Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Oddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Jaroslav KLIKA10047568578CZECH REPUBLICSilnicemasters E 
Miroslav ČERNOHLÁVEK10047708220CZECH REPUBLICDráhapersonál-trenér I. 
Miroslav LEDVINKA10048138959CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanik 
Jan KAŠPAR10047052155CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Lukáš HEINRICH10003190674CZECH REPUBLICSilniceelite 
Zdeněk VOBNÁŠIL10048127946CZECH REPUBLICSilnicemasters E 
Jan PITHART10002375268CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
František MENGER10048123296CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Stanislav KOZUBEK10001576030CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officiel 
Radim SOUSEDÍK10005996907CZECH REPUBLICBikrosM 30+ 
Martin WÜRZ10047525637CZECH REPUBLICSilnicemasters D 
Marek VODÁK10005996402CZECH REPUBLICBikrosM 30+ 
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatel 
Jan ŠTINDL10047750050CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třida 
Jiří DOHNAL10046859872CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní B 
Jan MORÁVEK10047894540CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officiel 
Vladimír BAŤA10047595052CZECH REPUBLICSilnicemasters E 
Jan FINSTERLE10047749343CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třida 
Pavel PADRNOS10001127911CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitel 
Dominik CHLUPÁČ10008965612CZECH REPUBLICSilniceelite 
Ladislav NETUŠIL10046668906CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Václav ŠEDLBAUER10048064288CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officiel 
Jiří OPAVSKÝ10047484615CZECH REPUBLICSilnicemasters E 
Marek HRADECKÝ10046667286CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Radek KRUMMER10005715001CZECH REPUBLICSilnicemasters A 
Vojtěch VOZNIČKA10015426418CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jonáš BŘEZINA10009745551CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
David URBAN10046348503CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 2.třída BMX 
Leoš BALÁK10048099654CZECH REPUBLICCyklokrosmasters D 
Jakub SCHIERL10016518070CZECH REPUBLICCyklokroselite 
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Erik VOTAVA10015874436CZECH REPUBLICCyklokroselite 
Roman LEHKÝ10008624694CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Ondřej PILC10048090257CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Miloš VRÁNA10046444287CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatel 
Jiří DOLEŽAL10007720170CZECH REPUBLICSilniceelite 
Jakub HANUS10082602453CZECH REPUBLICDráhaelite 
Hynek PALIČKA10046583929CZECH REPUBLICSilniceelite 
Radek ŠVARC10046338904CZECH REPUBLICSilnicemasters C 
Vojtěch MODLITBA10009892667CZECH REPUBLICSilniceelite 
Petr RYBÍN10046367802CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažer 
Milan ZÁLESKÝ10013453577CZECH REPUBLICSilniceelite 
Karel TYRPEKL10047918081CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Lukáš MITAS10012766796CZECH REPUBLICSilniceelite 
Dominik JANOŠ10046444893CZECH REPUBLICSilniceU23 
Vojtěch BŘEZNA10047919802CZECH REPUBLICCyklokrosU23 
Filip KUBÍN10008063411CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Milan RADA10048081870CZECH REPUBLICBikrosELITE MEN 
Stránka: 1234...185186Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 186, celkem 9280 záznamů