Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Oddíl
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Karel VLASÁK10047452683CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Vítězslav PLH10056455091CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Alex STELZER10047452582CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Marek RUTTNER10056456307CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Petr ŠPETA10007563758CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Tomáš POLÍVKA10056457721CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Milan KADLEC10001148422CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Lukáš BARTOŠEK10105623482CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Matyáš BRYŠ10105623886CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Ondřej POLÍVKA10105624290CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Tomáš VLASÁK10105624391CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Ondřej BUKOVSKÝ10105623987CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Jaroslav ŘÁHA10105624593CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ
Martin KOUŘIL10015431266CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ Stavební stroje Němčice
Pavel BARTOŠÍK10047205436CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálováTJ Stavební stroje Němčice
Jiří DOLEŽEL10046736095CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ Stavební stroje Němčice
Eva PŘIBYLOVÁ10047492594CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ Stavební stroje Němčice
Michaela VOSIČKOVÁ10015024270CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTJ Stavební stroje Němčice
Alena FLOROVÁ10046594538CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTJ Stavební stroje Němčice
Adéla PŘIBYLOVÁ10014185727CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy EliteTJ Stavební stroje Němčice
Helena BARTOŠÍKOVÁ10047205335CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTJ Stavební stroje Němčice
Martina KOUŘILOVÁ10047205234CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ Stavební stroje Němčice
Kateřina VOSIČKOVÁ10047205133CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Ema ŠEBKOVÁ10047391655CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Eliška DRNOVSKÁ10072560529CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Tereza KYPASTOVÁ10072560630CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Karolína STRAKOVÁ10087845709CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Viktorie ŠEBKOVÁ10103665395CZECH REPUBLICSálová cyklistikažákyně sálováTJ Stavební stroje Němčice
Štefan PACÁK10011976450CZECH REPUBLICSilniceHDCTJ TŽ TŘINEC
Filip PĚGŘÍM10059451684CZECH REPUBLICSilniceU23TJ TŽ TŘINEC
Kvido KOZLOVSKÝ10093325094CZECH REPUBLICHorská kolajuniořiTJ TŽ TŘINEC
Kateřina KŘÍSTKOVÁ10106542356CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladšíTJ TŽ TŘINEC
Ondřej ZAJÍČEK10047415095CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTJ UNIČOV
Jiří ŠTĚPÁNEK10046452775CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaTJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Petr ŠTĚPÁNEK10046455001CZECH REPUBLICSilnicemasters BTJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Marek POCHTIOL10051962678CZECH REPUBLICBikrosELITE MENTJ ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
Tomáš MOŠNIČKA10011109312CZECH REPUBLICSilniceHDC H3TM PARACYCLING TEAM
Václav KOPECKÝ10047687406CZECH REPUBLICSilnicemasters ETOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Lukáš SMOLA10007292158CZECH REPUBLICSilniceeliteTOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Ladislav HOLOVLASKÝ10096078278CZECH REPUBLICSilnicemasters ETOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Vít VOJTĚCH10098213490CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Tomáš BUCHÁČEK10002058202CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jonáš BŘEZINA10009745551CZECH REPUBLICHorská kolaU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Roman LEHKÝ10008624694CZECH REPUBLICHorská kolaeliteTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Hynek PALIČKA10046583929CZECH REPUBLICSilniceU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Pavel PADRNOS10001127911CZECH REPUBLICSilnicepersonál sportovní ředitelTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vladimír KŘÍŽ10047054276CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel KUBA10016145026CZECH REPUBLICSilniceU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří PETRUŠ10009338656CZECH REPUBLICSilniceeliteTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub BOUČEK10048200189CZECH REPUBLICSilniceU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Stránka: 12...9596979899100101...106107Počet na stránku: 50100Stránka 98 z 107, celkem 5313 záznamů