy eliteCK ORLÍK ORLOVÁ
Andrea LANGOVÁ10060761891CZECH REPUBLICSilnicežákyně staršíAPACHE LOKO TRUTNOV
Jana LELKOVÁ10060762093CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaAPACHE LOKO TRUTNOV
Klára ZADÁKOVÁ10060809179CZECH REPUBLICSilniceženy eliteSportRaces Isaac Team
Bronislava WITTNEROVÁ10047205941CZECH REPUBLICCyklokrosženy mastersShort Bike Academy Opletal
Iva KOVAŘÍKOVÁ10061932258CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíBICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
Kateřina MERTENOVÁ10062020467CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteOPLT CYCLING
Eliška PETERKOVÁ10062041887CZECH REPUBLICSilnicežákyně staršíMTB SPARTAK VRCHLABÍ
Kristyna HAVLÍČKOVÁ10062478084CZECH REPUBLICBikrosG 13BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Milena VODEHNALOVÁ10062666529CZECH REPUBLICHorská kolaženy mastersBITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
Helena KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ10062799804CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteLAWI Sport Team
Šárka FULKOVÁ10063023207CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyREDPOINT TEAM
Lucie BURGERMEISTEROVÁ10063273484CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Anežka BAŽANTOVÁ10063273686CZECH REPUBLICSilnicedo 10 letTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Klára ŠAFAŘÍKOVÁ10004548472CZECH REPUBLICSilnicejuniorkyGS cyklo team Jistebnice
Karolína NEUGEBAUEROVÁ10064298149CZECH REPUBLICHorská kolažákyně staršíSPORTOVNÍ KURZY.CZ
Markéta GIERGIELOVÁ10047445411CZECH REPUBLICSilniceženy eliteSKIBIKECENTRUM.CZ team
Lenka SENTIVANOVÁ10064800529CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorTTV SPORT GROUP
Eva ŘEHÁKOVÁ10064837915CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorTTV SPORT GROUP
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035CZECH REPUBLICSilniceženy eliteSportRaces Isaac Team
Monika TUČKOVÁ10065290478CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteSKIBIKECENTRUM.CZ team
Vendula KACALKOVÁ10065348072CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkySKP DUHA Lanškroun
Monika JANÍKOVÁ10065800538CZECH REPUBLICSilnicedo 10 letKOVO PRAHA
Martina JEŘÁBKOVÁ10065801245CZECH REPUBLICCyklokrosžákyně mladšíSP KOLO LOAP SPECIALIZED
Vendula STRAKATÁ10066429119CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíDUKLA PRAHA
Lucie GROHOVÁ10066586036CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíAUTHOR TEAM STUPNO
Barbora RAJNOCHOVÁ10066696675CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíIVAR CS - AUTHOR TEAM
Barbora OUHRABKOVÁ10071301852CZECH REPUBLICHorská kolado 10 letKROSS Bike Ranch team
Barbora TRUHLÁŘOVÁ10071302054CZECH REPUBLICHorská kolado 10 letKROSS Bike Ranch team
Beata HERMANOVÁ10072551031CZECH REPUBLICSilnicežákyně mladšíSPORTCOMPLEX BŘECLAV
Lina KARÁSKOVÁ10072560428CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Eliška DRNOVSKÁ10072560529CZECH REPUBLICSálová cyklistikado 10 letTJ Stavební stroje Němčice
Tereza KYPASTOVÁ10072560630CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Melissa VAN NECK10013443069CZECH REPUBLICDráhaženy eliteBEPINK
Anna MENDLOVÁ10073774241CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Martina KOMÍNKOVÁ10073904583CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatelTEAM DUKLA PRAHA
Ema VIGHOVÁ10074862358CZECH REPUBLICSálová cyklistikado 10 letTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Sarah MBAYE10049699447CZECH REPUBLICSálová cyklistikado 10 letTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Julie KOCÍKOVÁ10074864681CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Alžběta VALTOVÁ10074865994CZECH REPUBLICSálová cyklistikado 10 letTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Anežka HEJDUKOVÁ10074866200CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Mirka HEJDUKOVÁ10074866705CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Natálie ZÁRYBNICKÁ10074868018CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Nikola ZÁRYBNICKÁ10074868826CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Aneta MACHULKOVÁ10074870644CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Stránka: 12...76777879808182...8586Počet na stránku: 50100Stránka 79 z 86, celkem 4264 záznamů