Řazení: ZeměJméno a příjmení | |||||
---|---|---|---|---|---|
Jméno a příjmení | UCI ID | Země | Disciplína | Kategorie | Oddíl |
Agáta PUNKERTOVÁ | 10103667015 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | žákyně starší | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
Alan BANÍK | 10092686716 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters A | CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs |
Alan HOVORKA | 10140784265 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | personál-trenér III. | |
Alan PĚTIOKÝ | 10080008917 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 13 | BMX Pardubice |
Alan SVOBODA | 10047232516 | CZECH REPUBLIC | Bikros | JUNIOR MEN | TJ FAVORIT BRNO |
Alan VANĚK | 10062248116 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters C | CYKLO ATOM |
Albert BLAŽEK | 10092892537 | CZECH REPUBLIC | Silnice | kadeti | Team Forman Energetic |
Albert DUS | 10047316479 | CZECH REPUBLIC | Silnice | elite | |
Albert FIŠER | 10095238927 | CZECH REPUBLIC | Silnice | kadeti | TJ LOKOMOTIVA BEROUN |
Albert HOLOUŠ | 10083167780 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 14 | |
Albert KOHOUTEK | 10106194065 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 9 | SC BMX Benátky nad Jizerou |
Albert KUPKA | 10146309528 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 8 | BIKROSCLUB ŘEPY |
Albert MALÝ | 10103670752 | CZECH REPUBLIC | Člen | Členský průkaz | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
Albert MĚCHURA | 10098038991 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | kadeti | MERIDA BIKE RANCH TEAM |
Albert NERUDA | 10116802027 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | žáci starší | |
Albert RAUSCHERT | 10097359587 | CZECH REPUBLIC | Silnice | junioři | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
Albert SAMEK | 10150866104 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 10 | TJ SLOVAN BOHNICE-BMX |
Albert SOLAŘ | 10047249589 | CZECH REPUBLIC | Silnice | U23 | |
Albert ŠTULC | 10104245072 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 12 | TJ SLOVAN BOHNICE-BMX |
Albert VLČEK | 10047504621 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 16 | BIKROSCLUB ŘEPY |
Albert VOLF | 10055861674 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | junioři | |
Albert VOLF | 10106072615 | CZECH REPUBLIC | Silnice | žáci starší | VELO AKADEMIE KLADNO |
Albert ZAŇKA | 10151953514 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | kadeti | ČERNOCHOVA BAJKOVÁ ŠKOLA |
Albert Jiří KLODA | 10138184564 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 13 | TJ BMX TŘINEC |
Alberto Carlo MONTI | 10128808708 | CZECH REPUBLIC | Silnice | U23 | UCC |
Alena BARTŮŇKOVÁ | 10048164120 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | Rozhodčí sálová cyklistika | TJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s. |
Alena ČANI | 10090730750 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | žákyně sálová | TJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s. |
Alena FLOROVÁ | 10046594538 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | ženy Elite | TJ Stavební stroje Němčice |
Alena FOUKALOVÁ | 10080544235 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-trenér III. | CK BÍTOVSKÁ |
Alena HÁBLOVÁ | 10096231660 | CZECH REPUBLIC | Silnice | ženy elite | |
Alena JANOUŠKOVÁ | 10145163918 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-řidič | RBB INVEST JINDŘ. HRADEC |
Alena MIKŠOVSKÁ | 10046637277 | CZECH REPUBLIC | Silnice | ženy masters nad 60 let | CSK MARKUS, spolek |
Alena MLYNÁŘOVÁ | 10006249208 | CZECH REPUBLIC | Cyklokros | ženy masters | ACS DRAK VRBNO |
Alena PŘENOSILOVÁ | 10151729606 | CZECH REPUBLIC | Silnice | ženy masters | SportRaces Cycling Team |
Alena SROGOŇOVÁ | 10053205793 | CZECH REPUBLIC | Silnice | ženy elite | PROFI SPORT CHEB |
Alena ŠROTKOVÁ | 10107080708 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | ženy elite | CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs |
Alena URBANOVÁ | 10125541828 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | ženy elite | GHOST Team |
Aleš BARÁK | 10008790002 | CZECH REPUBLIC | Bikros | CRUISER | SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX |
Aleš BARON | 10106626929 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 13 | B4 TEAM |
Aleš BLAŽEK | 10048061864 | CZECH REPUBLIC | Silnice | junioři | BIKE TEAM STUPNO |
Aleš BURGER | 10141616546 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-organizátor | Czech Cycling Tour |
Aleš ČECH | 10081884249 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-mechanik | HEAD PRO TEAM OPAVA |
Aleš CHROBOK | 10139047460 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters C | Carla.kupkolo.cz |
Aleš DEDEK | 10046508450 | CZECH REPUBLIC | Dráha | personál-trenér III. | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
Aleš ERLER | 10104419874 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters B | KL SPORT MOST |
Aleš HANDZEL | 10094843651 | CZECH REPUBLIC | Bikros | M 30+ | |
Aleš HLAVÁČ | 10105469393 | CZECH REPUBLIC | Bikros | CRUISER | BIKE TEAM UNIČOV z.s. |
Aleš HONZÁK | 10091266775 | CZECH REPUBLIC | Bikros | personál-organizátor | |
Aleš HRDLIČKA | 10047371245 | CZECH REPUBLIC | Silnice | U23 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
Aleš ICHA | 10092750269 | CZECH REPUBLIC | Silnice | junioři | TEAM DUKLA PRAHA |
