Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Gerhard GENSER CZECH REPUBLICSilnicekadetiHNÍZDIL TEAM
Markéta KRIPNEROVÁ10048094806CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Daniela HAMŠÍKOVÁ10047968908CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BCK ORLÍK ORLOVÁ
Alena MLYNÁŘOVÁ10006249208CZECH REPUBLICSilniceženy mastersACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10047536549CZECH REPUBLICDráhaženy masters nad 60 letVELOSERVIS TEAM
Věra BŘÍNKOVÁ10047967591CZECH REPUBLICSálová cyklistikarozhodčí 1.třídaSKP Kometa Brno
Alena BARTŮŇKOVÁ10048164120CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Jana SZMIGIELSKÁ10003762873CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lea PETŘÍČKOVÁ10046860882CZECH REPUBLICSálová cyklistikarozhodčí 1.třídaTJ SOKOL HERŠPICE
Zdena MATASOVÁ10047750353CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielCK FESO PETŘVALD
Jaromíra VRÁBLOVÁ10047544330CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK ORLÍK ORLOVÁ
Jana DVORSKÁ10047514826CZECH REPUBLICSilniceženy masters nad 60 letKC PIVOVAR VRATISLAVICE
Šárka CHMUROVÁ10002174396CZECH REPUBLICHorská kolaženy mastersMAX CURSOR
Dana MEJSNAROVÁ10048096624CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Aneta HLADÍKOVÁ10005255360CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMENBMX Pardubice
Hana HOLUBOVÁ10047938592CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMENBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Ilona HORVÁTHOVÁ10047911718CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaSOKOL HORNÍ HERŠPICE
Romana LABOUNKOVÁ10005294665CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMENBikros klub Jeseník - ÚAMK
Tereza LOMNICKÁ10048097634CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Pavla POSPÍŠILOVÁ10047587675CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorMAX CURSOR
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteKC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937CZECH REPUBLICSilniceženy eliteTEAM DUKLA PRAHA
Dana ZBOŘILOVÁ10046305053CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní ATJ FAVORIT BRNO
Simona DAVÍDKOVÁ10003129646CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí UCITJ STADION LOUNY
Věra JEŽKOVÁ10046294545CZECH REPUBLICSilniceženy masters nad 60 letTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA
Eva PŘIBYLOVÁ10047492594CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ Stavební stroje Němčice
Jaroslava MIXOVÁ10046398215CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérKOVO PRAHA
Jana HORÁČKOVÁ10002550474CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Helena ŠEDLBAUEROVÁ10048063278CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officielCYKLO KLUB Klatovy z.s.
Renáta HORÁKOVÁ HOLOVÁ10046342944CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třídaTJ DUKLA BRNO
Ludmila DOSTÁLOVÁ10047749242CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
Lucie VESELÁ10004280411CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteGT OPPORTUNITY BRNO
Tereza ŽEREBNÁ10048099149CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Veronika KREJČOVÁ10002024957CZECH REPUBLICHorská kolaRozhodčí UCIČSC Praha
Jana KUNEŠOVÁ10047946070CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třída MTBČSC Praha
Lenka DUSÍLKOVÁ OCHMANNOVÁ10004005474CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteČSC Praha
Natálie KRÁLÍKOVÁ10047769652CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy Elite 
Markéta MACÁNOVÁ10046446412CZECH REPUBLICHorská kolakadetkySportRaces Cycling Team
Tereza TVARŮŽKOVÁ10011218638CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127CZECH REPUBLICSilnicekadetkyAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Markéta HÁJKOVÁ10015335377CZECH REPUBLICSilniceženy eliteBEPINK
Božena KUČEROVÁ10009490725CZECH REPUBLICSilniceženy eliteGAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Zuzana NĚMCOVÁ10047771066CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBČSC Praha
Iveta WANTULOKOVÁ10048083082CZECH REPUBLICBikrosG 12TJ BMX TŘINEC
Lucie KRUPOVÁ10011008268CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jitka HODÁŇOVÁ10047915960CZECH REPUBLICSilniceženy mastersSPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309CZECH REPUBLICSilnicekadetkyIVAR CS - AUTHOR TEAM
Michaela VOSIČKOVÁ10015024270CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTJ Stavební stroje Němčice
Ilona BLÁHOVÁ10046593225CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteIVAR CS - AUTHOR TEAM
Michaela WANTULOKOVÁ10046533712CZECH REPUBLICBikrosJUNIOR WOMENTJ BMX TŘINEC
