Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Disciplína
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Robert ŠMÍD10047440256CZECH REPUBLICSilnicemasters BCYCLING BRNO
Libor FAIR10047440458CZECH REPUBLICSilniceeliteRoman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš JAKOUBEK10047443690CZECH REPUBLICSilniceU23CK Příbram - Fany GASTRO
Radovan ŠTEC10047443589CZECH REPUBLICSilnicekadetiTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tobiáš PŘIDAL10047452784CZECH REPUBLICSilnicekadetiMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vlastimil ŠTANCL10098694652CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikZEKOF TEAM
Ivo MALIŠ10051563463CZECH REPUBLICSilnicekadetiACS DRAK VRBNO
Roman MÍČEK10047446118CZECH REPUBLICSilnicemasters BACS DRAK VRBNO
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíACS DRAK VRBNO
Tomáš MORÁVEK10049453614CZECH REPUBLICSilniceU23CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
Šimon TRNA10051854463CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíTJ Sigma Hranice, z.s.
Zdeněk ZÁTOPEK10051855069CZECH REPUBLICSilnicemasters CTJ Sigma Hranice, z.s.
Martin KANÓCZ10052350173CZECH REPUBLICSilnicekadetiTEAM FORMAN CINELLI
Tadeáš MANSFELD10053206302CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíPROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130CZECH REPUBLICSilnicekadetiPROFI SPORT CHEB
Jakub NĚMEC10053281979CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíCYKLOTEAM OSTROV
David PETERKA10053330580CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikRoman Kreuziger Cycling Academy
Marek ŠVEJDAR10053331085CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Matyáš KOPECKÝ10022774065CZECH REPUBLICSilnicejuniořiCallant - Pauwels Sauzen CT
Petr NĚMEC10099683042CZECH REPUBLICSilnicemasters BSPORTCOMPLEX BŘECLAV
Radovan MITÁŠ10101319312CZECH REPUBLICSilnicemasters BSKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
Jan PLEVA10045961513CZECH REPUBLICSilniceU23CK Příbram - Fany GASTRO
Aleš ICHA10092750269CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíCYKLOTEAM OSTROV
Kristián VAVRO10053648963SLOVAKIASilnicežáci staršíTJ FAVORIT BRNO
Jakub ZVEJŠKA10053649266CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíTJ FAVORIT BRNO
Richard KYZLINK10053650579CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ FAVORIT BRNO
Petr SOUČEK10101319413CZECH REPUBLICSilnicemasters BSKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
Ivo OPLUŠTIL10053651286CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ FAVORIT BRNO
Erik TALA10053912681CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíMG Bike Team
Jan HYNEČEK10093080271CZECH REPUBLICSilnicekadetiTUFO CZ OTROKOVICE
Ondřej MATULA10054764362CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíTUFO CZ OTROKOVICE
Petr KOVAŘČÍK10047362050CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš HOLUB10103664082CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelGT OPPORTUNITY BRNO
David FRIEDEL10055481455CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíSportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava, z.s.
Jakub HAVRLANT10055481556CZECH REPUBLICSilnicejuniořiMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj HYTYCH10058654264CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ FAVORIT BRNO
Maxim LAKOTA10011703436CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTUFO CZ OTROKOVICE
Stanislav LHOTÁK10104160402CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičBike Freaks Holice
Matouš VACH10055999292CZECH REPUBLICSilniceU23RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jiří BELFÍN10105482834CZECH REPUBLICSilniceeliteKOVO BELFÍN CYKLO TEAM
Karel DVOŘÁK10105482733CZECH REPUBLICSilniceeliteKOVO BELFÍN CYKLO TEAM
Jaroslav PLÁNIČKA10105482935CZECH REPUBLICSilniceeliteKOVO BELFÍN CYKLO TEAM
Šimon MILOTA10056228961CZECH REPUBLICSilnicejuniořiACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Ondra ŠEJSTAL10104420278CZECH REPUBLICSilnicekadetiKL SPORT MOST
Lukáš ŘÍHA10104518086CZECH REPUBLICSilnicekadetiAUTHOR TEAM STUPNO
Matěj STANKE10104518389CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíAUTHOR TEAM STUPNO
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíAkademie cyklistických sportů
Vít LIPENSKÝ10056569673CZECH REPUBLICSilnicekadetiTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr ŠICH10063439802CZECH REPUBLICSilniceU23MORAVEC Team