Aleš ICHA | 10091953051 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-trenér III. | DUKLA PRAHA |
Aleš JEŽEK | 10084011175 | CZECH REPUBLIC | Silnice | junioři | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Aleš KAIPR | 10087523585 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | personál-mechanik | EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN |
Aleš KESTLER | 10003821174 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters B | YOGI RACING OSTRAVA |
Aleš KLEMENT | 10047409035 | CZECH REPUBLIC | Bikros | CRUISER | SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX |
Aleš KOBIERSKI | 10092687120 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters C | CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs |
Aleš KOMBEREC | 10047509671 | CZECH REPUBLIC | Cyklokros | masters B | HRADECKÝ SPINNING KLUB |
Aleš KŘÍSTEK | 10129209135 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters C | RF BIKES RACING |
Aleš KROUŽECKÝ | 10017617204 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters C | CYKLOTRENINK |
Aleš MARTINÁK | 10125308725 | CZECH REPUBLIC | Bikros | CRUISER | BMX Dracing Team |
Aleš MENTLÍK | 10047202911 | CZECH REPUBLIC | Bikros | personál-trenér II. | TJ SLOVAN BOHNICE-BMX |
Aleš MORAVEC | 10106666941 | CZECH REPUBLIC | Silnice | HDC B | ČSZPS |
Aleš MRŇKA | 10093510711 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | elite | TS BOHEMIA BIKE TEAM |
Aleš NĚMEČEK | 10129517515 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters A | VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE |
Aleš NEŠPOR | 10097408592 | CZECH REPUBLIC | Bikros | JUNIOR MEN | TJ FAVORIT BRNO |
Aleš NOVÁK | 10047447330 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | personál-trenér III. | PROFI SPORT CHEB |
Aleš PAPOUŠEK | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | personál-trenér III. | ||
Aleš PROCHÁZKA | 10116820114 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-trenér I. | |
Aleš PROCHÁZKA | 10106586008 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters C | REXONIX KOVO PRAHA |
Aleš PSOTA | 10001182471 | CZECH REPUBLIC | Bikros | Funkcionář-officiel | TJ SLOVAN BOHNICE-BMX |
Aleš ŘEHOŘ | 10005462191 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-trenér III. | Open Cycling Academy |
Aleš ŘEZÁČ | 10116311165 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | junioři | |
Aleš ROZEHNAL | 10106704226 | CZECH REPUBLIC | Silnice | junioři | |
Aleš STRNAD | 10046620810 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters A | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM |
Aleš TRACHTULEC | 10129661500 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-řidič | CK ORLÍK ORLOVÁ |
Aleš TRÁVNÍČEK | 10046456516 | CZECH REPUBLIC | Silnice | masters C | SK PETŘÍN PLZEŇ |
Aleš VANÍČEK | 10048135727 | CZECH REPUBLIC | Cyklokros | personál-řidič | ČEZ Cyklo Team Tábor |
Aleš ZAZVONIL | 10106836386 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | masters B | VELO AKADEMIE KLADNO |
Aleš ZEZULKA | 10093461504 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | junioři | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT |
Alex ANČINEC | 10081967307 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 12 | BIKROSCLUB ŘEPY |
Alex BÍLEK | 10128127179 | CZECH REPUBLIC | Silnice | kadeti | FORCE TEAM JESENÍK |
Alex CAHA | 10150502251 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 11 | TJ FAVORIT BRNO |
Alex HETTO | 10137663794 | CZECH REPUBLIC | Člen | Členský průkaz | ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem |
Alex KADLEČEK | 10138641070 | CZECH REPUBLIC | Člen | Členský průkaz | REXONIX KOVO PRAHA |
Alex KRAMOLIŠ | 10144743784 | CZECH REPUBLIC | Člen | Členský průkaz | Cyklokramo Suchdol nad Odrou |
Alex LORENC | 10115125947 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 11 | TJ FAVORIT BRNO |
Alex MÁCHA | 10047377208 | CZECH REPUBLIC | Bikros | ELITE MEN | BIKROSCLUB ŘEPY |
Alex MARHEFKA | 10082232136 | CZECH REPUBLIC | Silnice | kadeti | CK DACOM PHARMA KYJOV |
Alex MOLNÁR | 10106273786 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 10 | BMX Dracing Team |
Alex MUSIJENKO | 10106114445 | CZECH REPUBLIC | Silnice | U23 | PROFI SPORT CHEB |
Alex PERRY | 10106520936 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 9 | BIKROSCLUB ŘEPY |
Alex RAUSCHGOLD | 10104246688 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 16 | TJ SLOVAN BOHNICE-BMX |
Alex STELZER | 10047452582 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | muži sálová | TJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ |
Alex ŠTURMA | 10145931228 | CZECH REPUBLIC | Cyklokros | žáci starší | BRILON RACING TEAM MB |
Alexander DOMSKÝ | 10119753554 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 12 | Bikros Team Vyškov, z.s. |
Alexander Mercury TÓTH | 10136278920 | CZECH REPUBLIC | Sálová cyklistika | žáci sálová | |
Alexandr BOTOS | 10127453940 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 14 | SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX |
Alexandr ČECH | 10109398806 | CZECH REPUBLIC | Bikros | B 9 | CK BÍTOVSKÁ |
Alexandr KANIŠČEV | 10095668959 | CZECH REPUBLIC | Horská kola | kadeti | TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
Alexandr KLIMENT | 10129443955 | CZECH REPUBLIC | Silnice | personál-organizátor | Czech Cycling Tour |
Stránka: 1234567...8990Počet na stránku: 50100Stránka 4 z 90, celkem 8932 záznamů |