Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: KategorieJméno a příjmení
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Vojtěch BEDNAŘÍK10047430253CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Vít VÁGNER10098039193CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Václav VACEK10096639262CZECH REPUBLICHorská kola Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Tereza ŠANDOVÁ10105623785CZECH REPUBLICHorská kola ČISTÝ SPORT
Tadeáš TICHÝ10094590845CZECH REPUBLICHorská kola CK Jihočeské naděje
Nela DRÁBKOVÁ10093144838CZECH REPUBLICHorská kola ČISTÝ SPORT
Max MUCHA10094021474CZECH REPUBLICHorská kola Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Matyáš HRDINA10009305718CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Markéta SCHIFFOVÁ10098040409CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Markéta CIBULKOVÁ10098039500CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Marek HOUFEK10098039702CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Lisa KALINOVÁ10071302761CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Karel KOTEK10093144737CZECH REPUBLICHorská kola ČISTÝ SPORT
Julie KOZLOVÁ10098039803CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Eva BEDNAŘÍKOVÁ10098039496CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Ester KLUGOVÁ10105465252CZECH REPUBLICHorská kola BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Ellen LANDSMANOVÁ10081096226CZECH REPUBLICHorská kola CK BÍTOVSKÁ
Barbora OUHRABKOVÁ10071301852CZECH REPUBLICHorská kola KROSS Bike Ranch team
Barbora BOHUSLÁVKOVÁ CZECH REPUBLICHorská kola TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Babeta SLUKOVÁ10095232257CZECH REPUBLICHorská kola SK VELO PRAHA
Andrea FREUDLOVÁ10093320751CZECH REPUBLICHorská kola SK VELO PRAHA
Andrea BRABCOVÁ CZECH REPUBLICHorská kola 
Vojtěch REKL10078218861CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Vojtěch PTÁČEK CZECH REPUBLICBikrosB 10SK ZŠ HOSTIVAŘ
Vojtěch KUČERA10096103944CZECH REPUBLICBikrosB 10LAGUNA CYCLES TEAM
Václav VÍCHA10079014665CZECH REPUBLICBikrosB 10SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Václav KLEPSA10104245476CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Tomáš OTEVŘEL10058445009CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Team Vyškov
Tobias TRUNDA10059737331CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX TEAM HRANICE
Tadeáš MATOUŠEK10047428435CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Štěpán FRÉMUND10091810480CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Šimon KOHN10106726656CZECH REPUBLICBikrosB 10CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Šimon JANEŠ10047362959CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Robin ŽÁRA10070149370CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Richard ŽÁK10054538434CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Richard KNEŘ10091789767CZECH REPUBLICBikrosB 10FALER BIKE team
Rayen ABASSI10092956700CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Radim BOČEK10047346488CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Petr TROJAN10091818261CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Petr TONCAR10047428637CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX NIŽBOR
Petr SOUBUSTA10047352249CZECH REPUBLICBikrosB 10CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Petr KOTVAS10047359323CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Pavel FOLTÁN10047437630CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Patrik TOMAN10093080675CZECH REPUBLICBikrosB 10ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA
Ondřej SALAJ10091818766CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Ondřej ŘEHOŘ10104245375CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Ondřej PIŠNA10092617705CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Ondřej LUX10004856044CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Ondřej KŘIŽOVIČ10047397921CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Ondřej HENDRYCH10059943051CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Michal RUDOLF10047377006CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Michal ČERNÝ10047807543CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Max JELÍNEK10092871824CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Matyáš VANČO10047379228SLOVAKIABikrosB 10 
Matyáš ŠTĚPÁNEK10077919272CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Matyáš ORAVEC10055874711CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Matyáš BUZEK10047360737CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX KRUPKA
Matěj SOKOL10047284147CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Matěj PLACHÝ10106036643CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX KRUPKA
Matěj PAVKA10047356491CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX KRUPKA
Marek ČECHOVSKÝ10105462929CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ FAVORIT BRNO
Lukáš SCHWING10047453188CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Kryštof PRUDIL10054301085CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Kryštof LISZOK10079011938CZECH REPUBLICBikrosB 10SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Kryštof DOSTÁL10047435004CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Jonáš ZELENKA10047311530CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Jindřich STŘÍBRNÝ CZECH REPUBLICBikrosB 10CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Jan STRÝČEK10055758210CZECH REPUBLICBikrosB 10TUFÍR TEAM
Jan LYSEK10046607167CZECH REPUBLICBikrosB 10Bikros klub Jeseník - ÚAMK
Jan KOUBA10047376396CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Jakub REITZ10097982108CZECH REPUBLICBikrosB 10SK ZŠ HOSTIVAŘ
Filip ZÁCHVĚJ10091859586CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Dominik DVOŘÁK10047386807CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
David ŠTUMR10105523250CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
David ČERNÝ10047359020CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Daniel POKORNÝ10047378016CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Daniel BOREČEK10104974794CZECH REPUBLICBikrosB 10TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Albert HOLOUŠ10083167780CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Adam VALENTA10105523553CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX Pardubice
Adam SEDLÁČEK10047377915CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Vojtěch OPRAVIL10047342549CZECH REPUBLICBikrosB 11UTOPIA BIKES ZÁBŘEH
Vojtěch MIKO10047282733CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Vojtěch LINTYMER10071393495CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Vojtěch HOMOLA10106787684CZECH REPUBLICBikrosB 11ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA
Vojtěch BEČKA10047326280CZECH REPUBLICBikrosB 11ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA
Vít ČERNÝ10104244769CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Viktor WEBER10047397820CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Viktor PODUŠKA10094382192CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX NIŽBOR
Václav NAJSER10047350532CZECH REPUBLICBikrosB 11SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Václav KUBR10059942344CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Tomáš UTINEK10047419341CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Tobias BLEIER10047253633CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Tadeáš JÉGL10078253924CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Štěpán VLK10047331435CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Štěpán HLADÍK10080541306CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX Pardubice
Šimon SVÁTEK10047286571CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Šimon PEKAŘ10047295867CZECH REPUBLICBikrosB 11B4 TEAM
Sebastián ŠÁCHA10047419240CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Samuel SÝKORA10055407087CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Petr VYŠOHLÍD10044365457CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Stránka: 1234...5253Počet na stránku: 50100Stránka 1 z 53, celkem 5207 záznamů