Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: KategorieJméno a příjmení
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Andrea BRABCOVÁ CZECH REPUBLICHorská kola 
Andrea FREUDLOVÁ10093320751CZECH REPUBLICHorská kola SK VELO PRAHA
Babeta SLUKOVÁ10095232257CZECH REPUBLICHorská kola SK VELO PRAHA
Barbora BOHUSLÁVKOVÁ CZECH REPUBLICHorská kola TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Barbora OUHRABKOVÁ10071301852CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Ellen LANDSMANOVÁ10081096226CZECH REPUBLICHorská kola CK BÍTOVSKÁ
Ester KLUGOVÁ10105465252CZECH REPUBLICHorská kola BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Eva BEDNAŘÍKOVÁ10098039496CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Julie KOZLOVÁ10098039803CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Karel KOTEK10093144737CZECH REPUBLICHorská kola ČISTÝ SPORT
Lisa KALINOVÁ10071302761CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Marek HOUFEK10098039702CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Markéta CIBULKOVÁ10098039500CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Markéta SCHIFFOVÁ10098040409CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Matyáš HRDINA10009305718CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Max MUCHA10094021474CZECH REPUBLICHorská kola Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Nela DRÁBKOVÁ10093144838CZECH REPUBLICHorská kola ČISTÝ SPORT
Tadeáš TICHÝ10094590845CZECH REPUBLICHorská kola CK Jihočeské naděje
Tereza ŠANDOVÁ10105623785CZECH REPUBLICHorská kola ČISTÝ SPORT
Václav VACEK10096639262CZECH REPUBLICHorská kola Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Vít VÁGNER10098039193CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Vojtěch BEDNAŘÍK10047430253CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Adam SEDLÁČEK10047377915CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Adam VALENTA10105523553CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Albert HOLOUŠ10083167780CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Daniel BOREČEK10104974794CZECH REPUBLICBikrosB 10TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel POKORNÝ10047378016CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
David ČERNÝ10047359020CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
David ŠTUMR10105523250CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Dominik DVOŘÁK10047386807CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Filip ZÁCHVĚJ10091859586CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Jakub REITZ10097982108CZECH REPUBLICBikrosB 10SK ZŠ HOSTIVAŘ
Jan KOUBA10047376396CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Jan LYSEK10046607167CZECH REPUBLICBikrosB 10Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Jan STRÝČEK10055758210CZECH REPUBLICBikrosB 10TUFÍR TEAM
Jonáš ZELENKA10047311530CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Kryštof DOSTÁL10047435004CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Kryštof LISZOK10079011938CZECH REPUBLICBikrosB 10SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Kryštof PRUDIL10054301085CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Lukáš SCHWING10047453188CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Marek ČECHOVSKÝ10105462929CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Matěj PAVKA10047356491CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX KRUPKA
Matěj PLACHÝ10106036643CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX KRUPKA
Matěj SOKOL10047284147CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Matyáš BUZEK10047360737CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX KRUPKA
Matyáš ORAVEC10055874711CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Matyáš ŠTĚPÁNEK10077919272CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Matyáš VANČO10047379228SLOVAKIABikrosB 10 
Max JELÍNEK10092871824CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Michal ČERNÝ10047807543CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Michal RUDOLF10047377006CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Ondřej HENDRYCH10059943051CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Ondřej KŘIŽOVIČ10047397921CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Ondřej LUX10004856044CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Ondřej PIŠNA10092617705CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Ondřej ŘEHOŘ10104245375CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Ondřej SALAJ10091818766CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Patrik TOMAN10093080675CZECH REPUBLICBikrosB 10ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA
Pavel FOLTÁN10047437630CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Petr KOTVAS10047359323CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Petr SOUBUSTA10047352249CZECH REPUBLICBikrosB 10CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Petr TONCAR10047428637CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX NIŽBOR
Petr TROJAN10091818261CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Radim BOČEK10047346488CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Rayen ABASSI10092956700CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Richard KNEŘ10091789767CZECH REPUBLICBikrosB 10FALER BIKE team
Richard ŽÁK10054538434CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Robin ŽÁRA10070149370CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Šimon JANEŠ10047362959CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Štěpán FRÉMUND10091810480CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Tadeáš MATOUŠEK10047428435CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Tobias TRUNDA10059737331CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX TEAM HRANICE
Tomáš OTEVŘEL10058445009CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Team Vyškov
Václav KLEPSA10104245476CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Václav VÍCHA10079014665CZECH REPUBLICBikrosB 10SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Vojtěch KUČERA10096103944CZECH REPUBLICBikrosB 10LAGUNA CYCLES TEAM
Vojtěch PTÁČEK CZECH REPUBLICBikrosB 10SK ZŠ HOSTIVAŘ
Vojtěch REKL10078218861CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Adam ADÁMEK10047326482CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Adam KOVAŘÍK10047387110CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Bedřich JANÍČEK10093566483CZECH REPUBLICBikrosB 11UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Daniel KŘÍŽ10047367205CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ FAVORIT BRNO
Daniel ZEMÁNEK10047346286CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ FAVORIT BRNO
David JARNOT10079011231CZECH REPUBLICBikrosB 11 
David KARBAN10012895930CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Dominik DAŤKO10092447650CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Dominik PETRUS10046149146CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Filip FRANKO10093566584CZECH REPUBLICBikrosB 11UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Filip GOLD10036433079CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX Team Vyškov
Jakub KRATOCHVÍL10047339721CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Jan VOTOČEK10047334869CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Jaroslav ŠIMŮNEK10063120409CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Karel KLEMENT10047252522CZECH REPUBLICBikrosB 11SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Lukáš LASOTA10061954385CZECH REPUBLICBikrosB 11Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Marek CHVOJKA10047376194CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Marek ŠVESTKA10106521239CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Martin SPURNÝ10054511455CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Matyáš KUBALA10091228480CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Max ČAPEK10047454202CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Max VESELÝ10047442074CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Stránka: 1234...5051Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 51, celkem 5020 záznamů