Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Disciplína
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Adam MORAVEC10046711645CZECH REPUBLICBikrosB 16BMX Pardubice
Jan SEIDL10046713160CZECH REPUBLICBikrosB 14BMX Pardubice
Tomáš VESECKÝ10046717608CZECH REPUBLICBikrosM 17/24SC BMX Benátky nad Jizerou
Vilém SOKOL10046725082CZECH REPUBLICBikrosB 14BMX Pardubice
Pavel MACHANEC10046726294CZECH REPUBLICBikrosM 17/24BMX TEAM HRANICE
Petr KOLLNER10046733671CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 1.třídaBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Radek MILNÍČEK10005103796CZECH REPUBLICBikrosELITE MENÚAMK BMX STUDÉNKA
Matěj BOHUSLÁVEK10009903983CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBIKROSCLUB ŘEPY
Theodor ŠVARC10046910493CZECH REPUBLICBikrosM 17/24BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Jan HUBENÝ10007189906CZECH REPUBLICBikrosELITE MENOK TEAM
Dušan HŮLKA10046981225CZECH REPUBLICBikrosELITE MENTUFÍR TEAM
Jiří VESELÝ10010825988CZECH REPUBLICBikrosELITE MENDURATEC team Mar. Lázně
Michal KŘIŠTOF10046960007CZECH REPUBLICBikrosM 17/24BMX TEAM HRANICE
David PEŠEK10046967481CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBMX Pardubice
Jaroslav FEJFAR10046986780CZECH REPUBLICBikrosCYKLISTIKA PRO VŠECHNYTJ DOBŘANY
Marek KUDR10046982134CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBikros klub Jeseník - ÚAMK
Mikuláš NEVRKLA10009904084CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBIKE CLUB JBC
Michael BERAN10047106618CZECH REPUBLICBikrosELITE MENCZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Daniel HAVELA10010867014CZECH REPUBLICBikrosELITE MENSC BMX Benátky nad Jizerou
Nicolas KOLLNER10047119651CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Miloš KŘEČEK10009220539CZECH REPUBLICBikrosELITE MENOK TEAM
Adam HLADÍK10047136627CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Lukáš CIKÁNEK10010684431CZECH REPUBLICBikrosM 17/24BIKROSCLUB ŘEPY
Matěj FEJFAR10047148044CZECH REPUBLICBikrosCYKLISTIKA PRO VŠECHNYTJ DOBŘANY
Patrik HORÁK10047186541CZECH REPUBLICBikrosELITE MENLAGUNA BIKE TEAM PŘEROV
Miloš HORT10047184723CZECH REPUBLICBikrosCYKLISTIKA PRO VŠECHNYTJ FAVORIT BRNO
Matěj LINHART10047188965CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MENBIKE TEAM UNIČOV z.s.
Jan KAPLER10047215641CZECH REPUBLICBikrosB 11SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Aleš MENTLÍK10047202911CZECH REPUBLICBikrospersonál-organizátorTJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Antonín VYROUBAL10047225644CZECH REPUBLICBikrosB 14BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Pavel VYROUBAL10047225745CZECH REPUBLICBikrosB 14BIKE TEAM UNIČOV z.s.
David ADÁMEK10047215237CZECH REPUBLICBikrosB 12SC BMX Benátky nad Jizerou
Ondřej GAJDOŠÍK10047219075CZECH REPUBLICBikrosELITE MENLAGUNA CYCLES TEAM
Sebastian PAŘÍZEK10047221503CZECH REPUBLICBikrosB 13BMX Pardubice
Vít GRUNTORÁD10047221604CZECH REPUBLICBikrosB 12BMX Pardubice
Vít STLOUKAL10047225543CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKE TEAM UNIČOV z.s.
