Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Disciplína
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Marek PAJMA CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Alfréd KOZA10047372356CZECH REPUBLICBikrosB 13BIKROSCLUB ŘEPY
Karel KONRÁD10093454733CZECH REPUBLICBikrosB 9B4 TEAM
Ondřej PLAČEK10093342878CZECH REPUBLICBikrosCRUISER 
Jakub SCHMID10094380576CZECH REPUBLICBikrosB 7BMX NIŽBOR
Michal RUDOLF10047377006CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Alex MÁCHA10047377208CZECH REPUBLICBikrosB 15BIKROSCLUB ŘEPY
Antonín KOPEČNÝ10047377410CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Jakub DLOUHÝ10047377612CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKROSCLUB ŘEPY
Adam SEDLÁČEK10047377915CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Daniel POKORNÝ10047378016CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Adam HERMANN10047379329CZECH REPUBLICBikrosB 12TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Pavel EDL10047379430CZECH REPUBLICBikrosB 14TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Petr EDL10054442545CZECH REPUBLICBikrosM 17/24TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Vojtěch ŠÍPEK10047380541CZECH REPUBLICBikrosB 15TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Dominik DVOŘÁK10047386807CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Dominik FLAISIG10047386908CZECH REPUBLICBikrosB 12BMX & 4X TEAM BRNO
Šimon GURÁŠ10047397719CZECH REPUBLICBikrosB 12BMX TEAM HRANICE
Viktor WEBER10047397820CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Pavel ČERNÝ10004940112CZECH REPUBLICBikrosM 30+TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Marek CHVOJKA10047376194CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Jan KOUBA10047376396CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
David TICHÝ10047376804CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Ondřej HORÁK10093337424CZECH REPUBLICBikrosB 7ÚAMK BMX STUDÉNKA
Robin PETRUS10047379733CZECH REPUBLICBikrosB 13TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Nikola VULKÁN10047383369CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Matyáš KARBAN10093510913CZECH REPUBLICBikrosB 8BMX Team Vyškov
Jan KOŽUŠNÍK10047402365CZECH REPUBLICBikrosB 12Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Matěj KOZUBÍK10047402466CZECH REPUBLICBikrosB 16Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Robin PETEREK10047407520CZECH REPUBLICBikrosB 14ÚAMK BMX STUDÉNKA
Adam PETEREK10047407621CZECH REPUBLICBikrosB 9ÚAMK BMX STUDÉNKA
Radek KOŠÁREK10047407722CZECH REPUBLICBikrosCRUISERÚAMK BMX STUDÉNKA
Matěj ŠOUPAL10047408530CZECH REPUBLICBikrosB 16UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Michal BROŽÍK10094597818CZECH REPUBLICBikrosB 7TJ DOBŘANY
Štěpán HAVELKA10047411257CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX Team Vyškov
Jiří SUCHÁNEK10047413176CZECH REPUBLICBikrosB 12TJ FAVORIT BRNO
Daniel Jiljí ŽALMAN10047413277CZECH REPUBLICBikrosB 14TJ FAVORIT BRNO
Josef KUDLÁČEK10047413681CZECH REPUBLICBikrosELITE MENTJ FAVORIT BRNO
Dominik NAVRÁTIL10047417119CZECH REPUBLICBikrosB 13TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sebastián ŠÁCHA10047419240CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Tomáš UTINEK10047419341CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Tobiáš SVÁTEK10047419644CZECH REPUBLICBikrosB 9SC BMX Benátky nad Jizerou
Adam VARVAŽOVSKÝ10047419846CZECH REPUBLICBikrosB 13SC BMX Benátky nad Jizerou
Filip OREL10047424593CZECH REPUBLICBikrosB 14BMX Team Vyškov
Vojtěch DOBEŠ10047424900CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Oliver MILTNER10047425102CZECH REPUBLICBikrosB 12FALER BIKE team
Petr MILTNER10047425203CZECH REPUBLICBikrosCRUISERFALER BIKE team
David BALÁK10047426415CZECH REPUBLICBikrosB 13TJ FAVORIT BRNO
Matyáš KUKLA10047427324CZECH REPUBLICBikrosB 13SC BMX Benátky nad Jizerou
Antonín HADRAVA10047428132CZECH REPUBLICBikrosB 13BMX Pardubice