Marek GAJDULA10046067708SLOVAKIASilniceU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Daniel KOUBA10081498269CZECH REPUBLICSilnicekadetiCYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Samuel ROSA10012331108CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíCK LOKO Rakovník
Pavel ŠTURM10105615402CZECH REPUBLICSilnicemasters BCYKLO ATOM
Martin LAMAČ10047134708CZECH REPUBLICSilnicejuniořiKOVO PRAHA
Mikuláš KMOCH10058329922CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
Dominik MAKOVEC10058330023CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
Tobiáš VONDRA10058330124CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíSPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
Jiří ZEDNÍK10046565842CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíTJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTJ STADION LOUNY
Martin MEJSTŘÍK10047450764CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Mikuláš MAREK10044483978CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíDUKLA PRAHA
Michal DUDEK10106051700CZECH REPUBLICSilniceeliteVIPRO
Vladimír ULIČNÝ10106051801CZECH REPUBLICSilnicemasters BVIPRO
Ondřej CIBOCH10047455919CZECH REPUBLICSilnicežáci mladšíKOVO PRAHA
Šimon David DOBIÁŠ10047457636CZECH REPUBLICSilnicekadetiKROSS Bike Ranch team
František KAMBERSKÝ10047462787CZECH REPUBLICSilniceU23TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Jan KUNC10106214677CZECH REPUBLICSilniceeliteTEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Patrik Jakub ŠMEJKAL10058629713CZECH REPUBLICSilniceU23CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš BAUER10001558145CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10007607107CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ FAVORIT BRNO
Radim ŽBÁNEK10058655779CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ FAVORIT BRNO
Dominik KOUDELKA10058732975CZECH REPUBLICSilniceU23Carla.kupkolo.cz
Libor ŠVEC10046966471CZECH REPUBLICSilnicepersonál-mechanikGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Michal VOLF10047383975CZECH REPUBLICSilniceU23COPR TJ PŘEŠTICE
Vojtěch BŘÍZA10058811686CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíCK MTB Maraton Hlinsko
Kryštof KREŠÁK10093204654CZECH REPUBLICSilnicekadetiCYCLING ACADEMY TÁBOR
David ŠIMEČEK10046792073CZECH REPUBLICSilnicekadetiCYCLING ACADEMY TÁBOR
Tomáš KRAUS10001379909CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíCYCLING ACADEMY TÁBOR
Martin ŽENÍŠEK10046534318CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíLYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Michal MORÁVEK10047036492CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ FAVORIT BRNO
Dominik GÖRNER10059225554CZECH REPUBLICSilniceU23Open Cycling Academy z.s.
Jindřich SKALICKÝ10059235355CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
Filip ŘEHA10059238890CZECH REPUBLICSilniceU23TUFO PARDUS Prostějov
Jakub FILIP10006903451CZECH REPUBLICSilniceeliteVELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Boris KOVANDA CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérKOLOKROUŽEK ZLÍN
Matyáš NOVÁČEK10047448441CZECH REPUBLICSilnicekadetiTJ STADION LOUNY
Petr BUREŠ10005450875CZECH REPUBLICSilniceeliteLAPIERRE SWEEP
Patrik MÜLLER10003955257CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr HLADÍK10093680560CZECH REPUBLICSilnicekadetiSK PETŘÍN PLZEŇ
Richard HABERMANN10059648516CZECH REPUBLICSilniceU23TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Adam HRDLIČKA10059729752CZECH REPUBLICSilnicekadetiMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš TAJTL10059732883CZECH REPUBLICSilnicemasters BCSK MARKUS, spolek
Michal GREGUŠ10106500324CZECH REPUBLICSilniceeliteSportRaces Cycling Team
Vojtec Sedlacek10076809230AFGHANISTANSilniceU23CC ETUPES
Hugo ALINA10022661507CZECH REPUBLICSilnicemasters BADASTRA Cycling Team
Adam Hugo ALINA10092752693CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíADASTRA Cycling Team
Jakub SKALICKÝ10031015429CZECH REPUBLICSilnicekadetiMTB SPARTAK VRCHLABÍ
Štěpán ŠIROKÝ10059931735CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTJ FAVORIT BRNO
Jiří JIŘINEC10106606317CZECH REPUBLICSilniceeliteCT WEBER
Stránka: 12...41424344454647...5253Počet na stránku: 50100Stránka 44 z 53, celkem 5300 záznamů