Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílJméno a příjmení
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Ondřej BUREŠ10046665266CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Ondřej POLÁK10092446337CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Ondřej POLANSKÝ10093181719CZECH REPUBLICSilniceelite 
Ondřej ŠEVČÍK10092365909CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Ondřej ŠMEJKAL10091858677CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283CZECH REPUBLICDráhaelite 
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Patrik HOCHMAN10055084563CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálová 
Patrik TRÁVNÍČEK10080974873CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Petr LECHNER10002722347CZECH REPUBLICSilnicemasters A 
Petr RYBÍN10046367802CZECH REPUBLICSilnicepersonál-manažer 
Petra PROVAZNÍKOVÁ10092706621CZECH REPUBLICHorská kolažákyně starší 
Richard LUHAN10047393372CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Roman PETRUS10037816240CZECH REPUBLICBikrospersonál-trenér 
Roman PROCHÁZKA10092707328CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Šimon KOVAČIČIN10082965292CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Šimon SVĚRKOT10047274043CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Simona HOVORKOVÁ10092447044CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladší 
Štěpán FRÉMUND10091810480CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Štěpán KALAŠ CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Tereza VALENTOVÁ10092535859CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Tereza VANČOVÁ10054527623SLOVAKIABikrosG 14 
Tomáš GRYGAR10093677227CZECH REPUBLICHorská kolamasters A 
Tomáš HORKÝ10093181517CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér 
Tomáš PEŠEK10092573144CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladší 
Tomáš PŘEUČIL10046555435CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálová 
Tomáš RAK10047579692CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Václav HANEK10092366111CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Václav PANOCH10091520490CZECH REPUBLICHorská kolamasters C 
Václav ŠKROBÁNEK10047402264CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Veronika KOTALOVÁ10009849120CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Vladimír ZAHÁLKA10046968693CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistika 
Vojtěch KOŇAŘ10062414531CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Vojtěch KRESTA10047315368CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Vojtěch RYGL CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Vojtěch STANĚK10046750647CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Vojtěch VOZNIČKA10015426418CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Vojtěch ZAŠKOLNÝ10092691564CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
, , CZECH REPUBLICCyklokrosmasters D
1 1 CZECH REPUBLICSilniceentraineur/vodiči/
Andrea BRABCOVÁ CZECH REPUBLICHorská kola 
Michaela ŠPIROCHOVÁ CZECH REPUBLICHorská kolažákyně mladší
Ondřej SLÁDEČEK CZECH REPUBLICHorská kolaelite
Oscar UHLIG10036365179GERMANYSilniceelite
Vít UHER CZECH REPUBLICBikrosB 6
Václav METLIČKA10000950984CZECH REPUBLICSilniceelite3xV TEAM
Daniel KURCIK10106649763CZECH REPUBLICHorská kolaelite4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Daniel PERUTKA10051585590CZECH REPUBLICHorská kolakadeti4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Dorka ŠEVĆÍKOVÁ10093343888CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Filip BRTNÍČEK10078032541CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Stránka: 123456...104105Počet na stránku: 50100Stránka 3 z 105, celkem 5242 záznamů