Tadeáš MATOUŠEK10047428435CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Viktor PODUŠKA10094382192CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX NIŽBOR
František SEIDL10047432475CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX Pardubice
Martin JANEČEK10095181232CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX Team Vyškov
Kryštof DOSTÁL10047435004CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Pavel FOLTÁN10047437630CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Lukáš MAREČEK10047438337CZECH REPUBLICBikrosB 9TUFÍR TEAM
Jakub HAUF10095232661CZECH REPUBLICBikrosB 7BMX KRUPKA
Radovan HLADÍK10051624693CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officielBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Matyáš BLASL10054147404CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX Pardubice
Dominik RÁLIŠ10083491419CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX Pardubice
Štěpán BACHORÍK10054300782CZECH REPUBLICBikrosB 13TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin SPURNÝ10054511455CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Richard ŽÁK10054538434CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Daren DVOŘÁK10054541363CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX Team Vyškov
Daniel KARÁSEK10047441872CZECH REPUBLICBikrosB 12Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Samuel SÝKORA10055407087CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Martin ŠEDIVÝ10055442655CZECH REPUBLICBikrosCYKLISTIKA PRO VŠECHNYBIKROSCLUB ŘEPY
Boris MORAVEC10055456092CZECH REPUBLICBikrosCYKLISTIKA PRO VŠECHNYBIKROSCLUB ŘEPY
Kryštof ŠIMSA10055474381CZECH REPUBLICBikrosB 8BIKROSCLUB ŘEPY
Boris MORAVEC10047442579CZECH REPUBLICBikrosB 8BIKROSCLUB ŘEPY
Patrik TOMAN10093080675CZECH REPUBLICBikrosB 10ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA
Kvido JIRAVA10056186020CZECH REPUBLICBikrosB 9TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Jan OLŠANÍK10045880273CZECH REPUBLICBikrosB 8TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Denis MAIXNER10097181250CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX & 4X TEAM BRNO
Alfréd VLČEK10097982411CZECH REPUBLICBikrosB 9SK ZŠ HOSTIVAŘ
Vojtěch PTÁČEK CZECH REPUBLICBikrosB 10SK ZŠ HOSTIVAŘ
Tadeáš KVÍTEK CZECH REPUBLICBikrosB 13SK ZŠ HOSTIVAŘ
Šimon LEBEDA CZECH REPUBLICBikrosB 8SK ZŠ HOSTIVAŘ
Lukáš LEMIEUX CZECH REPUBLICBikrosB 8SK ZŠ HOSTIVAŘ
Vojtěch KUBEŠ CZECH REPUBLICBikrosB 9SK ZŠ HOSTIVAŘ
Mikuláš NOVOTNÝ CZECH REPUBLICBikrosB 13SK ZŠ HOSTIVAŘ
David ŠKÁRA10000850752CZECH REPUBLICBikrosM 17/24TUFÍR TEAM
Matěj PROCHÁZKA10058328003CZECH REPUBLICBikrosB 12TUFÍR TEAM
Jan STRÝČEK10055758210CZECH REPUBLICBikrosB 10TUFÍR TEAM
Jan ŠIMEK10001222887CZECH REPUBLICBikrosB 16TUFÍR TEAM
Pavel TRUBAČ10046400235CZECH REPUBLICBikrosB 11LAGUNA CYCLES TEAM
Petr VYŠOHLÍD10044365457CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Max VESELÝ10047442074CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Lukáš SCHWING10047453188CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Josef PROCHÁZKA10047330324CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKROSCLUB ŘEPY
Matyáš VRKOČ10047454707CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKROSCLUB ŘEPY
Lukáš RAMPOUCH10047454808CZECH REPUBLICBikrosB 7SC BMX Benátky nad Jizerou
Jiří ORINIČ10047458545CZECH REPUBLICBikrosB 8SK ZŠ HOSTIVAŘ
Štěpán GOTTVALD10058444706CZECH REPUBLICBikrosB 15BMX Team Vyškov
Tomáš OTEVŘEL10058445009CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Team Vyškov
Michal SAMEK10058614757CZECH REPUBLICBikrosB 14TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Tobiáš BYRTUS10101919496CZECH REPUBLICBikrosB 8TJ BMX TŘINEC
Eliáš WALICA10101919500CZECH REPUBLICBikrosB 6TJ BMX TŘINEC
Marek WALICA10101919601CZECH REPUBLICBikrosB 9TJ BMX TŘINEC
Stránka: 1234567...5051Počet na stránku: 50100Stránka 4 z 51, celkem 5020 záznamů