Vanda DLASKOVÁ10047776625CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Magdalena MERTOVÁ10046481269CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 3.třidaBMX Pardubice
Tereza SÁSKOVÁ10048171392CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteROUVY Specialized
Simona JIRKOVÁ10008193551CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteUFO - RIDE.CZ
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Karla ŠTĚPÁNOVÁ10008143435CZECH REPUBLICHorská kolaženy elitePushbikers XC Team
Zuzana DLABOVÁ10048084294CZECH REPUBLICSilniceženy mastersSK VELO PRAHA
Denisa ŠVECOVÁ10046486828CZECH REPUBLICSilniceženy eliteG.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Adéla KYSELOVÁ10047771369CZECH REPUBLICHorská kolakadetkyIVAR CS - AUTHOR TEAM
Jana BÁRTOVÁ10007709763CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteMAX CURSOR
Soňa JURKOVÁ10005602136CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBČSC Praha
Kamila PROCHÁZKOVÁ10047664972CZECH REPUBLICHorská kolaženy mastersMAX CURSOR
Denisa KNAPKOVÁ10015073881CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteOPLT CYCLING
Barbora PRŮDKOVÁ10008822738CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteGHOST Team
Magdalena MIŠOŇOVÁ10046612726CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteADASTRA Cycling Team
Veronika KOTALOVÁ10009849120CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Naděžda ČIVRNÁ10046309703CZECH REPUBLICCyklokrosženy mastersCUBE Cyklo Špicar Jilemnice
Ema CETKOVSKÁ10015286271CZECH REPUBLICDráhaženy eliteCYKLO TEAM KOLARNA
Jaroslava KRAKOVIČOVÁ10047766319CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažerNUTREND SPECIALIZED RACING
Milada MAŠKOVÁ10047970726CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Martina KIMLOVÁ10047765511CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBČSC Praha
Kristýna ZVOLSKÁ10046526537CZECH REPUBLICBikrosG 14FOXHOLESHOP.cz
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Andrea HÁJKOVÁ10046488141CZECH REPUBLICBikrosG 12BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Anna TLAMKOVÁ10046613029CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBMORAVEC Team
Barbora HAVLÍČKOVÁ10046369317CZECH REPUBLICSálová cyklistikajuniorky sálováTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428CZECH REPUBLICCyklokrosženy eliteČEZ Cyklo Team Tábor
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402CZECH REPUBLICDráhaženy eliteASO DUKLA BRNO
Markéta JANDOVÁ10046496528CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní AČSC Praha
Monika SIMONOVÁ10007274273CZECH REPUBLICSilniceženy mastersCyklotrénink - František Trkal
Veronika SNOPKOVÁ10015588082CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy EliteTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Alena MIKŠOVSKÁ10046637277CZECH REPUBLICSilniceženy masters nad 60 letCSK MARKUS, spolek
Martina KUKULOVÁ10009338353CZECH REPUBLICSilniceženy eliteCYKLO TEAM KOLARNA
Tereza NĚMEČKOVÁ10015588183CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy EliteTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Tereza HLUBINKOVÁ10048098846CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBMORAVEC Team
Marie TLAMKOVÁ10047501890CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 1.třídaAPACHE LOKO TRUTNOV
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Lucie KEMPNÁ10047629206CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK ORLÍK ORLOVÁ
Lenka ČECHOVÁ10047635771CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielSK PETŘÍN PLZEŇ
Jana CHARALAMBIDISOVÁ10046541590CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérCK BÍTOVSKÁ
Petra KOZELSKÁ10011196915CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteBIKE 2000
Eliška BARTUŇKOVÁ10048096422CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMENBikros klub Jeseník - ÚAMK
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933CZECH REPUBLICSilniceženy eliteACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174CZECH REPUBLICSilniceženy eliteSaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Dana SKÁLOVÁ10047781473CZECH REPUBLICCyklokrosrozhodčí 2.třídaČEZ Cyklo Team Tábor
Klára VERNEROVÁ10047781978CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteIVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887CZECH REPUBLICSilnicejuniorkyIVAR CS - AUTHOR TEAM
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325CZECH REPUBLICHorská kolajuniorkyGT OPPORTUNITY BRNO
Jana VYČÍTALOVÁ10002810556CZECH REPUBLICSilniceženy mastersACS DRAK VRBNO
Stránka: 12...41424344454647...5253Počet na stránku: 50100Stránka 44 z 53, celkem 5214 záznamů