Alan SVOBODA10047232516CZECH REPUBLICBikrosB 12TJ FAVORIT BRNO
Jakub TOPINKA10047233021CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Marek ŘÍHA10047233122CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Richard ADAM10047234738CZECH REPUBLICBikrosB 13SC BMX Benátky nad Jizerou
Matěj KRALČIAK10047239485CZECH REPUBLICBikrosB 15BIKROSCLUB ŘEPY
Luboš KOŠÁREK10047243024CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 1.třída BMXBMX TEAM HRANICE
Jiří NIMMRICHTER10047243125CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí BMXBMX TEAM HRANICE
Martin PTÁČNÍK10047248175CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBIKROSCLUB ŘEPY
Tobias BLEIER10047253633CZECH REPUBLICBikrosB 10BIKROSCLUB ŘEPY
Jáchym VANĚK10047255653CZECH REPUBLICBikrosB 13BIKROSCLUB ŘEPY
Karel KLEMENT10047252522CZECH REPUBLICBikrosB 10SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Antonín STAROSTA10047253936CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Matyáš MEJSTŘÍK10047254037CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Ota BARTŮNĚK10047254744CZECH REPUBLICBikrosB 16BIKROSCLUB ŘEPY
Lukáš PASTOREK10047261414CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX TEAM HRANICE
Petr HRAZDÍRA10047265050CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officielBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Tomáš HÁJEK10047265151CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 1.třída BMXBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Matyáš ULDRICH10047265353CZECH REPUBLICBikrosELITE MENTJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Matěj PSOTA10047265555CZECH REPUBLICBikrosB 12TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Matyáš MIHALÍK10047265858CZECH REPUBLICBikrosB 11TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Přemysl GEBEL10047267575CZECH REPUBLICBikrosB 11ÚAMK BMX STUDÉNKA
Jakub SMOLA10056463680CZECH REPUBLICBikrosELITE MENSC BMX Benátky nad Jizerou
Richard MATĚJÍK10047270710CZECH REPUBLICBikrospersonál-organizátorBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Erik NOVOTNÝ10047268989CZECH REPUBLICBikrosB 13SC BMX Benátky nad Jizerou
Matyáš PINKAS10047269191CZECH REPUBLICBikrosB 12SC BMX Benátky nad Jizerou
Václav SUCHÝ10047269393CZECH REPUBLICBikrosB 11SC BMX Benátky nad Jizerou
Jakub CIDLINSKÝ10047269801CZECH REPUBLICBikrosB 13SC BMX Benátky nad Jizerou
Jan KRACÍK10047270003CZECH REPUBLICBikrosB 13SC BMX Benátky nad Jizerou
Marek POCHTIOL10051962678CZECH REPUBLICBikrosELITE MENTJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Tomáš VRTÍLEK10047278184CZECH REPUBLICBikrosB 12BMX & 4X TEAM BRNO
Martin KRAMÁŘ10047278386CZECH REPUBLICBikrosB 15BMX & 4X TEAM BRNO
Denis ŽERAVA10047280612CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav AXMANN10047280915CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR MENBIKE TEAM UNIČOV z.s.
Matěj SOKOL10047284147CZECH REPUBLICBikrosB 9BMX Pardubice
Martin MALKUS10047285460CZECH REPUBLICBikrosB 15BIKROSCLUB ŘEPY
Šimon SVÁTEK10047286571CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Michal NEVRKLA10047295766CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 3.třidaB4 TEAM
Šimon PEKAŘ10047295867CZECH REPUBLICBikrosB 10B4 TEAM
Lukáš KADLEC10047298089CZECH REPUBLICBikrosB 13BMX NIŽBOR
Tomáš Russel MAY10047296372CZECH REPUBLICBikrosB 12SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
David KOŘÍNEK10047298493CZECH REPUBLICBikrosB 15BIKROSCLUB ŘEPY
Šimon FRANTA10047304052CZECH REPUBLICBikrosB 11TUFÍR TEAM
Jaromír HONZÁK10047304860CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX & 4X TEAM BRNO
Tomáš SEDLÁČEK10047306678CZECH REPUBLICBikrosB 11BIKROSCLUB ŘEPY
Jonáš ZELENKA10047311530CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKROSCLUB ŘEPY
Viktor Oldřich CHUDOBA10047310722CZECH REPUBLICBikrosB 12BIKROSCLUB ŘEPY
Jan ŠRÁMEK10047312338CZECH REPUBLICBikrosB 13BIKROSCLUB ŘEPY
Dominik ČERNÝ10047320927CZECH REPUBLICBikrosB 12BMX & 4X TEAM BRNO
Ondřej ČERNÝ10047321129CZECH REPUBLICBikrosB 10BMX & 4X TEAM BRNO
Matěj ZBOŘIL10047322442CZECH REPUBLICBikrosB 11Bike Team Vyškov
Filip ŠEVČÍK10047322543CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX & 4X TEAM BRNO
Maxim SPISAR10047322947CZECH REPUBLICBikrosB 11Bike Team Vyškov
Matouš POKORNÝ10047323048CZECH REPUBLICBikrosB 16TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vítek TESAŘ10047323452CZECH REPUBLICBikrosB 13Bike Team Vyškov
Oliver PÁN10047324260CZECH REPUBLICBikrosB 10TJ BMX TŘINEC
Jakub RAK10093079362CZECH REPUBLICBikrosB 16TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
Vojtěch BEČKA10047326280CZECH REPUBLICBikrosB 10ODDÍL BIKROSU BMX BÍLINA
Adam ADÁMEK10047326482CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Štěpán VLK10047331435CZECH REPUBLICBikrosB 10TUFÍR TEAM
Michal POKORNÝ10047331334CZECH REPUBLICBikrosB 13TUFÍR TEAM
Tomáš KADLEC10047333556CZECH REPUBLICBikrosELITE MENBMX NIŽBOR
Kryštof KADLEC10047333657CZECH REPUBLICBikrosB 11BMX NIŽBOR
Tadeáš TAKÁCS10047336889CZECH REPUBLICBikrosB 11Bike Team Vyškov
Jan VOTOČEK10047334869CZECH REPUBLICBikrosB 10SC BMX Benátky nad Jizerou
Stránka: 12345...4344Počet na stránku: 50100Stránka 2 z 44, celkem 4355 záznamů